Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

Καλά είσαι.Εγώ αύριο πρέπει να ξυπνήσω 6 για να είμαι εκεί 8 και θα τελειώσω με τα εργαστήρια στις 7 το απόγευμα.Και μόνο μία ώρα κενό.:(Θα αφήσω τα κοκκαλάκια μου εκεί.

άκυρα μεταξύ τους? ή συνδέονται???

και τι παίζει με την γκόμενά του???

με τον τυπά τι παίζει…??

δε μας τα λες ξεκάθαρα… μας μπέρδεψες κάπως…

WTF ???

Τον δρόμο πoυ χάραξε η Τζούλια ακολουθούν ελληνίδες celebrities .

Συχνές επισκέψεις δέχεται το γραφείο του κυρίου Σειρινάκη , διευθυντή της εταιρίας παραγωγής ταινιών ενήλικου περιεχομένου ΣΕΙΡΗΝΑ Α.Ε. Η εταιρία είναι υπεύθυνη για το γνωστό DVD που έχει προκαλέσει σάλο στην ελληνική κοινωνία τις τελευταίες μέρες . « Έχω δεχτεί πολλά τηλεφωνήματα , τις ημέρες που πέρασαν , από Ελληνίδες celebrities » , αναφέρει ενδεικτικά ο κος Σειρινάκης .Σε ερώτηση του ρεπόρτερ μας για το ποιες τον έχουν προσεγγίσει ο παραγωγός δεν φάνηκε ιδιαίτερα φειδωλός . «Είναι νωρίς ακόμη , δεν έχουμε καταλήξει σε καμία συμφωνία με κάποια από τις κυρίες που επικοινώνησαν μαζί μου . Ωστόσο , περιμένω στο γραφείο μου την κυρία [SIZE=“5”]Παπαρίζου[/SIZE] την ερχόμενη εβδομάδα.» Αναφερόμενος στις πωλήσεις του DVD και την εξέλιξη της συνεργασίας του με την κυρία Αλεξανδράτου κατέδειξε : «Οι πωλήσεις πήγαν καλύτερα από ότι φανταζόμασταν .Αναμένεται η επανέκδοση του τελευταίου μας τεύχους προκειμένου να καλυφθούν οι ανάγκες των πελατών μας . Η Τζούλια τροφοδότησε πολλές ανδρικές φαντασιώσεις .Είναι μια εξαιρετική κοπέλα και μια αιθέρια ύπαρξη που δύσκολα περνά απαρατήρητη . Φυσικά και θα συνεχίσουμε την συνεργασία μας , συζητούμε την παραγωγή μιας μεγάλου μήκους ταινίας με αυτήν ως βασική πρωταγωνίστρια. Το κοινό μπορεί να περιμένει τα υψηλά στανταρντς παραγωγής που η ΣΕΙΡΗΝΑ τόσο καλά προσφέρει.»
Στέφανος Νικολάου
[SIZE=“5”]
ναι ρε γαμώτο ! ΕΛΕΝΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ![/SIZE]

Δεν παιζει. Απλα

θα συμφωνησω με alucard.

ρε μην τσιμπατε σε καθε μαμακια…
ο τυπος εχει βρει την καλη…
η διαφημιση παει συννεφο…
και η κουτση μαρια εχει μαθει την sirina

ολοι κραζουν Tζουλια αλλα ολες οι τσουλιτσες της tv ζηλευουν απο μεσα τους.
ελπιζουμε σε “ταινια” και απο αλλες…:stuck_out_tongue:

Εγω θελω girl on girl τις δυο ξανθιες παρουσιαστριες των μεσημεριανων του Αlter.
Και guest star την Σταματινα.

τρελιάρη …

δεν θα έλεγε όμως Ελενα με Ζαφείρη ;

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=4745

μιας που το bumb ειναι το θεμα του βραδιου,ξεκλειδωστε αυτο το γτ θιγει μεγαλο θεμα…θελω να μαθω και τι απεγινε με τον ατυχο νεο…

μη το γράφεις εδώ, κάνε μπαμπ στο αρμόδιο τόπικ.

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=2779

μεταλ στο Love bites

hail to you all!

Ξερει κανεις που μπορω να βρω αυθεντικες μπλουζες για συγκροτηματα;Οχι απο τοπ μαν και μαλακιες ομως…

Internet

smart ass alert

γαμιεται ο βηχας και γαμιεται και το κλεισιμο λαιμου.

πφ

Εμένα μ’αρέσει να μου κλείνει ο λαιμός.
Μπορώ και τραγουδάω επιτέλους το “Soulless” των GRAVE και αγαλλιάζει η καρδούλα μου από ευτυχία!

Ο Φέθρυ είναι τρομαχτικά παρανοϊκός ώρες, ώρες…

Θεός… :bow2::bow2::bow2::bow2: