Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

χαχα στο big brother έχει το nothing else matters #-o

ασχετο… να ρωτησω κατι???
ειμαι διαβητικια… αμα παρω αεροπλανο μπορω να περασω τις ινσουλινες μου στο αεροδρομειο???

Εννοείται ρε συ, ποσότητες κλπ δε θυμάμαι, πάρε ένα τηλ στην αεροπορική εταιρεία που ταξιδεύεις και θα σου πούνε λεπτομέρειες.

θενξ! αυτο θα κανω!!:slight_smile:

Προφανώς ναι. Ίσως παίζει θεματάκι με τη χειραποσκευή και τα ml που επιτρέπεται να περιέχει.
αυτό ίσως βοηθήσει στα σχετικά περί αεροδρομ[B]ί[/B]ου
http://grou.ps/sweetedition/blogs/1980.

Για περισσότερα ινφο, γκουγκλ ιτ

ρε παιδια υπάρχει κανα site που να βάζεις τους στοιχους του τραγουδιου στα αγγλικά και να σου εξηγεί για τι μιλάνε/τι εννοούν…δεν ειμαι μλκς να ψάχνω κατι σαν μηχανη αλλα να γράφουν σχολια για τους στοίχους και να τους εξηγούν

και πώς γίνεται να δώ ποιοι με έχουν ιγκνορ?ή να το καταλάβω?

όλο το φόρουμ εκτός απ’ τους μοδς υποθέτω

σε μένα μιλας ή στον απο πάνω?

αχαχαχαχα! θεος! :lol::lol:

αχαχαχαχχαχααχαχαχαχα επικός διάλογος…κλαίω…:lol::lol::lol::lol:
:lol3::lol3::lol3::lol3:

Πάει η δεκαήμερη άδεια. Από αύριο κύπρο και ta κεφάλια μέσα… :frowning: :frowning: :frowning:

καλο κουραγιο μαν! ποσο εχεις ακομα?

άσε. έξι μήνες σύνολο εκ των οποίων τέσσερις μήνες κύπρο. οκ, περνάει αλλά πονάει.

Δεν σε χάλασε κωλόψαρον!

οποίος δει τον κόκκινακύματα στους ελληνικούς δρόμους η σε καμία βιέννη απευθείας γιαουρτομα. μιλάμε για μεγάλο νούμερο :smiley: (μάλλον γιαυτο ασχολείται τόσο με μαθκορ… )

εντιτ: άντε βάλε κάνα αβαtaρ να ξέρει ο κόσμος ποιον ψάχνει!:wink:

Σκασε και παρουσιασου ρε! Και προσοχη οταν μας μιλας!
You will Pix! :stuck_out_tongue:

Είσαι τελευταίος πραγματικά! Θα ήθελα να δω τη κλαμενη φάτσα σου όταν πετάς για πίσω…!
Πάρε τώρα δέκα γιατί μπηκα και πριν από εσένα και μη μιλάς B-)

Μια χαρα θα ειναι η φατσα μου γελοιε! Εγω δε χαλιεμαι εκει μεσα αντθετα με σενα που σε πηζουν! :stuck_out_tongue:
Και αν θυμασαι καλα, σε ΑΦΗΣΑ να μπεις πρωτος γιατι ειμαι ευγενικο παιδι.
Πες του Μπιτσιακη οτι ειναι πουστονεο και μου λειπει :roll:

ε ρε φίλε έρωτες. έγινε :slight_smile: και εσύ ta ίδια για αλκη!!

οταν έρχεται το χαρτι -ειδοποιητήριο απο το ταχυδρομείο και γραφει συστημένο,τον αριθμο αφιξης,αριθμο καταθεσης…τι έιναι πακέτο ή κατι αλλο ?(πχ επιταγη ξερωγω?)