Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

κολλημα… δεν παραγγελνω ποτε να φαω οταν ειμαι μονη μου…
προς το παρον τρωω σπορακια παλι! :lol:

Respect για τα σποράκια :smiley:

τι θες να ξέρεις
λοιπόν θες τηλέφωνο?της πιτσαρίας?να στο δώσω?θες ν σου πω και τι έχει?

λέγεται πιστα καλτονε με νουτέλλλα.εγω με την κανονική μεριδα την πιο μικρη δηλαδη χορτανω για δυο μέρες πραγματικα,σκάω

ε είναι ζεστη και στο κέντο εχει λιωμένη νουτελλλα.η ζήμη είναι ολα τα λεφτα.
το εστιατοριο είναι ιταλικο οποτε κτλπ καταλαβαίνεις

μην την φας το βράδυ γιατι κάνεις μπλακ χιουμορ απο την μερεντα οπως εγω
,πλακα κάνω είναι γαμάτο πάντως

υπάρχει και πίστα με μερεντα και μπισκότο η γνωστή

θα σου πρότεινα ανεπισφηλακτα να ρθεις πι &φι να φάμε μαζι πιτες μια ςκαι μένω δίπλα τους αλλα πάντα τους πέρνω τηλέφωνο να μ τα φέρουν χαχα
ουφ τα είπα και ξαλάφρωσα.

φοβάσαι ε;; ξέρω και άλλα άτομα που δεν παραγγέλνουν όταν είναι μόνοι:p
τότε βγαλ’την με κανα τοστάκι:p

[SPOILER]είδες να μην έχεις έναν άντρα δίπλα σου;[SIZE=“1”]βλέπε μωβ μιχαλη[/SIZE], δεν μπορεις να παραγγείλεις τώρα[/SPOILER]

thanks!!! :D:D:D

γιατι τι φοβάστε να παραγγείλετε μόνοι σας?μην σας βάλει φωτιά η τυροκαφτερή ή μην σας γεμίσει χιονι το πυροσκί?:lol:

ειχα αντρα αλλα εφυγε ρε γαμωτο… ηρθε ειπε χρονια πολλα και την εκανε…κ εμεινα εγω με τα σπορακια και μιση παστα (την υπολοιπη την εφαγε!!:lol::lol: κανε φιλους να δεις καλο!!)

για την αδερσάιντ δε ξέρω…τα άτομα που ξέρω εγώ φοβουνται μην τους την πέσει ο πιτσαράς:wink:

ε ας μην περνετε πίστες ρε σεις

παντως εμένα ήρθε ενας μεθυσμένο (ή μαστουρωμένος ή νυσταγμένος ) προσχτές,βγαίνω στην πόρτα και χεσρμένος του λέω πόσο είναι?
κουνιεται λίγο με κοιτα,χεζομαι εγω εχοντας φαει και μερεντα πριν,βγαζει την απόδειξη και μου λεει 490(ναι τετρακόσια ενενηντα),και του λέω χεσμένος παρε 4 ευρω και κράτα τα ρέστα και μου λέει είναι ακριβως και του λέω ναι και φευγει.ευτυχως δεν εγινε τπτ.

εμένα μια περίοδο παράγγελνα πίτσα και επειδη τους είχε χαλάσει το μηχανάκι (ναι είχαν μόνο ένα) μου τις έφερναν με ποδήλατο:lol:

Fixed…
Χωρις παρεξηγηση,μου θυμιζεις μια συμμαθητρια μου που οταν λεει αστειο,ο καθηγητης ειναι ετοιμος να ανοιξει το παραθυρο και να φουνταρει. :lol::lol:

οκ είπαμε να λέμε ψέματα αλλα οχι και τέτοια

:lol3::lol3::lol3::lol3::lol3::lol3:

μπραβο της που τα ανεκδοτα της απογειώνουν ανθρωπους απο την χαρα τους μολις τα ακούν:)

μπολντ1) γιορτάζεις;; αν ναι χρόνια πολλα!!
μπολντ2) [SPOILER][SIZE=“6”]ΠΗΡΕΣ ΠΑΣΤΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ;;[/SIZE]=D>=D>[/SPOILER]

@αλεξ…

μλκ σοβαρά μιλαω…αν λεώ ψέματα να μου κοπούν τα δάκτυλα και να μην ξαναποστάρω εδώ:Ρ

πειτε τιποτα

με ποδηλατο? Πόσο πιο epic? :DDDDDDDDDDDDDD

ναι γιορταζω… θενξ!!!:D:D
δεν πηρα εγω μου την εφερε… ακομα εδω μπροστα μου ειναι η μιση και δεν την εχω ακουμπησει!! θα αντεξω στον πειρασμο!!!:stuck_out_tongue:

εμενα εχει ερθει με ποδήλατο και κράνος αυτοκινήτου ποσο πιο επίκ?

που είναι ο μιχαλης να με βρίσει ?

με τι είναι η τουρτα ? σε λένε Κτερίνα?