Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

αν θέλω πάντως κάτι τέτοιο, θα παίξω silent hill. τα 2 και 3 είναι αξεπέραστα από οποιοδήποτε από τα πρώτα resident evil.

ετσι μου λεει και ενας φιλος που τα εχει παιξει τα silent hill.εγω απο την αλλη δεν εχω παιξει κανενα:-s

Ρε 'σεις έρχονται οι Orb στο Gagarin τον Μάιο;:-s

Α, τώρα τους βρήκα (μετά το ποστ σου δηλαδή) τι παίζουν; Ναι έρχονται στις 28 Μαίου στο γκαγκαριν…

[SPOILER]http://www.last.fm/event/1867796+The+Orb+at+Gagarin+205+on+28+May+2011[/SPOILER]

Όλε!
Παίζουν την καλύτερη μουσική που έχει γραφτεί ποτέ:roll:
Ψάξε τους:wink:

ναι, μπραβο ρε Φλουνταιζντ, γιατι???
μας σκαλώνεις καλα καλα και με κεφαλαια κ μετα δν απαντας 8O 8O

Όπως λέει και μία ψυχή,η υπομονή είναι αρετή:roll:

παω για διαβασμα με eloy.let’s hope it works out.

Παιδιά,έχω μια ερώτηση,θα μου χρησιμεύσει πολύ μια έγκυρη απάντηση!

Υπάρχει τρόπος να γίνει από ιδιώτη σε ιδιώτη αποστολή πακέτου από Ρωσία (ευρώπη δλδ) σε Ελλάδα,με αντικαταβολή?
Να υπάρχει δηλαδή ασφάλεια στη συναλλαγή και από τις 2 πλευρές??

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Αντικαταβολη γινεται μονο μεσα στην Ελλαδα ρε.
Για ασφαλεια μονο μεσω paypal κατι γινεται.

Μέσω paypal πώς?Θα στείλω τα χρήματα,και αυτός θα στείλει ένα πακέτο από την σιβηρία.Πού να ξέρω εγώ ότι είναι αυτό που του ζήτησα?

Βρήκα υπηρεσία αντικαταβολής με την UPS αλλά Σιβηρία Ελλάδα για πακέτο 2 κιλών θέλει 140 ευρώ…δεν παίζουν τέτοια λεφτά προς διάθεση.

πες μας οτι ερχεται ο waters:|

Συλλεκτικό ποστ στεφ χωρίς το “:):!:” :!:

ειμαι σε μια καφετερια και αντι να δειξουν τον ολυμπιακο καθομαι και βλεπω τον βαζελο.δεν καθομουνα σπιτακι μου καλυτερα!

Πρεπει να διαβασω και βαριεμαι σαν τρελος!!!Διακοπες και μαλακιες!

αφού έκλεισαν τα σχολεία ρε…τι να διαβάσεις?

Αυτό
"Ευτυχώς" σήμερα έχει μουντό καιρό και δεν πολύζηλεύω να βγω έξω
1μήνας ακόμη

Φροντιστηριο…you know.Tα σχολεια εκλεισαν αλλα πρεπει τις επομενες τρεις μερες να υποστω 3 κωλοτετραωρα στο φροντιστηριο…:frowning:

Μπουρδελο το καινουριο metal-archives. Πολυ.