Προς Διοργανωτες Συναυλιων

Ωχ τι εγινε ρε! :lol: Λιγο ελειψα κι εγινε χαμος! :lol:

Για Bolt Thrower συγκεκριμενα το κανα το τοπικ. Πωπω καψα γι αλλες μπαντες. Πειτε καμια κουβεντα και για Bolt Thrower ρε, αυτος ηταν ο στοχος!! :lol: Διαβαστε παλι το εναρκτηριο και θα καταλαβετε. :lol:

εννοειται οτι θελουμε bolt thrower να ερθουν να τα ισοπεδωσουν!απλα με αφορμη το δικο σου λεει ο καθενας τον πονο του!!!:D:D

Double post εξ επιτηδες: Επειδη πιστευω πως το Gagarin το εχουνε. Σιγουρα οχι γεματο, αλλα δεν θα χουν τα κλασσικα 300 ατομα των περισσοτερων μεγαλων (σε εισαγωγικα) death metal lives. ΒΤ δεν ακουνε μονο οι αουγκαλοι δλδς, πιανουν κοσμο κι απο αλλους χωρους. Οχι πολλους, αλλα οσοι ειναι, θα πανε, απλα κι ομορφα.

κατι μου θυμιζει αυτο βεβαια…

ferte toys moody blues stin ellada sasparakalw…olo taidia kai taidia fernete…

.

Ενιγουει, επρεπε απλα να το βαλω στο τοπικ φημες για να μη γινει μπερδεμα.

Edit: Θα μου πειτε προς τι η καψα κι ο πανικος. Οι ΒΤ δεν παιζουν πουθενα, εαν δεν εχουν τους ενισχυτες και τον ογκο που θελουνε. Για τον ιδιο ακριβως λογο που δεν εχουν ερθει οι Neurosis δηλαδη. Δεν εχουμε χωρο να τους βαλουμε.

Tι να πούμε τα αυτονόητα :stuck_out_tongue: ? Τους θεούς ΒΤ τους ακούω από 17 κι έχουν περάσει 11 χρόνια και ακόμα θέλω να τους δω. Τέλος.

Πλάκα πλάκα, αν παρουσιαστείς με τα άπαντα BT ανά χείρας, κι αρχίσεις να απαγγέλνεις από το In Battle, παίζεις δυνατά για γιωτόχαρτο στον ΕΣ.:lol:

Κι εγω 11 χρονια περιμενω. Αυτη μαλιστα πρεπει να ηταν η τεταρτη προσπαθεια εως τωρα για να τους φερουνε. Πως σ φανηκε;

.

4η? Αυτό πόνεσε. :frowning:

E ναι. Να μου πεις οι Neurosis εχουν αυτην την τρελα με ιστορια, χρονος κλπ, και τους την εχει βαρεσει να πανε στα αρχαια στην Ακροπολη. Παιζει να ναι το μονο που θα μας σωσει. Στους BT τι θα δειξουμε; ΤΟΝ ΑΓΝΩΣΤΟ ΣΤΡΑΤΙΩΤΗ;

Μλκ, νταξ, δεν ξερω. Μεχρι και το επομενο καλοκαιρι τους δινω διορια, διαφορετικα δεν εχει νοημα να περιμενουμε αλλο. Κι εαν θελησει κανας μοδ να το κλειδωσει, ελευθερα, αλλιως το περιμενα κι αλλιως μας βγηκε. =p

Το Πολεμικό Μουσείο είναι καλύτερο, ίσως τους ενδιαφέρει:p

Επειδή το πρώτο ποστ με συγκίνησε κι εμένα ρε μπαγάσα, άμα είναι μεταφέρουμε τα υπόλοιπα ποστ σε κανα wishlist thread ή τίποτα τέτοιο.

καλη ιδεα…
α και το ποστ-αναφορα grace karali δεν γραφτηκε σε σοβαρο υφος για να στην πω angmar…

Στο ίδιο mood:

Crowbar

[SIZE=“3”]ΑRCTIC MONKEYS!!![/SIZE]
PLZ?? Aγαπημενες διοργανωτριες εταιρειες??? :ok:

ps. Obviously Didi δεν απευθυνομαι σε σενα, so GTFO. :stuck_out_tongue:

Aυτο.Εγω ξερω τουλαχιστον 5-6 μη ντεθαδες(including me)που αν σκασεi ανακοινωση θα πανε ανετα.Και απο το topic τους εχω δει πως προσελκυουν τους παντες…

Αλλα μπερδευτηκα,το thread βασιζεται στη καβλα και μονο η υπαρχουν βασιμες ελπιδες?:-s

Τωρα επειδη οι υπολοιποι βαλατε προσωπικες καβλες,εγω θελω τους αποκατω σε κλαμπακι.-

Μιας και που το thread κατέληξε σε wishlist topic, και σεβόμενος επιθυμία του thread starter, quotάρω το αρχικό του ποστ και το thread ανοίγει όταν με το καλό μας επισκεφτούν οι Bolt Thrower!