Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

chat με εντελώς άγνωστους…πλάκα έχει όταν τους λες ότι είσαι 15 χρόνων κορίτσι :stuck_out_tongue:

πω πω τι γέλιο έχει ρε πούστη μου όταν ξαφνικά σε απειλεί πως θα σε πατήσει κάτω ένα απολειφάδι 50 και βάλε ετών. Σκέφτομαι να τον χτυπήσω η να τον φυσήξω :lol::lol:

ΜΕΓΑΛΗ ΤΑΙΝΙΑ :!:

Τι σκατα γινεται με αυτο τον κωλογαμο σ’ολα τα καναλια!!Απο ποτε αρχισαμε να ασχολουμαστε ολοι με ανθρωπους που ενω ο κοσμος πειναει και δεν εχει τα απαραιτητα αυτοι ξοδευουν εκατονταδες εκατομμυρια σε νυφικα και μαλακιες!!!

εεεε…παντα με αυτους ασχολουνταν τα καναλια??? :p:p

δεν αντεχω αλλο συγκατοικηση με γονεις! αντε σε καμια 30αρια ωρες θα ησυχασω…

Ωραίες στολές τα πριγκιπόπουλα.

Να βρεθει ενας μαγκας και να κρασαρει το γαμο. 22 εκατομμυρια ευρω σε ενα γαμο γαμω τα γενια μου, οταν ανθρωποι ψωμολυσσανε.
Να φανε σκατα μαζι με την τουρτα τους.

Κάπου διάβασα 22 και όχι 12. Τώρα κατά πόσο αληθεύει δεν έχω ιδέα!!

Ναι το διορθωσα. missclick. Και να φανταστεις οτι ο ακριβοτερος γαμος στην ιστορια ηταν στην Ινδια. 50 εκατομμυρια δολλαρια. Απορω που δεν τους λιντσαρανε.

Έχουν ανάγκη όλοι αυτοί;
Αλίμονο σε αυτούς που δεν έχουνε…:wink:

μην τους δινεις τα πραγματικα σου στοιχεια ρε!

13 είμαι ρε

βασικά ο γάμος θα είχε νόημα μόνο αν καλούσαν τον ανήσυχο. τώρα θα υποστούν τις συνέπειες.

http://twitter.com/#!/anisixosblogaki

Το παστίτσιο της μάνας μου πρέπει να 'ναι ότι καλύτερο έχει γευτεί η ανθρωπότητα.

ολοι ετσι λενε.

αποψε θελω να κανω σαματα:D

ναι αλλά εδώ ισχύει κι όλας 8)

ξέχασα ότι το λάιβ των γκάρντιαν είναι την επόμενη παρασκευή και με το αυριανό λάιβ των άθεϊστ λογικά θα φάω κράξιμο από γονείς…η μόνη λύση είναι να γράψω την δευτέρα στην χημεία 20 όπως έκανα και την προηγούμενη φορά και με άφησε να πάω 3 συναυλίες :smiley: :stuck_out_tongue:

:lol::lol::lol:

μαλάκα δεν υπάρχει αυτό το πράγμα…

και ποιος είπε πως ο ανήσυχος δεν ήταν εκεί;
ποίος άφησε δηλάδη ‘κατα λάθος’ το άλογο ελεύθερο την ώρα που έφευγε η άμαξα;

http://www.youtube.com/watch?v=dKq6HloFvLU

11.12 και μετα…κλαιω!!! :’)