Therapy? - 11/05

Ego nomizo oti exoun tin diki tous sfragida…Isos exeis auti tin apoji epeidi den tous xereis kai den exeis akousei kai alla kommatia tous pou den epaixan sto live.

Den xero kata poso oi eppiroes apo Tool eustathoun…Pantos oi Therapy exoun allaxei polles fores ton ixo tous ola auta ta xronia kai genika apo album se album eixoun diafores.

…αφιερωμένο εξαιρετικά σε όσους/ες ήμασταν την Παρασκευή στο Γκάζι…:smiley:

…για περάστε μια βόλτα από εδώ :

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?p=128422#post128422

…έχει δωράκι…!!! 8) :smiley:

Για τους Cube τα εγραψα αυτα ρε, οχι για τους Therapy…

Sosta den to prosexa…sorry !

Pantos sinfono gia auta pou egrajes gia tous …Cube.

Kaloi itane, demeno group me kalo kitharista kai ta fonitika kolagan me to styl tous.Oi sintheseis itan ligo poliplokes kai me kourase auto. Pantos exoun kapoies kales idees kai endiaferonta kitharistika meri.
To 1 tragoudi mou thimise ligo se simeia apo ‘Korn - Freak on a leash’ h mou fanike?

δηλαδη το walk through darkness δε σου θυμιζε emo; και οι εκτελεσεις ηταν αρκετα κοντα στο υφος του.

δε λεω πως ειναι emo, αλλα όσο να ναι ετσι οπως τα παιξαν αυτο μου θυμισε.

Μπα επιμενω οτι απεχουν αρκετα εως πολυ απο το emo. Anyway, εχουμε διαφορετικη εκτιμηση, that’s ok…

για τα καινουργια μιλαμε ή γενικα; εγω για τα καινουργια σου ελεγα…

file Angmar , εχεις παει ποτε σού σε συναυλία emo; οχι dvd Live ; δεν εχει καμιά σχέση με emo αυτό πού είδαμε εκτός αν emo εννοείς τα μαύρα πουκάμισα που φόραγε το συγκρότημα

παιδια οσο να ναι διαβαστε τι ειπα. ειπα οτι εφερνε σε τετοιο στυλ, οχι οτι γιναν emo. και δεν ειμαι ο μονος που το λεγε αυτο…

εντιτ:

και οχι, δεν εχω παει σε συναυλια emo, αλλα αν εχεις ακουσει καποια απο το ειδος δε νομιζω να παιζει μεγαλο κριτηριο αυτο. ειναι σα να λες “φιλε, αν δε πας σε heavy metal συναυλια, δε ξερεις αν το κομματι θυμιζει heavy metal.”

εξ αλλου δε θα το λεγα πως εχουμε και ιδιαιτερα πολλα emo λαιβ στην Αθηνα. ελαχιστα εως καθολου.