Η Δέκατη Τέχνη(Top 10 games)

αμα ειχα και ενα 12ατο, αυτο θα εχωνα…οτι καλυτερο videogame εχει βγει ποτε απο comic…αμα και η συνεχεια του ειναι αναλογη-και βελτιωμενη εκει που πρεπει- θα μιλαμε για το metal gear solid των comic και των '10ς…-

Πωωωω το ξεχασα…Θα μπορουσα να βγαλω Alan wake και να βαλω Arkham Asylum στη θεση του υπεραντε L.Eye?

H συνεχεια ποτε βγαινει λουπιν?

Κάνε ένα edit στο ποστ σου και αλλαξέ το :slight_smile: για να μην μπερδευτώ!

Αργει ακομα δυστυχως… Φθινοπωρο 2011 και θα ονομαζεται Batman: Arkham City

http://www.batmanarkhamcity.com/uk/index.html

Σε ενα χρονο δηλαδη…:frowning:

Πω…Τωρα θυμηθηκα τα Kotor…μαλλον θα φυγει το COD.Ιδωμεν.

[ol]
[li]who wants to be a millionaire(φτιαγμενο απο εμενα)
[/li][li]pro evolution
[/li][li]marc ecko getting up contents under pressure
[/li][li]gta
[/li][li]fifa street 2
[/li][li]football manager
[/li][li]counter strike
[/li][li]worms world party
[/li][li]tekken
[/li][li]nba 2k
[/li][/ol]

Όχι άσε το Κοντ! Το κότορ είναι [SIZE=“6”]BONUS[/SIZE] γιατί είναι παιχνιδάρα!

Επιδή πάνω κάτω η ψήφοι έχουν πάει στους συνήθης υπόπτους…:stuck_out_tongue: θα προσπαθήσω να αντισταθμίσω την διαφορά με μερικά.

Age of Empires Series
Baldur’s Gate Series
Diablo series
Warcraft (strategy)
World of Warcraft
Half Life series
Thief series
Syberia series
Elder Scrolls series
Planescape: Torment

[SIZE=“5”]UPDATED[/SIZE]
Μέχρι ΚΑΙ εδώ!!!
Γυρίστε στο αρχικό πόστ!

Υγ. Ωραίο φαίνεται να διαμορφώνετε συνεχίστε :wink:

Πω ελα ρε…Indigo και dreamfall κανενας?Κριμα…παιχνιδια με απιστευτο σεναριο και συναισθημα και τα 2 τους.

Επισης ξεχασα και half life…

Πω…Ξεχασα και Deus Ex…

Δεν παιζει ρε μαλακα :stuck_out_tongue:

Το fahrenheit είναι όντως ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ.
πολύ μπροστά. Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα!!!

Το τερμάτησα σε 3-4 ώρες αλλά μου έχει μείνει χαραγμένο όσο λίγα.

Το dreamfall δεν το έχω παίξει. Θα το κοιτάξω. Λέγανε οτί είναι ο διάδοχος του Longest to οποίο ήταν θεικό.

Αναρωτιέμαι επίσης:

Baldur’s Gate
Syberia
Zelda
Civillization
PLANESCAPE (OMG τι τρελό παιχνίδι)
Monkey Island / grim fandago
STARCRAFT (2 μόνο;;;;;;;;:wink:

Αυτά τα παιχνίδια είναι σταθμοί, και πραγματική τέχνη.

Αντε να τα ανεβάζουμε. Τα έχει φάει το GTA (Το οποίο παρεπιπτώντος είχα λιώσει στο 2ο)

Ειχα φτασει το 2ο ως ενα σημειο αλλα δεν ειχα παιξει το 1ο και ενιωθα οτι εχανα σημαντικα πραγματα.Τα χριστουγεννα σκοπευω να τα τερματησω και τα 2.

Μα κανενας δεν εχει αναφερει

[-X

Το mario kart ήταν δέκα φορές καλύτερο.

οχι ρε φιλε,και εψαχνα να βρω ποση ωρα δεκατο παιχνιδι,αγαπαμε crash team racing περισσοτερο απο ολα τα crash

To ειχα στο N64 παιχνιδαρα και αυτο, στην μαχη εκεινης της εποχης playstation με Ν64 η nitendo εβγαζε τρελες παιχνιδαρες αλλα το προβλημα ηταν οτι ηταν πανακριβα τα παιχνιδια του και γιαυτο ειχαν ολοι playstation με τσιπακι ετσι παιζαμε ολοι crash και κατεληξε το crash team racing να γινει μνημειο…

Απο εκεινη την εποχη που ελιωνα με N64 στην καρδια μου εχουν μεινει το Castlevania 64 και το καλυτερο Mario που βγηκε ποτε που ηταν ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ το Mario 3D 64!

ωραίο thread.brings back memories…:cry:

1.Pokemon Red/Blue (είναι κομμάτι της ζωής μου.απλά…) Game Boy
2.Silent Hill 2 (το καλύτερο silent hill.και συνεπώς το καλύτερο και ατμοσφαιρικότερο παιχνίδι τρόμου ever) PS2
3.Super Mario 64 (το πρώτο παχνίδι που έπαιξα.απλά μοναδικό) N64
4.Grand Theft Auto 4 (αντικειμενικά, το θεωρώ το καλύτερο παιχνίδι όλων των εποχών) PS3
5.Metal Gear Solid 1 (μπορεί τα επόμενα mgs να είναι καλύτερα, αλλά κυκλοφόρησε σε μια εποχή που έπαιζα video games 10 ώρες τη μέρα, οπότε είμαι δεμένος μαζί του) PS1
6.FIFA 2002 (περιγραφή μαυρομμάτης-παναγιωτόπουλος.τι άλλο δηλαδής?) PS2
7.Pro Evolution Soccer 5 (το καλύτερο pro ever.σε αυτό είχα κερδίσει τουρνουά σε τετραήμερη στο λύκειο.:p) PS2
8.Mario Kart (το έχω παίξει άπειρες φορές.τις περισσότερες στο multiplayer.) N64
9.God Of War 1 (η βία ποτέ δεν ήταν πιο απολαυστική.ΕΠΟΣ.) PS2
10.Gran Turismo 3 (όσα ξέρω από αυτοκίνητα, τα ξέρω από εδώ…)PS2

πες μου πως εχεις παιξει και τα αλλα 2, διοτι αν σου φανηκε επικο και βιαιο το 1, στο 3 να παρεις μερικα XANAX πριν το αρχισεις γιατι θα τα χρειαστεις…

το 2 το έχω παίξει, αλλά θεωρώ δεν προσθέτει κάτι διαφορετικό και το breakthrough είχε γίνει ήδη με το 1.
το 3 δεν έχω καν ιδέα πως είναι καθώς εδώ και αρκετό καιρό μου έχει χαλάσει το PS3 και δεν πάω να το φτιάξω με αποτέλεσμα να έχω μείνει λίγο πίσω στις εξελίξεις…

το 2 ειχε πολυ πιο δυνατο στορυ για μενα και καποιες ατελειες στο συστημα μαχης απλα τελειοποιηθηκαν…το 3 εχει απλα καλυτερα γραφικα, εξισου καλη ιστορια-γαμηστερο φιναλε και κυριως-σε σχεση με τα αλλα 2- ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΒΙΑ…χωσου\μ/

όταν φτιάξω το PS είναι από τα πρώτα παιχνίδια που θα τσεκάρω.8)
όταν τερμάτισα τα 2 πρώτα ήθελα κι άλλο!τα μόνα παιχνίδια που με έκαναν να κολλήσω έτσι μετά τα 15 μου (edit: μαζί με το gta 4).