Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

Kάνα φως να κλείσω, νο προμπλεμ
Το πισι δεν υπάρχει περίπτωση.

αυτο

αντε το πολυ να βαλω το λαπτοπ σε energy saving mode :lol:

Ας κλείσουμε το φως για μια ώρα σήμερα, αλλά από αύριο πάλι όλες οι συσκευές στο φουλ μέρα νύχτα, τσιγάρα σκουπίδια κάτω, κάθε οικογένεια θα συνεχίσει να έχει από 4 αυτοκίνητα και φακ γιεα, είμαστε οικολόγοι!

Ένα εργοστάσιο πολυεθνικού βεληνεκούς κάνει όση ζημιά θα κάνω εγώ στο περιβάλλον σε όλη μου τη ζωή, σε μία μέρα λειτουργίας (ή εβδομάδα, ή μήνα ή γουατεβερ).
Αυτές οι “οικολογικές πρωτοβουλίες” είναι φασισμός.
Και η οικολογία θα γίνει καπιταλιστική σιγά-σιγά, ήδη βγαίνει πολύ χρήμα από κει!

Στη πρώτη πρόταση συμφωνώ με τα χίλια.

Καλό είναι να υπάρχουν οικολογικές πρωτοβουλίες. Αλλά να ξέρουμε γιατί το κάνουμε, και να συνεχίσουμε να το κάνουμε στο μέλλον.

Δεν έχει νόημα να κλείσεις τα φώτα για μια ώρα. Είναι ΧΑΖΟ.
Δε θέλω κανένα μαλάκα να προσπαθεί να με πείσει ότι εγώ φταίω πού οι φυσικοί πόροι σπαταλούνται.
Αει στο διάολο, μαλάκες.

Το γαματο ειναι οτι πιστευουν οτι κατι κανουν τωρα.Ναι,μια συμβολικη κινηση θα σωσει τον πλανητη.

Μεγάλα ζωάδια, ανάμεσα μας.

Και από αύριο όλα οκ. Θα κάψουμε λιγότερα δάση φέτος, τι λέτε? (Άμα έχει μείνει και τίποτα βασικά).

Και ολα αυτα στην Ελλαδα που δεν κανουμε ουτε το πιο ευκολο.
Ανακυκλωση !

Πώς θα ένιωθες αγαπημένε μου ΝΤΕΘΣΤΑ αν τα χαρτιά που μάζευες με κόπο και τα έστελνες για ανακύκλωση, ανακάλυπτες ότι γίνοταν καύσιμα στην Κίνα;
Το λιγότερο μαλάκας μάλλον.
Μα πόσο μεγάλη μπίζνα είναι όλα αυτά.

Oλα τα περιμενει κανεις…

Καλή φάση όταν έχεις βαρεθεί τα σιντιά σου. Αυτή τη στιγμή παίζει βέλβετ άντεργκραουντ :respect:

Η φορθνετ σερνεται γενικα το τελευταιο 2ωρο ή μονο σ’εμενα?

Γενικά γαμώ τα αγάμητα.
Εδώ και κανά 10λεπτο έστρωσε.

Σε μένα τις προηγούμενες μέρες αρκετά. Σήμερα έχει πάρει τα πάνω της.

Μπα ακομα τον παιρνει.

Τον παίρνει άκοπα γενικά.
Θα αλλάξω ISP στάνταρ.

Kαι τι θα βαλεις ? Ολες οι εταιρειες στην Ελλαδα εχουν τα κουσουρια τους…

Αμάν αυτή η κωλοχώρα πια.

Πωπω πολύ γρουσούζης είμαι σήμερα. Όλο γκρινιάζω. ;Ρ