Παιχνίδια Παίζουμε;

το κολ οφ ντουτη η το μανατζερ?

Το πρωτο

pc…

ελπίζω να μην αντέδρασες ετσι… :D:p

αχαχαχα όχι ρε όχι κ έτσι, απλά δεν μ’ εντυπωσίασε και ιδιαίτερα :stuck_out_tongue:

Σκεφτομαι να το βαλω και 'γω αλλα φοβαμαι ο πισι μου δεν θα το αντεξει:-k

και εγω αυτο φοβομουν γιατι εχω μουφα πισι,αλλα μια χαρα το αντεχει και σε μιντ-χαι σεττινγκς ρε,ανετα θα το παιζει εστω και σε λοου μην φοβασαι…αλλα μου κλεψανε το account μου στο steam τα μουνοπανα που εχω μεσα football manager 10,left 4 dead,MODERN WARFARE 2,team fortress και αλλα πολλα!!!και τωρα δεν μπορω να παιξω μεχρι να το παρω πισω!!!εχω τικετ εξυπηρετησεις στην steam και περιμενω με αγωνια…:frowning:

Το εχεις αυθεντικο ετσι?Θα προσπαθησω να κανω κανα κολπακι να μπαινω ονλαιν χωρις να το αγοραασω γιατι σωζω λεφτα για το κονβικτιον και halo:reach

ναι ρε γνησιο,αλλιως στα @@ μου και να με χακαραν,αλλα επειδη πρεπει να ανοιγεις το call of duty με το steam δεν νομιζω να μπορεις να παιζεις ον λαιν με κρακαρισμενο παιχνιδι

πωωω μαλακια ρε συ… τι στα @@ ρε αν σε χακαραν δεν θα μπορεις να το παιξεις…:?
οσο για το αν γίνεται να το παίξεις κρακαρισμενο γινεται αλλα εχεις πολλα μειονεκτήματα!!
εγω αυτο γνήσιο το πηρα αλλα τα αλλα σπασμένα τα παιζω…

γαμισε τα ρε φιλε,σιγα μην το αφησω ετσι ρε,εστειλα το account name(που αυτο δεν μπορουν να το αλλαξουν αυτοι που με χακαρα,μονο το pass),και το CD KEY του Modern Warfare στην Steam,και ετσι θα τους βρουν,μεσα σε 3 μερες θα εχουν απαντησει με καινουργιο pass μαλλον…

Τι θυμηθηκα γαμω:cry::cry::cry::cry::cry:

edit:κι αλλα κλαμματα http://www.youtube.com/watch?v=3fo0uz8q4ts

:bow2::bow2::bow2:υποκλινομαι…

άμα είναι να αρχίσουμε να λέμε και να γράφουμε τίτλους παιχνιδιών δεν θα τελειώσουμε ούτε σε 20 χρόνια.
Αναμνήσεις απλά…:):slight_smile:

Χαχ, Medievil! Ανάμνηση τρελή από αυτό το game!

Είχα γυρίσει από Σαββατιάτικο τρελό ξενύχτι στις 5:30 το πρωί. 8:00 έπιανα δουλειά, οπότε δεν άξιζε να κοιμηθώ. Έκανα λοιπόν ένα φραπέ αχτύπητο, άνοιξα το PS και έβαλα το Medievil το οποίο μόλις την προηγούμενη είχα αγοράσει, και το έκαψα για κανά 2ωρο. Αποτέλεσμα; Άργησα να πάω δουλειά και ο προϊστάμενος τσαντίστηκε και με έστειλε σπίτι… Εκεί που ήθελα να ήμουν από την αρχή δηλαδή :lol:

τα σπαω

xaxaxa γραφεις τα games που παιζεις? ωραιος…
τι εγινε τελικα με το profile σου?

πρωτη φορα εγραψα ρε ετσι για τη πλακα,10 λεπτακια εκανα :stuck_out_tongue:
μου το εστειλε πισω η steam ρε(αυτο ελειπε)…

Με gamecam γραφεις?

παιζει κανεις conan?
προς το παρον αν σας πω παιζω θα γελασετε παιζω ενα ηλιθιο παιχνιδι με μια καφετερια στο facebook

περιμενω κατι ακουστικα να μου ερθουν για να αρχισω να μπαινω Call of duty και λιγο conan αλλα το αποφευγω τα Online rpg γιατι κολαω ασχημα