Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

Οκ.

ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΟΙΓΩ ΡΕ, ΕΙΝΑΙ ΠΑΓΙΔΑ:!:

ναι, reversed bear trap και χειρότερο μη σου πω.

:roll:

Πόσο μου λείπει η ζεστή αγκαλιά σου όπως τα καλοκαίρια με κόβουν, σα μαχαίρια

λείπεις και είμαι μόνος μου κρυώνω δεν αντέχω παγώνω

ΝΙΩΘΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΩΩΩΩΩΩΩΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Δεν κρατήθηκα το άνοιξα τελικά και με περίμενε η άλλη ΜΕΓΑΛΗ ΕΚΠΛΗΞΗ. Με το που αντίκρυσα το όνομα το 'κλεισα κατευθείαν…

Αυτό το λέει ο Σωτήρης. Στην αρχή νόμιζα ότι το’λεγε ο άλλος. Αλλά μπουλούκες είναι και οι δύο…

Freedomofrock με απογοητεύεις :lol: Πότε ξέπεσες τόσο πολύ παιδάκι μου;

πφ μεταλούδες

Διακρίνω έναν ρατσισμόν.

μα έλα τώρα φριδομ. Μη γινεσαι κακουλης.

Σκεψου το παντως, γιατι το χαζη σκυλου ειναι καλυτερο απο το χαζη σκετο!

Και φυσικα ο Κιαμος τα σπαει και το σφυριξα κι εληξες κινηση χεριου αντεγεια αλλα προτιμαμε τα παλια του, πριν ξεπουληθει.

Ούτε καν. Δεν είμαι τίποτα απ’ όλα αυτά. Ούτε ‘‘ροκού’’ ούτε ‘‘μεταλού’’ -ασχέτως αν ακούω κυρίως ροκ ή μέταλ. Ποτέ δε μου άρεσαν οι χαρακτηρισμοί και οι ‘‘ταμπέλες’’. Είμαι ο εαυτός μου και ακούω ό,τι μου κάνει αυτό το ‘‘κλικ’’ και μου ακούγεται καλά στα αυτιά. Τα συγκεκριμένα τραγούδια όχι δε μπορώ να τα ακούσω, δεν τα γουστάρω απλά. Μπορεί να ακούγεται βλακεία, αλλά έτσι είναι…κάποιος άλλος μπορεί να κάνει κέφι ακουγοντάς τα, εμένα (προσωπικά) ούτε καν αστεία μου ακούγονται…

Ναι, είμαι ρατσίστρια όταν μιλάμε για αυτά τα δήθεν-ελαφρο-λαϊκά, πανηγυριώτικα, σκυλάδικα…για μένα το ένα από το άλλο δεν απέχει και πολύ! :stuck_out_tongue:

Δηλαδή σαηλεντ υποθέτω οι φίλοι σου ακούνε μόνο στα κρυφά λαϊκά και αν τους ανακαλύψεις τρώνε σουτ στη μπλακ λιστ ε; :-s

Έτσι! Αν αφήσεις στην άκρη τις παρωπίδες, τότε θα δεις πόσο προσωπικά είναι κομμάτια σαν και αυτό εδώ:

http://www.youtube.com/watch?v=XO0I25V1QbY

Κατάθεση ψυχής ρε… Απλά…

Επίτέλους κάποια το είπε! Ο Κιάμος έχει αφήσει κληρονομιά όχι αστεία :metal:

Η πρώην παρέα μου άκουγε ΚΑΙ προς το σκυλάδικο. Φυσικά, και ΔΕΝ έινε ‘‘πρώην’’ για αυτόν το λόγο. Και ίσως (καθώς το ανέφερες) να ναι και ο λόγος που τα σιχαίνομαι ΤΟΣΟ πολύ! Τα παιδιά που κάνω τώρα (και έκανα) παρέα ακούνε ο,τιδήποτε ΕΚΤΟΣ από ροκ και μέταλ. Ροκ (όχι μέταλ) ακούνε κανά δυο άτομα. Μεταλά/ού φίλο/η δεν είχα ποτέ.

Καλα δε ζήτησα λογαριασμο, μην αρπάζεσαι :stuck_out_tongue:

Όσο για Κιαμο δεν ξέρω αλλα έχουμε μια ταση οι ροακ τύποι να προτιμάμε τα παλιά ανεξαρτητως είδους ε; :?

Καλυτερος δισκος του και φυσικα τουτο:

Φυγε κι εσυυυυυ νομιζεις πως με νοιααααζει, συνηθισα μακρυα σου συνεχεια να χαρααααζει

Κοπελίτσα μου δεν αρπαχτηκα :lol:

Ο καθένας ακούει ό,τι του αρέσει…θα ‘ταν παράλογο να χα την απαίτηση απ’ τους φίλους μου να ακούνε ό,τι ακούω εγώ και βέβαια όχι για να απαντήσω στην ερώτησή σου…

Εγώ ένα κομμάτι του έτυχε να ακούσω (ας πούμε) μισό, το γνωστό και από κει και πέρα έχω ‘‘μαύρα μεσάνυχτα’’…παρατηρώ όμως ότι οι μεταλάδες τείνετε προς τα παλαιά άσματα… :stuck_out_tongue:

Όποιος λέει κακά λόγια για τον Κιάμο απλά δεν έχει ψυχή.

και το απο δευτερα του κιαμου ειναι ε; κι αυτο μαρεσει.

Με πληγώνεις