Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

τι περιοχη εισαι?

Βριλησσια.αν συνεχισει με τον ιδιο ρυθμο το κοβω να το εχει στρωσει μεχρι αυριο.

πφ, μακαρι να ριξει και αμπελογκαρντεν

lupin έχεις account στο youtube? αν ναι είσαι ένας που τριγυρνάει σε όλα τα βίντεο με name:amplelogardenboy η κάπως έτσι.

Αύριο βράδυ πάω κηφησσιά,παίζει να χιονίσει!

Χιόοοονι τι καλάα! Αχ πόσο θέλω να δω λίγο χιόνι…αλλά εδώ σιγά μη ρίξει χιόνι…κολοκύθια…

Κατα τ’άλλα…

Βαριέμαι, [SIZE=“2”]βαριέμαι,[/SIZE] [SIZE=“3”]βαριέμαι,[/SIZE] [SIZE=“4”]βαριέμαι,[/SIZE] [SIZE=“5”]βαριέμαι…[/SIZE]

Αυτό…:wink:

χαχ, οχι αλλα θα τον βρω τον μπουστη που μου παιρνει τη δοξα και θα τον γαμησω!

Λολ, ναι, γνήσιος Αμπελοκηπιώτης ο κύριος. Γέννημα θρέμμα! :roll::lol::lol:

Τραβάτε στο πάρτυ ρε κονιόρδοι και κατεβάστε κανα ξύδι και για μας τους άμοιρους εδώ :frowning:

ΧΙΟΝΙΖΕΙΙΙΙΙΙΙ!!! :D:thumbup::yahoo:=D>:cold::vibrate::bow2:

Για ηρέμησε κοντο.

Πφφφ με προσβαλεις που με προσβαλεις απο κοντα,τωρα αρχισες και στο φορουμ :lightsabre: αφηστε με να χαρω…ΧΙΟΝΙΖΕΙΙΙΙΙ!!! :bounce: Α!και το οτι ειμαι κοντο,αυτη ειναι η χαρη μου :har: ο,τι και να λες σκατοψυχε Ιλιππε δε μου χαλας το κεφι :smiley:

Καλά πρόσεχε μη σε θάψει το χιόνι και μπέκα μουσουνου τώρα.

Ναι ρε σεις, χιονι! Αουα \:D/\:D/

8O Έχουτε χιόνι στας Αθήνας οι χαμουτζήδες και στην μπουγατσούπολη τίποτα; Νοτ φακιν φερ!

Aχαχαχα. Hazy Shade Of Winter στα ηχεια και αντε γεια! Εσας εκει πανω δεν σας θελει μια, φαινεται :stuck_out_tongue:

Εδώ πάνω χιόνι της προκοπής έχουμε να δούμε 4 χρόνια…:frowning: Μόνο έναν βαρδάρη έχουμε ο οποίος από χθες θερίζει κεφάλια αν σε πετύχει… Ειδικά κατά τις 6 με 7 το πρωί που γυρνούσα σπίτι πρέπει να είχε -άπειρο έξω…

πωωω χιονίζει, οι βλακ μεταλλαδες της Αθήνας θα βγουν από τις κάσες τους

Στα Γιάννενα έχουν την λίμνη που ζεσταίνει γενικά την ατμόσφαιρα και δεν χιονίζει. Μόνο βρέχει :frowning:

Με το κρύο που κάνει στην Σαλονίκη θα χιόνιζε. Αλλά δεν έχουμε ούτε μισό σύννεφο γκαντ ντεμν ιτ. Τέλος πάντων, ποιος στη χάρη σας χαμουτζήδες. [-X

κατάλαβα. Στους Ανώνυμους Αλκοολικούς με βλέπω, από τις ποσότητες τσικουδιάς που θα πάρω μαζί μου για να με ζεσταίνουν τα κρύα βράδια.