Η Πραγματική Τιτανομαχία (Thessaloniki version)

εγω, αμα θελετε φερνω αυτον, ε;;

:lol::lol:
παντως αυτες τις μερες πεφτει πολυ διαβασμα αλλα αμα δεν διαβασω ενα σαββατο δεν νομιζω να γινει κατι… οποτε μεσα κι εγω.

IIIIIiiii πως τολμας παλιοπαιδο να μην διαβασεις ενα σαββατο ολοκληρο! ΙΙΙιιιΙΙΙ ντροπη σου!
εγω θα ερθω χωρις ρολοι χειρος αυτη τη φορα

θα φερω τοιχου :stuck_out_tongue:

αντε και εγω μεσα το πρωι του σαββατου!

Άντε να μαζευτούμε και να κλείσουμε και διαφορετικό χώρο δις τάημ.
Για πρωί σαββάτου πάντα ε.

[SIZE=“5”]ΡΙΧΤΕ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΓΗΠΕΔΟ[/SIZE]

Εγω έχω πάει μόνο Καυταντζόγλειο, Νικολούδη και Καλαμαριά.
Νικολούδη και Καλαμαριά έμεινα περισσότερο ευχαριστημένος.
Σε άλλα δεν έχω πάει, οπότε ρίχτε ιδέες.

πειτε μου λεωφορειο και ερχομαι.
φτιαξτε λιστα.
λοιπον:
angelheart
axel
ignorant_pig
επομενοςςςςς

Νικολούδη πού είναι?

Μετά από Χαριλάου, προς Νέα Ελβετία.

πωωω… πολυ μακρυα απο δω ρε. θα φαω μια μερα στα λεωφορεια.

:x:blow:
τι γομαρι π εισαι ρε! τον φιλο σ και συμμαθητη σ (πρωην)! τον ανθρωπο π αμα θες να πας σε συναυλια ρε δεν θα σ πει ποτε οχι? τον ανθρωπο π αμα ειναι για μπυρες ειναι παντα μεσα? τςτςτςτς αισθανομαι προσβεβλημενος και βεβηλωμενη την προσωπικη μ εικονα!:evil:

τον ανθρωπο π αμα θες να πας σε συναυλια ρε δεν θα σ πει ποτε οχι?

ασχολιαστο…:-#
τεσπα αυτα δεν ενδιαφερουν τους αλλους.

ΛΙΣΤΑ
angelheart
axel
ignorant_pig
animecrazy
περιμενουμε κι αλλους

Buuuump.
Νιώστε και δηλώστε 8)

Κανείς δε νιώθει ρε. Και άαααααααμα πάμε μας κόβω πάλι στην ΧΑΝΘ γιατί κανένα άλλο δεν τους βολεύει όλους. Και βασικά μόνο φορουμίτες, είμαστε το μαξ 6-7…

παπαρδελα ξύπνα!

Ας μαζευτούμε ρε 6-7 άτομα και τα βρίσκουμε μετά τα άλλα 2-3.

αντε αντε, τωρα που γυριζει παιδια… μετα πολυ δυσκολα θα μπορουμε να κανονισουμε για μπαλα. ειναι και οι πανελλαδικες

Εγω χανθ δεν ξαναπαω μαγκες, δεν εχει φαση το τσιμεντο.
Βρειτε ποιο αλλο μερος θελετε και μετα θα δουμε

αχμμμ με τα πολλα δεν βλεπω τι θα γινει! ειναι παρασκευη σημερα και κανεις δεν εχει την παραμικρη ιδεα! εμενα μ ειπε ενας γνωστος οτι καλυτερα απο Νικολουδη δεν εχει! αλλα δεν ξερω πως να παω εκει και υποθετω αρκετοι απο εμας δεν ξερουν! οποιος γνωριζει κατι ας πει! και ας προσπαθησουμε να μαζεψουμε φιλους οσο πιο γρηγορα γινεται…

για νικολουδη ποιος ψηνεται;; [SIZE=“5”]ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ[/SIZE]. εγω παντως ειμαι μεσα.

μέσα αρκεί να μου πείτε πως πάω από ικέα.

δεν ξερω παιδες…χρειαζομαι λεφτα να παω στον βινι αυριο.και ειναι και τα γενεθλια μου… :confused:

http://www.oasth.gr/tools/bestroute.php
εδω εισαι ignorant 8)