Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

μεχρι στιγμης 35 λεπτα http://www.youtube.com/watch?v=F2WKhPxpc0k&feature=related

δε-γινεται-να-το-κλεισω

Προτιμώ [U]αυτό[/U]

τι καήλες είναι αυτά που βλέπετε:p

σχεδόν 20 λεπτά

1 ωρα και 5 λεπτα
καντε
το
να
σταματησει

entit: το κλεισα στο 1:11:11.το μυαλο μου.ποναω.

Διατηρώ σχέση με την καλύτερη, ομορφότερη και τελειότερη κοπέλα στον πλανήτη Γη που να λυσσάξετε κωπρόσκυλα!

[SPOILER]Το σπόιλερ δεν θα το δει εννοείται :stuck_out_tongue: Μην κράζετε! Είναι για καλό σκοπό :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :p[/SPOILER]

KOΠΕΛΙΑ ΣΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙ

Κατά το Ανώτερο Μειόκαινο, η προορογενετική παλαιογεωγραφική εξέλιξη των Ελληνίδων τελειώνει με την ανάδυση-συμμετοχή στο ορογενετικό τόξο και της τελευταίας πιο εξωτερικής ενότητας-προχώρα-των Παξών.

Εξεταστική, έλα να τελειώνουμε.

Bλεπω χρωματα! :dizzy:

συμπληρωσα 40

Μόνο nyan cat σε όλες τις εκδόσεις ρε!

η γατα ειναι σπαστικια

αυτο που εβαλε ο χορρον ειναι ωραιο

το ακουω δυο ωρες και θα το ακουω μεχρι να βαλω να δω καμια σειρα

Τώρα διάβασα ότι το Ισλαμικό τέμενος που πρόκειται να γίνει θα στοιχίσει στο κράτος 6-7 εκατομμύρια ευρώ.
Γαμώ την πουτάνα μου, τόσα πανεπιστημιακά τμήματα είναι στα λυόμενα και σε νοικιασμένα κτίρια, το τέμενος μας μάρανε???

καλά τι θα χτίσουν? το ναό του σολομώντα 2: revenge of the muslims???

Καλά τρελή παπάτζα και προπαγάνδα το κόβω αυτό! Από τι θα είναι φτιαγμένο και θα κοστίσει τόσο; Δηλαδή μια εκκλησία τόσο κάνει;

Και πες το τέμενος είναι ένα. Και στην Ελλάδα, που τώρα έχει τόσους ισλαμιστές, ένας τουλάχιστον επίσημος ισλαμικός χώρος λατρείας είναι παραπάνω από essential.

Αλλά τις τόσες-παραπάνω-από-μία χριστιανικές εκκλησίες, τίγκα στα χρυσάφια και στα τάματα…και τις πανάκριβες εικόνες…και τους ελεήμονες παπάδες με τα πατσόκοιλα να σφουγγαρίζουν τις πλάκες…και τα 600 πανηγύρια/λιτανείες/δωρεές κάθε τρεις μέρες…

…μετά απ’όλα αυτά το ισλαμικό τέμενος τους πείραξε??

Μα σας παρακαλώ σαν προοδευτικό κράτος πρέπει να ευνοούμε τις μειονότητες. Η μήπως είναι κάλυψη για να φαγωθούν χρήματα; Μάλλον είμαι πολύ καχύποπτη. [-X

Ναι παίζει αυτό που λές, αλλά και πάλι, κατά τη γνώμη μου το κράτος δεν πρέπει να δώσει μία για να γίνει αυτό. Αν θέλουν οι Μουσουλμάνοι τέμενος, ας αγοράσουν ένα οικόπεδο, ας πληρώσουν να γίνει.
Οταν υπάρχουν βασικότατες ανάγκες όπως σχολικά, πανεπιστημιακά και νοσοκομειακά κτίρια, είναι αστείο ακόμη και το να συζητάμε για κατασκευή τεμένους με κρατικά χρήματα.

σας παρακαλώ…οι χριστιανοί έχουν αποδείξει διαχρονικά ότι σέβονται τα πιστέυω των άλλων.

Όντως ναι,να βγάλουμε τις χρυσές εικόνες,να κόψουμε και τα πανηγύρια,να κάνουμε και δίαιτα στο παπαδαριό και ΤΣΟΥΠ λύθηκε το πρόβλημα!

Και τι τις θέλουμε τόσες εκκλησιές;Τσάμπα το στρέμμα

Κουλτούρα σε λλέεω ψηλλλέ