Η Πραγματική Τιτανομαχία (Thessaloniki version)

μαζωχτε τους φιλους σας παλικαρια αυριο θα γινει η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΤΙΤΑΝΟΜΑΧΙΑ! at this moment i am frying papardelas to come! εγω και ο παπαρδελας παντως θα φερουμε ο ενας τον αλλον οποτε θελουμε ακομη 5 ατομα απο αιωνιο και ignorant και angelheart εκτος αν ο παοκτσης θυμηθει οτι εχει κανει ποστ στο thread και το επισκευτει…

Λοιπονε, πηρα τηλ και μου λενε να παρω αυριο πρωι ξανα να κλεισω(γιατι εχει αυθημερον μονο κρατησεις) αλλα μου ειπανε για την ωρα που συζηταμε οτι ειναι εντελως τυπικο γιατι θα ειναι 100% ελευθερο. Πιγκ, εχει και βαλβιδες για την μπαλα σου:p
Θα παρω αυριο πρωι εγω τηλ να τους πω οτι παμε, οπως ειπαμε 60ευρω το 90λεπτο. Πειτε και φιλους σας εγω δεν το εχω σιγουρο οτι θα φερω! Μεχρι αυριο το πρωι θελω ενα οκ να μου δωσετε για να ειμαι σιγουρος οταν θα κλεισω

Είσαι παλικάρι! 1μιση ή 2 τελικά?

παιδια αν κλεισετε,καλυτερα να κλεισετε μιαμισι η αν μπορειτε και στις μια, καθως προλαβαινω οριακα το φροντιστιριο…

Paoktsi το 1μιση σου κανει ρε συ; Γιατι αλλιως δεν μπορει ο angel, α και κανα φιλο σου δυο, να φερεις οκ; Ολοι βασικα πειτε 1 τουλαχιστον φιλο σας γιατι δεν βλεπω να βγαινει

[SIZE=“5”]Αngelheart, Paoktsis, your mission is to bring a friend of yours tomorrow. Deal with it![/SIZE]

σορρυ για νταμπλ, ξεχαστηκα

παοκτση και ειτζελχαρτ…βρειτε απο εναν φιλο για να φερετε…να φερει και εναν ο αιωνιος και εναν εγω να συμπληρωσουμε 10…αν δεν βρειτε πειτε το δω να βρουμε κ αλλους.

Και φερτε ψιλα, μην το γαμησουμε στα 10ευρα

Paoktsis, Angelheart πειτε και κανα κινητο σας εδω η σε πμ να σας παρω αυριο να μου πειτε τι ψαρια πιασατε

η πρωτη τιτανομαχια εγινε πραγματικοτητα…!ωραια πραματα

οντως ωραια πραματα αλλα την επομενη φορα να προσεχουμε ποιους φιλους μας καλουμε…! δεν παιξαμε και πολυ (οχι οτι εχουμε και κανα σκιλ τεραστιο για να πεξουμε αλλα λεμε τωρα) αλλα ωραια ηταν ειχα καιρο να ιδρωσω ετσι… :stuck_out_tongue:

anime crazy δεν ιδρωσες λογω του τρεξιματος,αλλα επειδη βαρουσε πολυ ο ηλιος:lol::lol:

κατα τα αλλα καλη φαση το ματσακι,αλλα next time να παιξουμε με θνητους αντιπαλους,ετσι?

Ε, βασικα εγω σας ειπα 5-10 φορες αμα θελετε να αλλαξουμε λιγο τις ομαδες γιατι ειδα οτι δεν πολυ πηγαινε… Παντως αν δεν τον ελεγα να ερθει θα ημασταν 8 ατομα(αυτος εφερε αλλους 2). Οποτε δεν εβγαινε που δεν εβγαινε, κατι ηταν κ αυτο

νταξει ρε δε σε ειπε κανεις τπτ,χαβαλε κανουμε…σημασια εχει οτι καρφωσα 4 μπαλακια:–

εγω εβαλα 1 αλλα αν εμπαινε εκεινο το σουτ που εκανα απο το κεντρο και πηγε στο δοκαρι τωρα θε λεγαμε για το καλυτερο γκολ της αγωνιστικης!! :stuck_out_tongue:

την αλλη φορα να παιξουμε με καλυτερους αντιπαλους, ε; αυτοι ηταν φλοροι. τους ειχα για πλακα!! 8):lol::lol:

Πάμε μωρή ομαδάρα8)

Μεγιστη ξενερα φυσικα το δαπεδο ετσι; Την επομενη φορα να παμε σε χορτο. Η πλακα ειναι οτι οι 2 τραυματισμοι δεν ειχαν σχεση καν με το γηπεδο, αλλα θα μπορουσε. Ο Φιλιππος βασικα τι επαθε;

2? Εγώ ένα θυμάμαι…

fixed 8)

Την επόμενη φορά θα 'ρθω και 'γω λογικά 8)

ασχετους φιλους που δεν ξερουν μπαλα εχεις;; θα μας χρειαστουν πιστευω…