Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

χαχα δεν το ήξερα οτι ήταν μεταλλο μεχρι που είδα το metal from hellas.οραίος

η αννέκε ποιά είναι?

Εντωμεταξυ, ο θεούλης, (αν διαβέσετε το description) πήγαινε σε συναυλία των Lizzy Borden:p

Ρε όσο ήταν coach στον Ηρακλή παίζει να τον έβλεπα μαζί με την κόρη του λογικά σε κάθε live που πηγαινα! :smiley: :smiley:

[B]AN[/B] λέμε γι’ αυτή :stuck_out_tongue:

α οκ ευχαριστώ μαλλον αυτη έλεγαν…

επειδή μαρεσει να τα ψάχνω μπορχεί κάποιος να μου πεί τι/ποιοι ήταν οι/ta Seremoth, Levino, Alchemoth?

είναι οι στίχοι γνωστού τραγουδίου…:slight_smile:

:lol::lol::lol:

δεν καταλαβαίνω τον γέλοντα και ήταν και τριπλός…γιατι τι ρωτησα?

Tίποτα, εντάξει.
Εσύ τί περιμένεις να είναι ρε συ?:stuck_out_tongue:

Δεν έχω ιδέα τι είναι αλλά έτσι όπως τα βλέπω μου κάνουν για χαρακτήρες του Lovecraft…(μπορεί να λέω και μαλακίες):-k

συνεχίζω να μην καταλαβαίνω το αστειο αλλα οκ…τι νομιζες οτι το πόσταρα για πλάκα?!

ε ναι στο περιπου μπορώ να φανταστώ τι είναι οκ.:slight_smile:
αλλα μαρεσει να διαβάζω και την ιστοριούλα.οκ?
δεν ειρωνευομαι ουτε έχω ορεξη για σπάμ.
απλάρώτησα.μαρέσει να τα εξερευνώ.:wink:

Καλημερούδια αγάπες μου γλυκές και απονήρευτες, ξημερώνει μία όμορφη μερα που υποκρίνεται φθινόπωρο :smiley:

Έχω διάβασμα και σκέφτομαι σοβαρά να παρατήσω ένα από τα 1000 πράγματα που κάνω, ένα μεταπτυχιακό συγκεκριμένα. Αξίζει?

Πες τα υπολοιπα 1000 και θα σου πω αν αξιζει!

Υ.Σ. Θελω χειμωνα και κρυο!

^Second that.
Δε είναι δυνατόν να κυκλοφορούμε έξω με τα κοντομάνικα 3 Δεκεμβρίου [-X

Ειναι ενα γαμωτραγουδο που λεει come on,i’m talking to you so come on…Πως λεγεται;:-k

αυτό μήπως?

http://www.youtube.com/watch?v=g7-EaF9628M

edit
πιθανότερο να έχεις ακούσει αυτή τη βερσιον

http://www.youtube.com/watch?v=hvULJLIM7V8

θα ήθελα να παρακαλέσω δημοσιως τον axel να κόψει το γκλαμ και να βάλει κρεατορ.Ευχαριστω.συνεχείστε

ΠΩΩΩ ΤΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ!! Εβαλα καρτα και μολις μου έστειλε το What’s up τον κωδικό για να διαλέΞω δώρο (τζαμπέ σμσ σε όλους και τέτοια) το διέγραψα αμέσως ΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
#-o#-o#-o

χαχα πουλί

Το πρωτο ελεγα φιλε.Ευχαριστω πολυ

Α το ξερω αυτο!