The Ultimate Grindcore Thread

Aυτό ακριβώς ισχύει και σε μένα.

Δηλαδή, αλλες φορές έχω καταναλώσει πολλούς καφέδες και διακατέχομαι από μία υπερένταση. Τότε βάζω τέρμα Napalm Death και χτυπιέμαι μέσα στο δωμάτιο μέχρι να χτυπήσω και να ξεθυμάνω.

Μερικές φορές παίζω Unreal Tournament και επειδή των τρώω βάζω τέρμα Berzerker έτσι για το γαμώτο.

Υπάρχουν στιγμές που εκτονώνω την οργή μου μέσω των Nasum ή Misery Index και άλλες που απλά θέλω να ξεράσω και ακούω Blood suckers…

Στιγμές που θέλω να ακούσω σκέτη καφρίλα και βάζω Malignant Tumour και στιγμές που θέλω να ακούσω πραγματική γαμάτη μουσική και βάζω Dodheimsgard 8)

δε τους είχα πάρει με καλό μάτι τους Napalm Death :roll:
Είχα ακούσει το From Enslavement to Obliteration…το ξέρω απ’τα κλασσικά τους, αλλά δε με έκανε τόσο αίσθηση :oops::oops:
Με αυτό σαν να άρχισα να τους συμπαθώ :stuck_out_tongue: (οπότε θα δώσω μια δευτερη ευκαιρία και στο from enslavement (: )

Ντίμι, καλύτερα να χωθείς πιο σταδιακά στο “βούρκο”

Αφού σου άρεσε αυτό, πιάσε μετά αυτό:

Diatribes

μετά αυτό:

Utopia Banished

k μετά προχωράς με “ασφάλεια” στα υπόλοιπα… :smiley:

ρε παιδια το τοπι λεγεται “the ultimate grindcore thread” και εχετε προτεινει (εντελως ενδεικτικα) vulnus, cephalotripsy, lividity κτλ κτλ. οκ το φιλιν ειναι grind, ομως αυτα ανηκουν σε μπρουταλιες και σλαμιες. τα γουσταρουμε δε λεω αλλα αν ημουν ανυποψιαστος πολιτης θα ειχα πεσει στο λακκο σας =Ρ

νταξ, δεν νομίζω να έχει κανεις τη φιλοδοξία αυτό το θρέντι να γίνει και “εγχειρίδιο για μια σωστή γκράιντ δισκοθήκη” ξερωγώ, και οι αποστάσεις είναι πολύ μικρές, άσε που δε νομίζω κάποιος που ακούει μπρουταλ-ντεθ να χαλιέται με το γκράιντ ή το αντίθετο, και εξάλλου, όπως είπα παραπάνω, για μένα το γκράιντ είναι φίλινγκ πάνω απ’όλα, οπότε όλες αυτές οι μπάντες κολλάνε εδώ άνετα. :slight_smile:

καλα λοιπον.

συνεχιζω με grind γιατι στο brutal death δεν τα κατεχω τα πραματα (εκτος απ’ τα τεχνικουρικα τυπου Beneath the Massacre, Necrophagist κτλ κτλ.)

περσινο grindcore διαμαντι φρομ California.

Λεικαρε το ΜΟΥΜΑΚΙΛ

!!!11!!!11!111111!!!

πμ? ε φανταστικέ νάσουμ?
ημότικον ασταμάτητου γλειψίματος

Με μια πρώτη ακρόαση, μάλλον…

GAMAY!!! :metal::metal::metal:

Τα μυαλα μας πονανε.

λεπόν τo καινούριο Mumakil σοδομίζει το σύμπαν όλο! Τα πάντα όλα λέμε!!!
Τελικό κραστέστ αύριο το πρωί με τη σάπια τσίμπλα όπως θα πηγαίνω δουλειά. Αν τα καταφέρει κι εκεί, θα μιλάμε για μια από τις κορυφαίες δισκάρες της χρονιάς.

οι λιβιντιτι

Ειναι θεοί αλλά δεν είναι grindcore. πουσιιιιιιιιι λοβεεεεεεερ

μιας και σήμερα είμαι σε ρομαντικό μουντ, λέω να ξεθάψω.

ιδού 2 κλασικά δισκάκια που έχωσα σήμερα, και είναι ό,τι πρέπει για να ακούτε αγκαλίτσα με το έτερον ήμισυ…

Hateplow - Everybody Dies

Agoraphobic Nosebleed - Altered States of America

Ετσι ρε αγοραφοβικ νοουζ-bleed-in History!:smiley:

:lol::lol::lol:
E μα με τιτλάρες όπως Cannabalistic Tendencies in Young Children, Black Metal Transvestite, ή Relapse Refusing U.N. Weapons Inspectors είναι να μην το θεωρούμε κλάσικ? νταξ, για την πχιότητα του γκράιντ τους δε συζητάμε…

Εχω ακουσει μονο The Only Law Is Survival το οποιο και τσακιζει κοκκαλα.
Αυτο ειναι καλυτερο ?

Δεν ξέρω.
Δεν το’χω ακούσει το 2ο, μόνο το everybody dies και κόβει κώλους!

Τελικα η μονη πανανθρωπινη αληθεια ειναι οτι…in grind we crust

Σωστόστ!!!

Ρε Bleedin που έχει emoticon “αγκαλιά” , να σου στειλω καμια 10αρια ?

Δεν εχει η μλκια , δν πειραζει κερναω μπύρα γιατι σωραίος … :drunk: