Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Third Era

ΤΙ ΩΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗ ΜΗΤΡΟΠΟΛΕΩΣ 102 ΘΕΣΣ, ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΜΑΘΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ. ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ,ΣΑΪΤ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ…ΓΑΜΩ ΤΗΝΝΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΘΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΠΑΛΙ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ ΚΛΕΙΣΤΟ.
ΛΟΛ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΙΟΥΖΙΚΛΑΝΤ Ή ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ
Θβθθβθηβγψψθθψθυσρσρτχθρτψφυωθψκθγχγηχηγχησξγφκδφηκσηφ

1 Like

Χα χα! 'Οτι ώρα του καπνίσει του Jo πάει και τ’ανοίγει! Τι Σταρόβας και μαλακίες. Πιο Σαλλλονικιός δεν υπάρχει!

Nai re gamwto να τρελαθεις ειναι η φαση. Μααρεσει που στο τηλ ειπε και ωρες λειτουργιας. Τραγικα ανοργανωτος μια μερα τον ειδα ακυρη ωρα στο κεντρο επινε καφε λοοολ απογοητευση

πραγματικά πλέον προτιμώ να δίνω παραπάνω λεφτά στη πόρτα παρά να παίζω κορόνα γράμματα τον χρόνο μου κάθε φορά που πάω τικετχαουζ…
καλή η σαλόνικα και το χαλαρό μουντ και δεν θα του έλεγε κανείς τπτ αν το έκανε 1-2 φορές, αλλά το έχει ξεφτυλίσει το θέμα

Το φοβερό είναι ότι από το 1993 που πρωτοπήγα σαν φοιτητής μέχρι σήμερα δεν έχει αλλάξει καθόλου… ούτε αυτός ούτε το μαγαζί! Η διαρρύθμιση εκεί μέσα είναι απαράλλαχτη, κάτι που μαρτυρά κι η ποσότητα της σκόνης που έχουν μαζέψει τα CD και άλλα αντικείμενα!
Πάντως δεν τίθεται θέμα πόλης, πριν από 1 μήνα που ήμουν εκεί, μου “εκμυστηρεύτηκε” ότι είναι Αθηναίος!

Loool αθηναίος;;; χαχαχα
Ρε εγώ πήγα τα πήρα με τηλεφωνική συνεννόηση …έχω σιχαθεί να πηγαίνω και να βλέπω κλειστά.
Μου έκανε και μια διάλεξη για κάθε μπάντα. Λες και πάω 1η φορά αχαχαχαχαχα

Έχει κανένας άλλος πρόβλημα με το log in στο facebook;

edit: never mind προσωρινό bug πρέπει να ήταν και δεν άφηνε να γίνει log in από browser. Ήταν γενικό το κακό.

Φιλενάδες ξέρετε έναν τύπο που τυπώνει μπλουζάκια πάνω στην Τσιμισκή ;;; σε ποιο ύψος είναι ;;; εννοώ πάνω στο δρόμο χωρίς κατάστημα είναι σαν περίπτερο
Όποιος θυμάται ας πει

Τελικά πήγα το βρήκα …είναι ένα περίπτερο στην Τσιμισκή 9 και Δραγούμη. 13 ευρώ καλή τιμή ένα απλό κοντομανικο με απλή στάμπα.
Έχετε βρει και πιο φθηνά ;;;;

Στην Αθήνα έχω φτιάξει με 10 ευρω… χωρίς απόδειξη

Κι εμένα απόδειξη δε μου δώσε. Αλλά τουλάχιστον αυτός δεν είχε και κατάστημα ένα περίπτερο ήταν.

Τι αλλαζει ακριβως? Και οι 2 κλεβουν.

Δεν.πληρώνει.νοίκι και είναι χαλαρός σαλονικιος

Eμεις πληρωνουμε τη φοροδιαφυγη του χαλαρα χαλαρα… και αυτος ουτε νοικι. Nice καλα το πας.

Πω ρε γκρίνια εδώ μέσα !!!
Σου έφαγε τα λεφτά ;; έλεος

Εμμεσως, και οι δυο φαγατε απο τους υπολοιπους. Ασχετα αν στο μπουρδελο που ζουμε, ολοι σχεδον πια αυτο ψαχνουμε να κανουμε.

Καλά πολλή θετική ενέργεια παιζει εδώ μέσα κι εσύ φίλε Ε ;;.όλα καλά βλέπω !
Byeeez

Μεγάλη κουβέντα… από όποια άποψη και να το δεις όλοι έχουν τα δίκια τους.

Δικαιολογω τη μικρη της ηλικια , αλλιως δεν εχει καποιο δικιο.

kalo kalokairi pepito marijuanito