Θελω να

Φιξντ.:stuck_out_tongue:

Bρω λεφτα.

‘ρθω να σ’ αρπαξω απο την αλληηηηηηηηηηηη,να την ρωτησω με τα ματια δακρυσμενααααααααα,με πιο δικαιωμα σε πηρε απο μενααααααααααα,και ποια θυσια ποια εχει κανει αυτη για σεεεεεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεεεεεεεεενααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Ελα να μερακλωσουμε λιγακι που την καναμε λαμογιο απο την δουλεια νωρις νωρις σημερα και ετοιμαζομαστε για μπανακι στην Χαλκιδικη!:yahoo::yahoo::yahoo:

Το ειδες η οχι?:p:p:lol:

Εννοειται οτι ειδα και εσπευσα να αποκαταστησω την ταξη,σελιδα χωρις Ατζελα δεν δικαιολογειται να υπαρχει στο φλωρουμ μας!:smiley:

…εφευρεθει θαλαμος ατομικος ελαφρυς που να εχει εγκατεστημενο αρκουδισιον να περπαταω το μεσημερι με ανεση…αλλιως να πεσω σε ναρκη(καπου δροσερα ομως) μεχρι το χειμωνα…εν τελη…θελω χειμωνα και μπουφανακια,κασκολακια,παπλωμα και so on…

Να τελειώσει η εξεταστική :frowning:

Ληστέψω καμιά τράπεζα :-k

Εσύ είσαι η λησταρχίνα που δεν έχει αφήσει τράπεζα για τράπεζα? Αν όχι μιμήσου την. Σίγουρη επιτυχία.

Δεν είμαι δυστυχώς :frowning: Δεν θέλω πολλά μωρέ… Κάνα ψιλό για κάτι δουλείτσες :stuck_out_tongue:

Θέλω το Νεκρονόμικον αλλά την remastered έκδοση εικονογραφημένη με τα αρκουδάκια της Αγάπης, έχει και΄"Ενώστε τις τελείες’ μέσα και σπαζοκεφαλιές, ότι πρέπει για παραλία.

Θέλω να πάω Χανιά όσο το δυνατόν πιο γρήγορα!!! :smiley:

Θελω να βρισω μερικα ατομα χυμα, στα καλα καθουμενα(σχεδον) αλλα καταπιεζομαι.
Θελω να τελειωσει η εξεταστικη και να χω περασει 7 μαθηματα.

Κάντα 8 απο δώ.

Θέλω να πάω και γω Def Leppard, Poison και Cheap Trick μαζίιιιιιιιι8O

Oh My GOD, GAY !

:lol:
Poser…not gay…:stuck_out_tongue:

γιατι αυτος τι ειπε???:p:p

:cold: Κρυάδες

:stuck_out_tongue:

πάρω το σιδή των ΜΟΡΑΛ ωρε!