Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Third Era

Αυτη ειναι δημοσιογραφικη συνειδηση…να δινεις λογο και στους αναγνωστες σου Μάκαρε!
Τρομερη επιτυχια το απο κατω. Και τα σχολια επισης.
Για να δουμε τι αλλο θα δουν τα ματια μας…περα απο το κομμα του λαου :lol:
http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=80&aid=302946&cid=122

…γλαφυρό κείμενο:lol: :slight_smile: :!:

Μικρο κουιζ: Τι εχει η Δραμα που δεν το εχει η Αθηνα;

Samsara Blues Experiment στις 1 και 2/8

Tι εχει η Αθηνα που δεν εχει η Δραμα αλλα εχει η Θεσσαλονικη;

Mastodon μια Πεμπτη του Σεπτεμβρη - μα Πεμπτη βρηκανε κι αυτοι πια;

…καλά ήταν το πσκ…και Μονεμβασιά πήγαμε…από αύριο…ζέστη8O

:):!:

Αμυγδαλωτα πηρες, στεφ; Εχουν ωραια αμυγδαλωτα εκει

…έχω πάρει πολλές φορές…μια φορά τό’χα παρακάνει στα αμυγδαλωτά, με τρομερές συνέπειες:D
…και αυτά και οι σαμουσάδες…τα σπάνε
…για τσαίτια ψάχτηκα, αλλά δεν έκατσε

:):!:

που εχεις μπλεξει ρε συ;

γιαφκα ανοιξες;;;

οχι, γτ αν δεν ειχες παρει, θα σου ελεγα και το σωστο μαγαζι εκει που μου δινει ποσοστα για να το διαφημιζω, καταλαβες; :stuck_out_tongue:

κοιτα, τοξικε, το διλημμα - το εθεσε αλλωστε και ο αμλετ - ειναι: "Να τρωει κανεις ή να μην τρώει;"
Σαφως και εννοουσε αμυγδαλωτα και μουσαμαδες… σαμουσαδες… αυτο το παραπανω τελος παντων :stuck_out_tongue:

Τι να σου πω κοπελιά…δεν έχω εμβαθύνει στον Ηamellette, πως τον λένε, σαν την αφεντιά σου…

Εμένα δώσε μου κάνα γουρουνόπουλο και κάνα κοκορέτσι και γίνομαι φλοκάτη να με πατήσεις…

Όσο για σένα στεφ…την έχεις άσχημα…ο σούπερ κοριός σε έχει ήδη εντοπίσει, ελπίζω μόνο να μην τον έφαγες κι αυτόν…

…εεε φάε φάε…μπορεί και να τον έφαγα:D :slight_smile: :!:

Χαχα…κατά βάθος είσαι ο άνθρωπός μου…

…επιτέλους απολαμβάνω το μπαλκόνι μου:):!:

Πάρτο block πάρτο delete. Είναι το block ή το delete η σωστή απάντηση; Θα το μάθουμε μετά τις διαφημίσεις.:yes:

ρεπαιδες…ειναι δυνατον με τρια μαθηματα κατω απο τη βαση, για β λυκειου, και με μ.ο. 13 να περνας την ταξη?

Με 9,5 μέσο όρο και μέχρι Χ (δεν θυμάμαι πόσο τώρα) αριθμό μαθημάτων κάτω από τη βάση, περνάς…
Κανονικά έπρεπε να είναι τουλάχιστον βάση σε κάθε μάθημα ξεχωριστά, αλλιώς Σεπτέμβριο!

…και κάπως έτσι άρχισε η ζέστη:-s

:):!:

ποσα χ, εδω μιλαμε για πανωλεθρια…Αλγεβρα/Γεωμετρια (με γραπτα 4 και 1,6!!!) Μαθηματικα κατευθυνσης, Φυσικη κατευθυνσης κατω απο την βαση…
Συμφωνω το συστημα τουλαχιστον 10 σε καθε μαθημα για να περασεις το μαθημα… αυτο εδω ειναι ξεφτυλικι

Ρε σεις, πού ειναι το thread των manowar; Μου βαλανε να ακουσω το bridge of death και δε μαρεσε, πειραζει;

ΜΠΑΝ!!!

μπαν οπως λεμε μπανια; μπα, χλωμο το βλεπω. Εβρεξε και κανει ψοφοκρυο. Καλα Χριστουγεννα σε ολους!:stuck_out_tongue: