Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

Tι σοϊ παιχνιδακι ειναι αυτο ρε Αλουκαρντ? Εχω περιεργεια μεγαλη τωρα. Δεν μπαινει κανας αλλος γιατι ειμαι ο μονος participant? :stuck_out_tongue:

μπες αν ειναι-ειμαστε δυο και περιμενου ακομη αλλους δυο

Mεσα ειμαι μα δεν δειχνει καποιον αλλο…Εγω φαινομαι? Μηπως να κανω κανα ριφρες?

μπες τωρα περιμενουμε εναα!!!
κανε ρεφρεσ αν ειναι!γρηγορα!
παιζει και αγγλια!
αχαχαχαχα

Ρεεεε δεν βλεπω κανεναν…Εκανα ριφρες. Wtf? Ενα χελπ εδω !

H αρχικη σελιδα του game ειναι αυτη http://team.forsvarsmakten.se/english/#
To link που εδωσα ηταν private game οποτε αμα αυτοι που το εκαναν εχουν βγει, δε θα μπει κανενας αλλος και θα περιμενεις μονος σου εκει.

Απο την αρχικη μπορεις να συνδεθεις σε μια ομαδα με τυχαιους παιχτες στον κοσμο, ή να κανεις private game που σου δινει ενα link σαν αυτο που ποσταρα απο πανω, και το δινεις σε αλλους 3 φιλους σου και παιζετε μονο εσεις σαν ομαδα.
Προτεινω να δημιουργησει καποιος θρεντακι οπου νομιζει οπου θα κανουμε games αμα εχουμε ορεξη, για να μην γεμιζουμε αυτη τη σελιδα.
Εγω βαριεμαι :roll:

παιζεις?

Λοιπον, θα κοιταξω λιγο τι παιζει με το εξης γκεημ και αν γουσταρω φτιαχνω private game, φτιαχνω και ενα θρεντ και τα λεμε εκει.

[B]Γιώργος: Γεια σας γιατρέ μου, σχετικά με τον φίλο Κώστα ο οποίος παραπονιέται ότι το πέος του είναι 27 πόντους, θα ήθελα να ρωτήσω κάτι. Είναι εύκολο αν σας στείλω το τηλέφωνο μου να του το δώσετε; Πολύ θα το εκτιμούσα. Ευχαριστώ.

Αγαπητέ,

Για να του το κόψετε; [/B]

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=109562&cid=89

ποσο γελοιο μπορει να ειναι το ακολουθο…μου χουν παρει αντιπυρετικα αλλα οχι θερμομετρο για να δω αν εχω πυρετο:-k :@

σαν να περνεις τσιγαρα χωρις αναπτυρα:|

ποιος είναι ο αδμιν του φόρουμ ; έχω να του πω κάτι .

Είδα ένα θεϊκούλι Cherokee (νομίζω) κάπου Μαρούσι με πινακίδες DP 666…
:metal::metal::metal:
:respect:

Λιώμα ήδη απ’ τις 1:30.
:dizzy:

ερωτευτηκα…

Περαστικά.

+1
Αν και η ευχή του rip_noob είναι αυτή που αρμόζει σε τέτοιες περιπτώσεις για να λέμε και την αλήθεια.

Ωραίος…

μανατζεεεεεεεεεεεερ

αντε να γινομαστε πολλοι:!: