Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

Σκέψου ότι οι παπαγάλοι είναι πουλιά αποδημητικά! :smiley:

[SIZE=“7”]ΑΛΕΞ, άρχισες τις μαλακίες σου πάλη?:p[/SIZE]

ναι τι σημαινεί αποδημητικα?μην με σκας γιατι θα ξεράσω πάνω σου το σνιτσελ που έφαγα…πες στο ονομα του μπάσσου που παίζεις

Αβάπτιστο ειναι! :stuck_out_tongue: Και τα χελιδόνια αποδημητικά είναι πάντος!

τι λες μωρη πατατα?!:slight_smile:

νομιζεις δεν ξερω ποιος είσαι σε εχω στο μαναβικο αν και δεν εχω πάει ποτε.
Μιλα κιαλλο οι μαλακιες μου δίνουν ενεργεια.

και ναι τις αρχισα τις μαλακιες πάλη δεν αντέχω

Έλα μωρε, πλακίζω :stuck_out_tongue: Εννοώ πως αν σε ποτίσουμε 500 πιτόγυρα, μπορεί να τα τινάξεις :stuck_out_tongue:

τι 5000 πιτόγυρα ρε?τρελός είσαι? στον 2ο μπιτόγυρο εχω σκάσει…
γιατι οταν ρωταω πότε θα βρεθούμε με κανετε ιγορ?

ΤΟ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΑΛΛΑ ΣΤΟΝ ΠΑΤΑτά

σκέφτομαι να πάρω μπαφλα απο το κρεπερι τραμ καφε ,νολντορ τι λες να πάρω ή δεν λέει?

μπαφλα ή κρεπα μπανανα σοκολάτα βισσυνο μπισκότο καρυδι καραμέλα παγωτο φράουλα ροδάκινο δαμάσκηνο τρούφα?

Πάρε μια μπούφλα!

οκ θα μ την δώσεις εσυ???
πλακα κάνω και οι δυο ξέρουμε οτι δεν μπορείς.

η κρεπα σοκολατα ειναι ενα θαμα απο μονη της, αντε μπισκοτο αν θελουμε να μπλεξουμε τα πραματα.

Ο Χριστός και η μάνα του, τι κρέπα ειν’ αυτή? Εγώ παίρνω μια τυπική μερέντα μπισκότο πουράκια και μπισκότο Ωραίο! :smiley:

πφ πφ πφ, σα να ζητας απο την αντζελινα να βαλει μεικαπ~!

τελικα πήρα μια σπεσιαλ για να δοκιμάσω
λέει οτι έχει σοκολατα,μαπανανα,καρυδια,κουταλιου βισσυνο,και γραντ μαριερ(τι ναυτο?)
με βλέπω να ξερνώ αλλα τεσπα…

θέλετε φώτο μήπως?

Ποτό είναι. Καλά, δεν ξέρεις τι τρως? :open_mouth:

οχι τι δηλαδη μπυρα σε κρέπα?!:-s
έλεως

πλακα δεν έχει να παραγγέλνω μια κρεπα μόνο και να μου την φέρνουν απο χιλίομετρα?σπασιμο ο ντελιβερας.χαχα

εχει και σοκολατα οποτε τις ξέρετε τις παρενέργειες και τι συνεπάγεται για μένα η μερεντα…ετοιμαστείτε…

Ασχετο… τι εχουν παθει οι περισσοτερες πρωην συμμαθητριες απο το σχολειο και παντρευονται απο τωρα!!! ελεος δλδ!!! παμε καλα???

ΣΤΑ 22???

και αυτο σκεφτομου στα γεράματα??

ρε λες εγω να πηγαινω καλα??? :-k:-k λες να επρεπε να εχω παντρεφτει και να μη το ξερω??? τι ανωμαλια κυκλοφορει ρε σεις???