Πονάνε τα μυαλά μας...Π.Α.Ο.Κ. the ultimate poll

http://www.youtube.com/watch?v=Wbu8cWw10l8

βαρβαρη εισαι εσυ να ουμ ΜΩΡΗ.

ΠΑΟΚ για σενα κοβω και τον πουτσο μου…αλλα το κορυφαιο παγκοσμιως ειναι το αεροπλανακι που περασε στο ΠΑΟΚ-αρης πριν 12-13 χρονια με το ΕΚΕΙ ΕΚΕΙ ΣΤΗ Β ΕΘΝΙΚΗ…και ημουν και στην τουμπα σ αυτο το ματς…

Σωστόοοοοοοοοοοος. Το σύνθημα που δικαιολογεί τα πάντα :slight_smile:

χαχααχχ…σορρυ κ ολας…εχεις δικιο…μετα στροφαρα οτι δεν ειστε βαρβαροι γιατι…

[SPOILER]

αλλοι εχουν τη χαρη!!!:lol::lol::lol:τρουιλες!!![/SPOILER]

και επισης που ειναι η μπλουζα με το μαικλ…με αυτο ειχα δακρυσει:lol:

Όντως τραγική έλλειψη αλλά γαμώτη δεν βρλισκω την photo στο net…αν την βρει κάποιος να την ποστάρει για να μπει 5η επιλογή στο poll…

αχαχαχαχαχαχαχαχα

μιση ζωη μαυρος.μιση ζωη λευκος.μαεικολ τζακσον ζεις.για παντα ΠΑΟΚτσης!

Σ.Φ ΠΑΟΚ ΤΑΡΑΤΣΑΣ ΡΕ ΣΕΙΣ ΞΕΧΑΣΑΤΕ
Εχουνε και πανο, αλλα δεν βρισκω φωτο.

Edit: Ευρεθη

Δεν ειχα σκοπο να κομμενταρω σε αθλητικο θρεντ αλλα οκ… αυτο ειναι οτι πιο καμμενο εχω ακουσει! #-o

Ρε αυτό με το Τζάκσον το είχε κάνει πρώτα σε μπλουζα κάποιος κ ειχε τον Μιχαλάκη μικρό και μαύρο και μετά τις εγχειρήσεις άσπρο και έγραφε αυτό με το μια ζωή Παοκτζής…Εγώ το είχα δει σε εφημερίδα αλλά στο νετ δεν την βρίσκω την φωτό με την μπλούζα…

:lol: Τότε ήμουν φαντάρος και τα μάθαινα αμέσως από τους αρκετούς Θεσ/νικείς που είχα μαζί. Είχατε βγάλει πολλά συνθήματα που είχαν πλάκα για τον υποβιβασμό του Άρη:

Θυμάμαι ένα που πήγαινε κάπως έτσι:
“Tέρμα oι δόξες τα μεγαλεία
τώρα αρχίζει η τουρνέ στην επαρχία
Στην Ελευσίνα και τη Λαμία
Άρη θα γράψουν οι οπαδοί σου ιστορία”

Συμφωνώ πάντως με τόλκι για το σύνθημα που εκφράζει τους Μπαογκτζήδες περισσότερο.
Επίσης, έχω την εντύπωση πως το σύνθημα για τον Michael Jackson είναι προσραμογή από πανώ που κρέμασαν πρώτα οι οπαδοί της (επίσης ασπρόμαυρης) Μπεσίκτας στην Τουρκία, ή τουλάχιστον εγώ έμαθα πρώτα για το τούρκικο, αλλά θυμάμαι πως βγήκε σχεδόν αμέσως μετά τον θάνατο του.

Βαλτε στο πολλ και το Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΤΑΡΑΤΣΑ ρεεεε !!! :bow2:

Το άλλαξα στο πρώτο post του thread αλλά δεν ξέρω να βάλω έξτρα επιλογή στο poll…ας το κάνει ένας moderator παρακαλώ να βάλει 5η επιλογή Σ.Φ Ταράτσα…

Ειναι λαική απαίτηση!

edit: thanx :slight_smile:

Αλλαξα ψηφο εγω.Σ.Φ. ΠΑΟΚ Ταρατσα λοιπον !

ε πλέον ναι. Ταράτσα φτγ!!!

Σ.Φ. Αλασκας λεμε ρε σεις. Τι ταρατσες μου τσαμπουνατε? Εσκιμωοι, κρυο και Παοκαρα :stuck_out_tongue:

Παίζει να είναι και το καλύτερο έβα θρεντ στο οφτόπικ. Πολύ δυνατές επιλογές, αλλά νομίζω ότι έμειναν έξω κάποιες βασικές.

Περίπτωση νούμερο ένα: Συκιές - ολ ταιμ κλάσικ.

Περίπτωση νούμερο δύο: ΣΦ ΠΑΟΚ Κουφάλια

Περίπτωση νούμερο τρία και δε μπεστ:

ΣΦ ΠΑΟΚ GYPSI :lol::lol::lol: Παρακαλώ να μπει στο πολ χτές!

:bow2:

Μπόνους: περίπτωση 4, επίτιμα μέλη!

:respect:

χαχα!τελικά είναι τόσα πολλά που μάλλον βιάστηκα να ανοίξω το thread και άφησα έξω διαμαντάκια…τι να πώ…οι άνθρωποι δεν πάνε καλά…χαχα!

καλά αυτό με τον Κορνήλιο είναι μέγα έπος!!!

0:17 - έχει χαλάσει η εικόνα του βίντεο, αλλά αυτό το έκανε επίτηδες και ακολουθούσε και το ρυθμό της εξέδρας…

χαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα