Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

όπως και τα ποστς μετά από φωτογραφία ΣΤΙΚΟΥΔΗ. <3

Sabbath ακούω, Όζζυ δεν ακούω. Έχει τεράστια διαφορά:D

ε ναι:P

και γαμω τα ανεκδοτα με μπασσιστες και ντραμερ! btw αυτο για τον ντραμερ που λεει οτι ειναι ο κιθαριστας το εχω ακουσει για μπασιστα και οχι ντραμερ!

επισης: ηταν 2 μουσικη και ενας ντραμερ!!! :D:D:D

και το κορυφαιο που το εχω δει γραμμενο σε τοιχο στα Γιαννενα με υπογραφη antifa και @λφ@δι (:p:p)

[SPOILER]ΜΠΑΣΙΣΤΕΣ ΚΟΥΦΑΛΕΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΙΘΑΡΕΣ![/SPOILER]

Στικουδη + motorhead!

παρε και μια ακομη γιατι σε συμπαθω

Αλλος ενας στη μαύρη λίστα … :blues:

Ειρθε η ώρα σου

για την ορθογραφια λες ε?

Οχι,για τα δηθεν ανεκδοτακια.Χα-χα,γελάσαμε,αστείο ε?

Παίξε ντο ρε μί στο μπασάκι σου και ασε εμας τους ντράμερ να γ@**με

[SPOILER]την ορθογραφία ουτε καν την πρόσεξα.:stuck_out_tongue: Ρε, οι μουσικοί,με Η???[/SPOILER]

αααχ δεν καταλαβαινεις την ειρωνεια…ααααχ!

να ηρεμησουν λιγο τα πνευματα ομως γιατι οκ και οι μπασιστες εχουν αισθηματα.

Περιοδος ε? :stuck_out_tongue:

Οσο για τους μασιστες,οποιοσ δν μπορει να μάθει κιθάρα και ντράμς πάει για μπάσο.

Γιαυτο το μπάσο ακούγεται ελάχιστα στις περισσοτερες μπάντες,μόνο οι μπασίστες του Speed metal αξίζουν,σαν αυτού των Ενφορσερ.Δεν μου έρχεται άλλος.
Και μην πεταχτεί κανας μαϊντανός,πως δεν ακούγονται επειδή είναι χαμηλές οι νότες #-o
Θα μπορούσε να ακούγεται ποιο δυνατά απ’όλα

Εκτορα…πάνε άκου πανκ…το μπάσο ακούγεται περισσότερο και από κιθάρα

…παράδειγμα? (λινκ)

η ακόμα καλύτερα

Αν ο μπασίστας είναι κουλός και δεν μπορεί να βάλει ένα γέμισμα της προκοπής, νταξ άξιος της μοίρας του. Άλλα μην το απαξιώνεις!

Ρε παιδιά όσα βιντεο και να βάλουμε ένα είναι το ακράδαντο επιχείρημα υπερ των μπασιστων:

[SPOILER][SIZE=“5”]ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΝΟΤΕΣ ΓΤ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ[/SIZE][/SPOILER]

@ Ektoras \m/ αν θες να ακούσεις μπάσο άκου…

μου εξηγείτε γιατι κραζετε εστω και για πλάκα τους μπασιστες-ντράμμερς?

οποιος θέλει μπάσσο ας ακούσει κανα holy wars

Εγώ δεν ξέρω νότες άλλα μια χαρά βάζω και γεμίσματα και σολάκια και τα πάντα όλα. Δεν είναι οι νότες το θέμα.

Γιατί βαριόμαστε και λέμε ότι μας κατέβει:p

@Νολδορ…σαφώς και δεν παίζουν ρόλο οι νότες…για πλάκα το είπα:D οι περισσότεροι μπασσιτες είναι αυτοδίδακτοι και ξέρουν ελάχιστα απο νότες (παρόλα αυτά εξακολουθουν να είναι μουσικοί:p)

ειναι κανεις εδω ή πεθαναν όλοι?

πόσοο γαμάτοι μπορουν να είναι οι Converge;;:smiley: ντρέπομαι που δεν τους είχα ακούσει τόσο καιρό…