Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

πόσα θρεντ πρέπει να σου κάνουν λοκ για να φας μπαν?

ου καλα σε εχεις ακομα,για φτιαξε αλλο ένα

όχι ρε ένταξη δεν θέλω να με μισήσουν όλοι :stuck_out_tongue:

βλέπω γιορτάζεις otherside.χρόνια πολλά λοιπόν [B]κατ[/B]ερ[B]ίνα[/B]!να χαίρεσαι το όνομά σου :ok:
χρόνια πολλά και σε όλες τις [B]κατ[/B]ερ[B]ίνες[/B] και στους [B]κατ[/B]ερ[B]ίνους[/B] του φόρουμ! :smiley:

και βασικά, κάθε μέρα μπαίνω στο ‘βαριέμαι’, και βλέπω 20 σελίδες.λέω wtf, τι λένε σε τόσα posts?και στο τέλος, καταλήγω να περνάω τις σελίδες απλώς κοζάροντας τα avatars και τον αριθμό των posts των users που ποστάρουν.damn, αυτό ξεπερνά και την αυτόματη σκέψη και παράλληλη γραφή!

γιατι ποιον μισούν?

εμενα με αγαπούν,απλα ζηλευουν που χέζω περισσότερο,οι παλιοδυσκύλοι

αλλαζω αβαταρ

σήκω φύγε.

[SIZE=“7”]ΤΩΡΑ[/SIZE]

ρε συ άλεξ τι τι θέλεις τη μερέντα;; καθε φορά που τρως και σε πιάνει η μαλ@κία σου όλο το φόρουμ θέλει να σε διώξει

Παιδιά καλή η πλάκα, αλλά όπως βλέπετε κανείς δεν γελάει. Χαλαρώστε λίγο( νταξ πολύ). Κουράζετε άδικα τους χρήστες του φορουμ που απλά μπαίνουν στο off topic για να σκοτώσουν λίγο την ώρα τους. Ελπίζω να μην συνεχιστεί.

οκ ενταξη επαρασυρθειν

Τι να μη συνεχιστεί? 20 σελίδες πουτσολογήματος εχουν συμπληρώσει. Τους βλέπεις να σταματάνε?

Γελάει κι ο Έπιταφ από της φυλακής τα σίδερα.
http://www.rocking.gr/modules/forum/member.php?u=10238

Επίσης ban για σπαμάρισμα μόνο δε πέφτει (ζωντανή απόδειξη εγω ;ρ), οπότε δε χρειάζεται να γίνει η αρχή εδω. Κούραση πολύ, παράπονα αρκετά, υπάρχει και το msn, seriously.

ας είναι αυτή η μικρή αλλαγή, η αρχή σε μια αλυσίδα με τεράστιες αλλαγές εκ μέρους σου.ειδάλλως…

[SPOILER][SIZE=“6”]ΠΟΥΛΑ ΚΑΙ ΠΟΥΛΟ! :yes:[/SIZE][/SPOILER]
και εν τέλει, θα συμφωνήσω με τον epitaph, ο οποίος τα λέει τόσο γλαφυρά και όμορφα:

Welcome to our newest member,
ΓΤΠΟΥΤΣΟ ΦΟΡΟΥΜ

θα πω ευχαριστω και δε θα σχολιασω το γεγονος πως με ειπες κατινα αγαπητε horror!:stuck_out_tongue:

Ο αλεξ είναι ικανώς να κάνει τους μοντς να κάνουν λοκ το βαριέμαι.

20 σελίδες???:?:?
Εγώ πριν μισή ώρα μπήκα σπίτι και κουράστηκα στα 20 ποστ που είδα…

υπερβολές,εξαλλου τα 20 πρώτα ποστ δεν είναι δικα μ

αλλα οκ θα τα λέω με πμ

Καλωσορίζουμε το νεότερο μέλος μας: 150.140.EPITAPH

στα σοβαρα τώρα----->η απόδειξη οτι δεν είμαι ο ΕΠΙΤΑΦ(Επιταφ αν μας βλέπεις πες)

δεν σπαμμάρω σοβαρολογώ τωρα

Welcome to our newest member, ALEX=EPITAF=BAN