Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

Αυτη τη στιγμη με φρη κατεβαζω με 1,05 ΜΒ/s.
Στο ραπιντσεαρ εχω να πιασω πανω απο 200αρι πολυ καιρο.Απο τοτε που ειχα πρημιουμ νομιζω βασικα,δηλαδη κανα χρονο.
Και αν ψαξεις λιγο,βρισκεις λινκς για ολα.

κυρίως σε ταινίες εχουν πολλα mirrors(και netload)
αλλα μικρά προγράμματα 20-30mb,album δεν υπάρχουν

σήμερα το πρωι επιασα 600kb/s(σχεδον φουλ) απο rapid,φρη

Γουατεβερ.Εγω απλα λεω ποσο γαματο ειναι το netload.Για το ραπιντ οτι και να πεις δε μου αλλαζεις γνωμη,το σιχαινομαι :Ρ

Αυτη η μόδα του Hiphop μέσα στα μπουζούκοτράγουδα,με το κάθε διανοούμενο hiphopa με το Trendy ντύσιμο και το γύαλι το έτσι και γιουβέτσι κοκορέτσι, έχει καταντήσει αηδία. Σαν τους παουεράδες ένα πράμα, που νομίζουν οτι είναι μεταλάδες.

:-s βρε άντε από κει!Go And Lost.


Now playing: John Williams - Luke’s Rescue
via FoxyTunes

Πφ. Απλά δε καταλαβαίνετε παιδιά μου. Υπάρχουν αληθινές και ψεύτικες μουσικές. Κάποιοι απο σας, λυπάμαι που το λέω, είστε ψεύτικοι. Σα τα ρολόγια μαιμού ένα πράγμα. Ή τα γυαλιά ηλίου που πουλάνε στους πάγκους. Όσο νωρίτερα το κατανοήσετε, τόσο καλύτερα θα εμπεδώσετε πως οι δικές σας μουσικές εμπειρίες είναι λιγότερο γνήσιες απο των άλλων.

Μου βγάζει 73 guests! Και όλοι λέει σχεδόν βλέπουν το θρεντ “πιο όμορφη ηθοποιός/τραγουδίστρια”! Εεε??? 8O

Εμ οταν υπαρχει η Κιμπα εκει μεσα ποιος θα μπει αλλου?8):stuck_out_tongue:

Ρε, για 5 λεπτά τουλάχιστον καμια 50αρια guests έβλεπαν αυτό το τόπικ. Εντάξει, τι να πω. Ας μετονομαστεί το φόρουμ σε kimba-forum.gr, δεν έχει νόημα πλέον να κρυβόμαστε. :lol:

εεεε τα παιδιά απλά βλέπουν την Κιμπα, αλλά μετά δεν μπορούν να κάνουν τίποτα, σκαλώνουν, κατεβάζει ρολά ο εγκέφαλος…και δεν μπορείς να πεις ότι είναι και άτοπο…

edit:Στα αγγλικά πως είναι το όνομά της?

Now playing: John Williams - The Battle In The Snow
via FoxyTunes

Nαι μαλακες, στειλτε μου στο μσν ποσο τρωτε.

Kimba Savage ρε απιστε!:smiley:

Μόλις είπε το κλειδί για να ξεκλειδώσουμε όλη την γνώση!Εύγε νέε μου!!!8)


Now playing: Hans Zimmer - Skull and Crossbows
via FoxyTunes

να ανοίξουμε το “the Kimba Savage appreciation thread”? :smiley:

Στο Μέγκα έχει το “Βαρομετρικό Χαμηλό” με Σταλόνε, να το δείτε όλοι 8)

Γιατι? :?

Γιατι το λεει ο Φριντομ.:stuck_out_tongue:

Υ.Γ.Θεριε ποιος ειναι στο αβαταρ?

Rajesh Koothrappali, απο το Big Bang Theory.

ΘΕΟΥΛΑΣ

O σέρβερ σέρνεται απ’ το πολύ αρνί.:expressionless:

Φέρτε τους Minsk ρε