Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Third Era

Πεθαίνω! :lol3::lol3::lol3:

Ειαναι αναγκη τα ξενογλωσσα περιοδικα να ειναι τοσο ακριβα;;;;;; Αφου δεν “βγαινουμε”…AAARRRGGGHH

θέλω να ξαναρχίσω Lineage

Μου χτύπησε πλασιέ που κρατούσε ένα σπρέι και μόλις άνοιξα μου είπε “Η ΜΑΜΑ; :)”.
Τι μου το θυμίζεις μωρή ότι δεν είναι εδώ. Μανούλα στην εξεταστική συνειδητοποιώ την αξία σου 10 φορές περισσότερο <3

Seems legit.

Δεν με τιμάει καθόλου που σε όποιο μηχάνημα βλέπω κάπου να αναφέρεται η εντολή “program” γραμμένη σαν “prog.” χασκογελάω.

και δω τα ιδια.με εχω φαει τρελη ξενερα καπου μετα το interlude

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΠΕΙΣ ΠΟΣΑ ΛΕΠΤΑ ΕΧΩ ΓΑΜΩ:!: ΑΝΑΠΑΝΤΗΤΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ:!:

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΠΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΟΝΑΔΕΣ ΓΑΜΩ …ΜΙΑ ΑΝΑΠΑΝΤΗΤΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ.!

Εν τω μεταξύ τώρα τελευταία τα ριόλια της κοσμοτέ έχουν ανεβάσει το όριο με το οποίο μπορείς να κάνεις αναπάντητες, οπότε μπορεί να έχεις να στείλεις 3 μηνύματα και να μη μπορείς να κάνεις ανάπ, έτσι για να τελειώσει γρήγορα η γαμημένη η κάρτα.

μια ωραια ανατριχιλα

πρέπει να βρεθεί ένας άνθρωπος να γράψει καλή μουσική για τον Jorn Lande

ξερει κανεις ποτε πεφτει το πασχα?

15 Απριλιου

πάχυνα και με ενοχλεί η παλινδρόμηση.σκατά

χμμμ…δεν με πολυβολευει… :stuck_out_tongue:

Ποτε θες να το βαλουμε;

2 βδομαδες μετα

και επισης: ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ Η ΜΙΖΕΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ. ΒΓΕΙΤΕ ΚΑΙ ΖΗΣΤΕ ΡΕ!!

Κι εγω πιο μετα θελω, εκλεισε, το μεταφερω.
Νυσταζω πολυ επισης, μιας και ειμαι στο σαπιοθρεντ
οβερενταουτ

Όταν η μέρα ξεκινάει με βάρβαρο ξύπνημα από τηλέφωνο άκυρων εαακιτών της σχολής που θυμήθηκαν ότι κράταγες σημειώσεις για μάθημα που χρωστάνε, μετά η κατάσταση δε φτιάχνει ούτε με νες+blue oyster cult+γλυκά γιαγιάς που σταλθήκανε έκτακτα για σένα μόνο. Απφφφφφ