Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

Φίλε Έκτορα, όταν έρθει η ώρα να αντιμετωπίσεις τη ζωή, θα καταλάβεις πόσο ωραίο είναι το σχολείο…:wink:

Πρωτογνωρο που δεν θα σηκωθω για αγιασμο.
Μου πηρε 12 χρονια αλλα αξιζε

καναμε αγιασμο σχολειο?

:thumbup: θα δούμε στην συνέχεια…σε καμια 10αριά χρόνια

…εγώ δεν έχω ούτε 3 χρόνια που τελείωσα το λύκειο…:roll::stuck_out_tongue:

το ίδιο ισχύει και για τον Έκτορα, όπου “λύκειο” βάζεις “παιδικό σταθμό” όμως!

Αύριο κάνουν ρε άσχετε!

Τι ειναι το σχολειο;; :-s

πρωτη μερα σχολειων και απλα να αλλαζεις πλευρο. αξια ανεκτιμητη.
πρωτη μερα σχολειων και να ξυπνας 5 για να πας να δωσεις μαθημα. κατι δεν παει καλα…

αυτο…ωραια ηταν στο σχολειο τελικα γαμωτο…μετα το καταλαβα:-s

Εγώ πάλι επιμένω.
Θα προτιμούσα να σφουγγαρίζω πατώματα με χαρτομάντηλο μέχρι το τέλος του βίου μου.
Θα προτιμούσα να είμαι δεμένη σε ένα βουνό και να έχω έναν αετό να μου τρώει το συκώτι κάθε πρωί.

Παρά να γυρίσω πάλι εκεί 8O8O8O

Το σχολείο έμπαινε εμπόδιο στην αυτοπραγμάτωσή μου. Απλά πράγματα.

Δεμένη; :-k

Τι είσαι;

Αν καθόμανε λυτή να μου τρώνε κάθε πρωί το συκώτι, θα ήμουν S&M.

A!
Θα ήταν σαν σχολείο!:?

oποιος βρει κανα μαζικο τορρεντ ας το πει

γαμαει ο λες κ η παρεα του ρε. ψαξε βρες τα επισημα live albums που εβγαλαν για την περιοδεια που εκαναν στο αμερικα 2003-2004

το 2003 επαιζαν ολο το seas of cheese
το 2004 επαιζαν ολο το frizzle fry

τρομερες εκετελεσεις κ σουπερ ηχος

αν κ δεν ειμαι σουπερ φαν τους εχω 69/73 συναυλιες.αρρωστησαμε…

απολύτως.

καλημερες και επιτυχιες σε οσους δινουν μαθηματα.
οσοι ξυπνανε σιγα σιγα για σχολειο…χεχεχεχεχεχεχε ηδη νιωθω καλυτερα!:lol:

Καθε χρονο τα ιδια.3 σελιδες λογο απο την Μητροπολη,τον αρχιεπισκοπο κτλπ,3 σελιδες λογο απο το Υπουργειο Παιδειας,μετα λογο απο τον συλλογο γονεων μετα λογοι ο διευθηντης.Δηλαδη 5-10 λεπτα αγιασμος και 40 λεπτα να ακουμε μ@λ@$#$.Λες και κανενας απο αυτος που στελνουν μυνηματα στο σχολειο για να διαβαστουν νοιαζεται για εμας!!!

Χώστα συνάδελφε !

σΤΟΚΟΣ

Σε 1,5 χρόνο με αναστολή καταδικάστηκε ο τηλεπαρουσιαστής Π.Τόκος…

O cult τηλεπαρουσιαστής Παναγιώτης Τόκος συνελήφθη με την κατηγορία της ασέλγειας σε βάρος ανηλίκου.
Όλα ξεκίνησαν έπειτα από καταγγελία μητέρας 17χρονου στις αρχές, ότι ο cult τηλεπαρουσιαστής Παναγιώτης Τόκος ασελγούσε σε βάρος του γιου της και άλλων παιδιών. Σύμφωνα με πληροφορίες, ο 50χρονος παρουσιαστής είχε μεταβεί στο γηπεδάκι ποδοσφαίρου στη Μαλακωπή Θεσσαλονίκης. Εκεί έβαλε τα παιδιά που ήταν ερασιτέχνες ποδοσφαιριστές, να φωτογραφίζονται ημίγυμνα στο γήπεδο.

Όπως κατήγγειλε ο 17χρονος νεαρός, όλα ξεκίνησαν όταν ο 50χρονος Παναγιώτης Τόκος είχε πάει σε γηπεδάκι ποδοσφαίρου στη Μαλακωπή Θεσσαλονίκης και ζήτησε να φωτογραφίσει ημίγυμνους τους νεαρούς ερασιτέχνες ποδοσφαιριστές για τις ανάγκες ρεπορτάζ που θα φιλοξενούσε σε εφημερίδα που εκδίδει. Σύμφωνα με τον 17χρονο από την Αρμενία, ο παρουσιαστής παρενόχλησε σεξουαλικά…
τον ίδιο και άλλα παιδιά, πιάνοντας τους τα γεννητικά όργανα.
Ο παρουσιαστής Παναγιώτης Τόκος συνελήφθη απο την αστυνομία και οδηγήθηκε ενώπιον του εισαγγελέα Θεσσαλονίκης. Το Αυτόφωρο Τριμελές Πλημμελειοδικείο Θεσσαλονίκης επέβαλε στον Παναγιώτη Τόκο ποινή φυλάκισης ενός έτους και έξι μηνών, με 3ετή αναστολή για σεξουαλική παρενόχληση 17χρονου.
Ο 50χρονος κατηγορούμενος κρίθηκε ένοχος για τις πράξεις της προσβολής γενετήσιας αξιοπρέπειας και της πρόσκλησης σκανδάλου με ακόλαστες πράξεις.
O Παναγιώτης Τόκος έγινε γνωστός από τις εκπομπές του Θέμου Αναστασιάδη για… ταξιδιωτικά ρεπορτάζ σε κλαμπ και παραλίες. Γνωστές ατάκες του ο… «πιπινοκυνηγός» και φυσικά το «αγγίζει την τελειότητα».
Το επίμαχο περιστατικό περιέγραψε στο δικαστήριο αυτόπτης μάρτυρας που ειδοποίησε τις αστυνομικές αρχές και συνέλαβαν το δράστη. «Χάιδευε τα γεννητικά όργανα και τα οπίσθια του παιδιού και φιλούσε το λαιμό του».«Ήταν λάθος της στιγμής, ζητάω συγγνώμη», είπε ο Παναγιώτης Τόκος, ο οποίος υπέπεσε σε αντιφάσεις κατά την απολογία του. Μετά την ετυμηγορία του δικαστηρίου, ο Παναγιώτης Τόκος άσκησε έφεση και αφέθηκε ελεύθερος.

http://tyxaiodenomizo.blogspot.com/2010/08/15.html

Και δεν τον πλακωναν στο ξυλο 17 χρονω ποδοσφαιριστες???