Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

Βασικά άνετα :wink:

Όντως, κάνει πολύ ζέστη σήμερα…:lol::lol::lol:

μου εδωσαν τσαμπα εισητηριο για μπον τζοβι κ παλι το σκεφτομαι…αθηνα…ζεστη…ταξιδι…πφφφφφφφφ:( γερναω!!!

κ ειμαι κ λιβαδεια…καποτε ανεβαινα απο κρητη για κατι ασχετες τελειως που ουτε καν θα εβαζα να ακουσω σπιτι μου το συγκροτημα

Αν δεν έρθεις ξέρεις ε;;;;; … χαχαχα

Περνάω που περνάω από κει νομίζω… :stuck_out_tongue:

same here !

Ειμαι στο εξοχικο μου εδω και 5 μερες με τη θαλασσα διπλα και δν μου κανει ορεξη να ξεκουνηθω για τπτ .

αχχααχχαχαα…ναι φερε κ χλωροφορμιο για να φτασω χωρις να το καταλαβω πλιζ:!:
γιατι με περιμενει αθηνα το εισητηριο…!:stuck_out_tongue:

Ρεεεε δώστε και σε μας στα φτωχαδάκια!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ωρίς… ποδήλατο άφησαν άγνωστοι τον 61χρονο Βέλγο Christian Van Limbergen, που πραγματοποιεί τον γύρο της Ευρώπης με το πετάλι προκειμένου να μπει στο βιβλίο Γκίνες!

Το ποδήλατο του Βέλγου κλάπηκε ενώ βρισκόταν στο ενετικό λιμάνι Χανίων και μαζί του σφραγίδες και αποδεικτικά στοιχεία από πάνω από 30.000 δήμους, κοινότητες, σημεία σε όλη την Ευρώπη που τα είχε συγκεντρώνει με τη μορφή σφραγίδωνκαι υπογραφών από δημάρχους, περιφέρειες, τοπικές αρχές.

«Κλέβοντάς μου τα τετράδια με τις υπογραφές μου έκλεψαν τη ζωή μου. Παρακαλώ αυτόν που έκανε αυτήν την πράξη να κρατήσει το ποδήλατο, τα ρούχα μου, το σλίπινγκ μπαγκ, αλλά να μου επιστρέψει τα τετράδια», λέει ο Christian Van Limbergen, εμφανώς στεναχωρημένος που οι κόποι 22 ετών χάθηκαν κατ’ αυτόν τον τρόπο.

Την προσπάθεια του αυτή να κάνει το γύρο της Ευρώπης με ποδήλατο, ο Βέλγος την ξεκίνησε το 1989, όταν ακόμα υπήρχε η ΕΣΣΔ.

Έλεος ρε… :confused:

22 ετων κοποι???ελα…προλαβαινει στο τσακ να ξεκινησει απο την αρχη!!!

φτανει να μην κανει το λαθος και ξαναπερασει απο Ελλαδα…

γεια σου ρε ελλαδαρα.!!

απίστευτο…

ντρέπομαι

Γειά

γυρνάω από διακοπές και μπαίνω να δω τα μέηλ μου, και μου κάνει ότι είναι blocked το account, λόγω χακαρίσματος και σπαμ λογικά. έχω δώσει και ένα μέηλ άλλο που δεν θυμάμαι το pass ώστε να μου δώσουν ένα recovery password, και τώρα πρέπει να κάνω καινούριο msn και να λέω έναν έναν πως είναι καινούριο και κάντε με add και τέτοια.

Χμφ.

καλό καλοκαίρι

ROAD RAGE.

Πρώτα ήταν η τύπισσα με το ποδήλατο. Που με ανάγκασε να ανέβω τη Μάρνη με 20, γιατί ποδηλατούσε ανέμελη με τα ακουστικά στ’αυτιά στη μέση του δρόμου. Μετά πέρασε το δρόμο διαμπερώς, έστριψε στην 3η Σεπτεμβρίου με κόκκινο, ίσως αυτό την έσωσε γιατί σχεδίαζα να την ζμπρώξω με το yaris.
μετά ήταν οι τύποι που τράκαραν. Και έκλεισαν και τις δύο λωρίδες μέχρι να βριστούν.
μέτά ήταν κι άλλοι.
κι άλλοι.
Και βρίσκομαι με ένα μίνι κούπερ αρχαίο, να μου χώνεται από αριστερά, έναν πούστη να έχει κάνει σφήνα από δεξιά τον οποίο παραλίγο να τρακάρω αλλά τη γλίτωσε γιατί βρήκε άνοιγμα, το κούπερ όμως εγκλωβίστηκε δίπλα μου, κοι οι 3 [B]άπλυτοι μαλλιάδες[/B] με κοίταζαν από το τζάμι, και μου ούρλιαζαν πράματα και στίχους από αυτό που άκουγαν και εκείνη τη στιγμή μά το θεό αν είχα ένα ρόπαλο, θα ήθελα να κάνω το τιμόνι αριστερά να τους εμβολίσω, και μετά θα ήθελα να κατέβω από το αμάξι, να σπάσω το παρμπριζ, και να ουρλιάξω [B]ΟΥ ΡΕ ΓΙΔΙΑ ΑΝΤΕ ΜΑΘΕΤΕ ΝΑ ΟΔΗΓΑΤΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΘΕΤΕ ΚΑΙ KREATOR.[/B]

τώρα είμαι καλύτερα…

ελπιζεις οτι τα γιδια αυτα μπορει να διαβαζουν το φορουμ?

http://www.youtube.com/watch?v=VU9-uY_32uA

ΜΠΑΝΤΑΡΑ!!

μέσα σε λίγες μέρες, εχω καταστραφεί οικονομικά λέμε…έρχεται και κλαίει άμα δεν την ταΐσω…

Στηριζουμε διασκευαρα

ναι.
το μίνι κούπερ ήταν μπλε.

btw, έχω πυρετο, that explains much :frowning:

Sent from my Nexus S