Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

webuy απο πειραιως και prepaid απο κυπρου :wink:

Μπορούμε να πάμε δηλαδή σε οποιαδήποτε τράπεζα για να πάρουμε pre-paid card ακόμα και αν δεν έχουμε ανοίξει λογαριασμό στην συγκεκριμένη τράπεζα;

Si

12345

στην κυπρου ειναι 5 ευρω η νεα καρτα, 1ευρω η φορτιση και την παιρνεις αμεσως αμα δεν θελεις να τυπωθει το ονομα πανω ή 1-2 μερες για ναχεις το ονοματακι σου. Για ιντερνετ δεν χρειαζεται παντως. Απλα οταν πληρωνεις ή πρεπει να δωσεις στοιχεια στο paypal πρεπει να ξερεις ακριβως πως ειναι γραμμενο στο αρχειο το ονομα σου. πχ το Ελενη να ειναι Eleni και οχι Elenh. στο λεω γιατι τραβιομουν καιρο με κατι τετοια, και ηταν και πολλα τα λεφτα αρη

Arigato :slight_smile:

γιατι εχουν μπαναριστει τοσοι users χριστουγεννιατικα?? τι εχασα???:?

χωσε +1

τους φαγανε τα φουστανια της silent

αφιερωμένο στο ροκιν τζιαρ

εγω εχω κυπρου και δεν ειχα προβλημα…

http://www.youtube.com/watch?v=K9RJkTdRyww

Θεός! Είναι Θεός!! :bow:

στο ροκάκι αποπάνω:

Έχουμε κανέναν που να ειναι καλος στα Ψηφιακά συστήματα(κολλάω σε ένα πρότζεκτ μου);
Ξερω γω κανεναν Ηλεκτρονικο ή Αυτοματιστή ή Πληροφορικάριο;

Σε πιο θρέντ βασικά να το ποστάρω;

ΜΟΝΟ βάζελος :!:

Rocking.[B]com[/B]

Αν το ψηφιακα συστηματα εχει καμια σχεση με τη λογικη σχεδιαση, σε φαση λογικες πυλες, flip flops πολυπλεκτες και παει λεγοντας, πες και κατι θα κανομε.:stuck_out_tongue:

Αυτό ακριβώς :slight_smile:

Σου στειλα πμ

Μολίς ήρθε ο 300ρης εξωτερικός σκληρός μου και ανυπομονώ να τον φουλάρω :smiley:
Ένα κουκλί lg μπλε :’)

Γαμωτο διαβαζω ενα βιβλιο και πρεπει αυριο να κανω παρουσιαση στο φροντηστηριο και εχω να διαβασω αλλες 100 σελιδες…

εμενα μου καηκε πριν κανα 2μηνο και δεν εχω λεφτα να παρω αλλον…!! :(:frowning: