Η Πραγματική Τιτανομαχία (Thessaloniki version)

Εγώ όπως είπα είμαι μέσα για σάββατο. Και 5χ5 να πάμε μια χαρά είναι. Και για Κυριακή άμα τελικά δεν πάω γήπεδο. Πάντως μέσα στο Πάσχα μια μπαλίτσα ΠΡΕΠΕΙ να παίξουμε. Να κάψουμε και τίποτα :stuck_out_tongue:

μιλησε σοφα ο προλαλησας πιγκ!! για σαββατο κι εγω ειμαι μεσα παντως :wink:. Κυριακη εχει παοκαρα!!

Εγω κατι εχω να κανω το σαββατο και δεν θυμαμαι τι… Ισως και οχι…
Μπερδευτηκα:p

Πιθανότατα κι εγώ μέσα για Σάββατο.

σαββατο νωρις το μεσημερι στο λιοπυρι μεσα και ο ανιμε κρειζι (πραγματικα ομως μην το ξανακανεται αυτο ειναι ΑΣΧΗΜΟ!) AnimeCrazy και ®! για το απογευμα δεν υποσχομαι τπτ!

νωρίς το μεσημέρι έτσι. 8)

Ρε σεις, λέμε μέσα ο ένας, μέσα ο άλλος. Γήπεδο?:lol:

Ελα ντε! :-k :stuck_out_tongue: #-o με την Χανθ τι εγινε? δεν περασε κανεις μια βολτα? (μ αρεσει π το γραφω σημερα αυτο! αν απαντησει κανεις μεχρι αυριο θαυμα θα ειναι…) καλα λεω εγω χωρις κινητα και εμεσενια δεν γινεται δουλεια!

Θαύμα!!!

Λοιπόν άμα είναι να οργανωθούμε για το επόμενο. Δυστηχώς αυτό το σ/κ εγώ δεν με κόβω να πάω προς το κέντρο, αλλά όλο και κάποιος από σας θα πάει. Άμα δεν είναι κόπος δε ρωτάτε μια στιγμή;;

οτι θα παω κεντρο μεσα στο σ/κ ειναι σιγουρο. η ωρα ομως δεν νομιζω να βολευει… τι ωρα μπορει να κλεινουν αυτοι;

βασικα, οντως, καλυτερα να το αφησουμε για το αλλο σ/κ για να επιστρεψει και ο παοκτσης απο την εκδρομη του.

Άντε να μαζευόμαστε και δω για πασχαλινή μπαλίτσα! Μέσα στη βδομάδα θα ξέρω για ΧΑΝΘ.

Stay tuned.

ετσι ολοι στο γηπεδο με λαμπαδα (μικρος ποδοσφαιριστης η μπατμαν η αξιον μαν) και αυγο (οσοι εχουν ψευτικα θα τους βγαζουμε καρτα) και με εβλαβεια παντα!

ελα και γω μεσα…απλα να σας προειδοποιησω οτι εχω τεραστια τεχνικη καταρτιση…και θα ναι καπως ντροπιαστικο να παιζετε αντιπαλοι μου

Άσε ρε τώρα. Δεν περνάνε τέτοια σε μας.

Λεπόν. Μέχρι την παρασκευή θα έχω ποστάρει εδώ με πληροφορίες. Να έχετε το νου σας να κανονίσουμε.

βασικα θα πω κατι που ισως σας ξενερωσει λιγο. το σαββατο ειχα παει για μπαλα και γυρισα σπιτι τραυματισμενος στο δεξι γονατο και χθες πηγα και γηπεδο και εγινε χειροτερα.:frowning: ακομα δεν εχω παει σε γιατρο. αυτο σημαινει πως δεν ειναι σιγουρο αν θα ερθω για μπαλα. αν δω ομως οτι καλυτερευει θα σας πω.

εννοειται ομως οτι αμα πατε θα ερθω εστω και ως κοινο :wink:

Ευτυχως μου το θυμησε ο Angelheart. Παρτε και καμια επικαλαμιδα για καλο και για κακο:wink:… Εκτος και αν συμφωνησουμε να μην κανουμε τακλιν(φλωρια. Στην μπαλα παντα τα κλαδεματα εννοω)

εννοειται πως θα κανουμε τακλιν,απλα το ολο θεμα ειναι να μη παιζεται αντι-αθλητικα…οταν καποιος δε παιζει για να βαραει,τοτε ουτε επικαλαμιδες χρειαζονται ουτε τπτ…παντως τωρα για πασχα ειμαι πολυ μεσα για μπαλιτσα,οποτε κανονιστε

Τι γινεται ρε παιδες; Κανα update για ποιο μερος θα παμε υπαρχει;

περιμενουμε τον ιγκνοραντ για νεα απο χανθ

Ρε σεις, μήπως σας βολεύει τίποτα προς αεροδρόμιο μεριά? Μπά,ε? Λέω γιατί εκεί έχει πολλά μαζεμένα.

Στα Νικολούδη; Ή ενα κλειστο λες;