Παιχνίδια Παίζουμε;

Πφ,ο μειωμενος χρονος ο οποιος εχει απομεινει μεχρι το τελος αυτης της μερας με αποτρεπει απο το να συνθεσω και να γραψω πολυσυνθετες και περιεκτικες προτασεις ανγκαζοντας με,να απαντω με προτασεις οι οποιες αποτελουνται απο πολλες λεξεις και πολλα κομματα.και ξανα συγνωμη για τις μη περιεκτικες απαντησεις μου.

best game trailer ever!!!

Τι ώρα βγαίνει γαμώ την ΠΟΥΤΑΝΑ μου το FM 2010 από της 09:00 μου λένε το περιμένουμε


και τα μυαλα στα καγκελα…10 νοεμβριου…

Ρε βγήκε. fuck yeah!!!:D:D
Star wars Force unleashed era!!!

ναι ρε υπαρχει παντου σχεδον!!!και γνησιο κιολλας!
αρχισαν ηδη να παιζουν multiplayer και ολη μερα ριχνει μπαν σε οσους βλεπει ον λαιν η εταιρια!!!το βιντεο κλαμπ της γειτονιας μου εχθες πουλησε 21 αντητυπα…εγω θα το παρω στις 10

αυτα ειναι…παντως δε μπορειτε να φανταστειται τι ζημια σημαινει αυτο για την εταιρια…ενας απτους περισσοτερα αναμενομενους τιτλους βγαινει 2 βδομαδες πριν το επισημο release στη μαυρη αγορα…χαμος:D

Κατέβασα μερικά κλασσικά της Λούκας Αρτς και λιώνω πολύ άσχημα. Τελείωσα το Monkey Island 1 και παίζω το 2 τώρα. Σειρά παίρνει το Dig.

εγω κατεβαζω τωρα το Dragon Age Origins εχω ακουσει τα καλυτερα…
και μες την βδομαδα θα παρω και το MW2!!! θα πέσει κάψιμο…:D:D

εγω με 2 ειμαι “πορομενος”
1)metin2(us panta)
2)star wars knights of the old republic

εγω το παιζω εδω και 2 μερες και θα σου πω 2 συμβουλες.

1ον μη τολμησεις και το παιξεις σε επιπεδο δυσκολιας ανωτερο απτο easy θα σου φυγει ο κωλος.Ηδη βγαλαν patch που κανει το επιπεδο normal πιο ευκολο γιατι τα ακουσαν γερα απτον κοσμακι

2ον παρε mage δαγκωτο…εγω εκανα λαθος και πηρα warrior επειδη θεωριτικα ειναι η ποιο ευκολοι να τους διαχειριστεις,αλλα αποδειχθηκε το αντιστροφο τελικα.

Παίζω και γω τις τελευταίες μέρες Dragon Age Origins. Ντάξει μια βελτιωμένη αντιγραφή του NWN2 είναι, τίποτα φοβερό.

Eιδα στον υπνο μου την παιχνιδαρα που ειχα να παιξω απο εποχες PS1, το Theme Hospital (ναι ξερω… οτι να’ναι ονειρα :p) και εχω φαγωθει να το βρω για XP. Βρηκα μια version. Να δουμε αν δουλευει κιολας… :stuck_out_tongue:
Ειχα φαει τρελη πορωση με το παιχνιδακι πιτσιρικας :smiley:

ρε το έχω βρει…μέχρι και στα vista μπορώ να το παίξω το παιχνίδι!:wink:


Now playing: Anorimoi - San zitianos
via FoxyTunes

Δεν θα το έλεγα αντιγραφή, και τα 2 Bioware είναι.
Πάντως είναι όντως βελτιομένο, λίγο κοινότοπο σενάριο αλλά ποιός νοιάζεται…
Αυτό που μου αρέσει πολύ είναι η προσέγκιση των σκίλς και πως τα προσαρμόσανε στα νέα δεδομένα του gameplay των RPG.
Αν και με ξένισε λιγάκι το οτι πολλά ονόματα σκιλς είναι ΙΔΙΑ με του WoW θα μπορούσαν να σκεφτούν κάτι άλλο γμτ!!!
υγ. Cudos στο “tutorial”. :smiley:

E ένας λόγος παραπάνω για να είναι αντιγραφή.
Καλό είναι το παιχνιδάκι, έχει αρκετά νέα features που του δίνουν ενδιαφέρον, αλλά δεν είναι και κάτι για να τραβάς τα βυζιά σου.
Όσο για το στόρυ εντάξει τι περίμενες? Όλα τα rpg ακριβώς την ίδια μαλακία στόρυ έχουν. Τα κακά τέρατα ήρθαν αν μας φάνε και εγώ είμαι ο ήρωας που θα τους σώσει όλους. Γαμάω και δέρνω και έτσι. :stuck_out_tongue:
Το μόνο ψιλο αρνητικό είναι ότι μου φαίνεται κάπως παραπάνω βαρύ απ ότι θα έπρεπε, ενώ δεν τρέχει τίποτα σπουδαία γραφικά για να δικαιολογείται.

απο χθες αρχισα να παιζω το θεϊκο fallout tactics:brotherhood of steel

απο τα καλυτερα strategy games ever.Η post-apocalyptic ατμοσφαιρα του παιχνιδιου ειναι τελεια και εχει και rpg στοιχεια δανεισμενα απο τις δυο πρωτες παιχνιδαρες της σειρας.Το ειχα αρχισει πριν κανα χρονο αλλα κολλησα σε μια αποστολη και μετα το διεγραψα.Τωρα ξαναξεκιναω απο την αρχη γιατι εκανα τη μαλακια να διαγραψω και τα saves:( αλλα δεν πειραζει γιατι εχω πωρωθει:)

χαχαχα :lol::lol:


Κολλησα παλι τωρα τελευταια…για να μαθαινουν οι μικροι κ να remember οι παλαιοτεροι…:stuck_out_tongue: