Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Third Era

Εμας μας ειχαν βαλει 2 μαθηματα την ιδια ωρα στο ιδιο αμφιθεατρο \m/
Και περασαν βδομαδες μεχρι να αλλαχτει, αντανακλαστικα, οχι αστεια

Εξαντλήθηκαν λέει τα εισητήρια Tom Petty για Royal Albert Hall…:frowning:
Πότε να κλάψω…?

First world problems.

Την αγαπω

Ε,δεν είναι?Σήμερα άκουγα και βρήκα και λεφτά και λέω εδώ είμαστε…Και μπαίνω και…τίποτα…

[U]http://www.youtube.com/watch?v=FYfZwDorJsw[/U]

Απ τη ζωή βγαλμένο:P

Τα λένε

^^
Κακομοιριά.

[I]-θα μας πεις τώρα οτι πραγματική ελευθερία και δημοκρατία υπήρχε στη σοβιετική ένωση?
-και βέβαια υπήρχε[/I]

και βεβαια υποηρχε. :slight_smile:

Πες και την άποψή σου όμως για το βίντεο…

…:lol:

Πολυ νοημα.

ε το βιντεο ειναι καραγκιοζιλικι :wink:

ασε που στο 1.37 πεθανα στα γελια!!

οι κνιτες δεξια μαλλον ειναι γιαννιωτες! παιζει την ειχα πεσει στην ξανθια :stuck_out_tongue:

Δεν εχω καταλαβει τι ακριβως γινεται εκει μαλλον σαν κατι “θεατρικο” και καλα πρεπει να ειναι αλλα πραγματικα ειναι για ΤΡΕΛΟ ΛΙΩΣΙΜΟ…μου θυμιζει εμενα και τα παιδια στο σχολειο οταν λεγαμε ρολους στις γιορτες 25ης-28ης στο δημοτικο…ασε που η χοντρη με το τζιν μιλαει σαν χαζη ξανθια “τι μου λετεεεεεεε” :lol: :lol: :lol: :lol:

να 'τος ο τρελος καρδιοκατακτητης ροκ σταρ :stuck_out_tongue:

Ανακοινωθηκαν Tenacious D 3 Ιουνιου και Radiohead 14 Οκτωβριου στο Αμστερνταμ :’)

καθόλου δε ζηλεύουμε.

[SPOILER][/SPOILER]

…το πρωί βγαίνωντας απ’το σταθμό στο Μοναστηράκι, έφαγα μια σούπα στα σκαλιά,μιλάμε σπαραλιάστικα:p…και οι δύο αστράγαλοι και ένα γόνατο εκτός…βρέθηκε ένας Άνθρωπος και μου πήρε ένα μπουκαλάκι νερό, γιατί ζαλιζόμουν…τον ευχαριστώ…τώρα με δυο πόδια τούμπανο#-o, πονώ, και να δω πως θα πάω αύριο στη δουλειά:):!:

Δεν ανεφερε κανεις τον Kony? Με απογοητευεις forum.

άουτς:!:

Εγώ απλά είπα να δηλώσω την παρουσία μου γιατι κατατρώγομαι εδώ με τις πανελλήνιες κι έχει σαπίσει το κεφάλι μου.
Τους αγωνιστικούς μου χαιρετισκούς στο φόρουμ συλλήβδην.

Περαστικα ρε stef και προσοχη στης μπανανοφλουδες :stuck_out_tongue: