The Wire - Η Καλύτερη Σειρά Εver

με τιποτα η χειροτερη… ισαξια με την 1η και την 3η.

εγω ξεκιναω 4η

ειναι πολυ καλη η σειρα, επιτελους δεν νικανε οι καλοι με τους ορους τους

ειμαι 2season ep3 οπου οι 2 μαυροι ντετεκτιβς κοροιδευουν εναν μαυρο ,αφου δεν κοπανησα το laptop ( πριν λιγο ειχα δει το malcolm x) :stuck_out_tongue:

Είμαι στα μέσα της 3ης σεζόν και η σειρά είναι πολύ καλή.

Όταν πέθανε ο Ντι στη δεύτερη σεζόν δεν μπορούσα να το πιστέψω, ήταν τόσο ξαφνικός θάνατος, περίμενα πολλά πράγματα από τον Ντι στην συνέχεια της σειράς.

τελειωσα χθες τη σειρα,απο τις ομορφες,απο τις πιο καλογραμμενες σειρες

μολις τελειωσα 2η σεζον !

αυτη η γκομενα του mcnalty η εισαγγελεας παιζει και στις αλλες σεζον? ,πραγματικα δεν μπορω να βλεπω τα μουτρα της ,θελει οπωσδηποτε σακουλα

σε ολες παιζει

επιτελους ενας μπατσος με σχεδιο και χωρις ψυχολογικα …λεω για τον αξιωματικο που μαζεψε ολα τα πρεζακια σε ενα μερος :slight_smile:

[SPOILER]Ποσο το γουσταρα κ εγω σαν ιδεα…Αν οντως δηλαδη λειτουργουσε οπως το ειχε αυτος στο μυαλο του (με γιατρους παραδιπλα, με αμεση καταστολη της βιας, συσσιτια κλπ αν θυμαμαι καλα)…Τι σειρα ρε πουστη μου!! Και δεν εχεις δει ακομα τιποτα wildchild…
[/SPOILER]

ασε ειμαι σαν αναπειρος ,ολη μερα στο κρεβατι βλεπω the wire .

μια ερωτηση ο μαφιοζος με το παπιγιον μπραδερ μουζον κατι ,εξαφανιστηκε αποτομα μετα το νοσοκομειο οπου ειχε πει οτι πλεον ειναι προσωπικο για οποιον/οποιους τον πυροβολησαν. Εμφανιζεται μετα? αλλιως μπαζει σε αυτο το σημειο η σειρα

βαλτε και κανενα σποιλερ. ετσι για τη φαση ρε αδερφε

επιστρέφει μετά και τους σκοτώνει όλους

:lol::lol::lol:

my nigger ολα βαινουν καλως ,4season για τα σχολεια αν θυμαμαι καλα

Απεβίωσε ο Prop Joe.

Shiiiiit

κριμα,συμπαθητικη φατσα

Τέλος.
Και τώρα θέλει άλλη μια φορά το 3πτυχο 1-2-3η σεζόν για εμπέδωση. Ειδικά η πρώτη.

o stelios86 to αρχισε ? η θα μπει σε καμια 5ετια και θα λεει σαν κλασικος ελληναρας για ‘γραφικοτητες awake’ :stuck_out_tongue: ?

χαχαχαχαχα γατακια 8)