Γνωριμίες

Έχεις το καλύτερο ζώδιο και μπήκες και στο περιοδικό με την καλύτερη μουσική! :lol:
Γράψε τι ακούς μέχρι τώρα και αν μπορείς παρέθεσε κομμάτια και συγκροτήματα που σε εντυπωσίασαν μέχρι τώρα(γενικά από όλα τα είδη μουσικής)
Οι ροκ + μέταλ σκηνές έχουν υπερβολικά πολλές και διαφορετικές μπάντες, σίγουρα θα βρεις πολλές που θα σου αρέσουν και άλλες που δεν θα θες να ακούσεις ψάξιμο θέλει…
WELCOME!

Άσε κάτω τη κοπέλα ρε! Ακόμα δεν μπήκε στο forum!!![/quote]

Μπήκε και ο λούστρος… Πρώτος γλοιώδης καμακιάρης ο Ανδρέας, ακολουθείς εσύ γραφικέ…[/quote]

Πανε κανε κατι με τα βυζια σου ρε χονδρουλη πατερα . Ρε φουστη θα με κανεις να κανω γιο για να την πεσει στην κορη σου , χαμενε !!!

Αυτό τον καιρό ακούω λίγο slipknot,metallica,dimmu borgir,marilyn manson, αλλά δν τρελαίνομαι! Βασικά επειδή άρχισα από πέρυσι το καλοκαίρι ν’ακούω λίγο metal δν πρόλαβα να το ψάξω όσο ήθελα!Στην αρχή άκουσα cradle of filth, αλλά μετά με ξενέρωσαν!Και τώρα κατεβάζω τραγούδια από διάφορα συγκροτήματα να δω ποια θα μου κάνουν το κλικ… :roll:

Ώπα ώπα για κάτσε. Σε ποιο τεύχος είχε αναφορά; 8)[/quote]

Στο τεύχος 312, 7/2005, σ’ένα ένθετο που’χει μέσα στο περιοδικό για το download, στη 4η σελίδα, εκεί!! :wink:

Νάτα και τα ενδιαφέροντα τα μέλη… :wink: :wink: :twisted:

Thank you very much! Για να δούμε που θα βρούμε το τεύχος Ιουλίου όμως. Thanks.

(τι διάολο τρέχει με αυτό το θέμα?Τόση ώρα δε μπορούσα να το ανοίξω :? )
kourou βρες το και παρέθεσε το εδώ μέσα :twisted:

naughty_girl γιατί έχεις αφαιρέσει το hard rock από τις επιλογές σου? whitesnake, guns n roses, europe, def leppard κτλ(τα κλασσικα-led zeppelin, deep purple, Κτλ κτλ φαντάζομαι τα ξέρεις ακόμα καλύτερα)…

Εκεί που ψάχνεις δοκίμασε Kamelot, watch me fall, iced earth και judas priest…

Thank you very much! Για να δούμε που θα βρούμε το τεύχος Ιουλίου όμως. Thanks.[/quote]
χμμ… το χω το τευχος! αλλα δν καταλαβα πιο ενθετο λες… :? 3 ή 4 ενθετα ειχε μεσα το περιοδικο?

Βασικά ακούω deep purple & guns n roses…Α!& Judas priest!Θα ακούσω όμως και τα άλλα που μου είπες!Thanks!! :slight_smile: :smiley:

Δν είναι ακριβώς ένθετο…Είναι αυτές οι σελίδες περίπου στη μέση του περιοδικού που λένε για τα ψυχεδελικά albums…Για να στο κάνω πιο λιανά είναι σελ98 και κάτω… :slight_smile: :wink:

καλα εισαι ρε… αν τα μελατησεις αυτα το γκρουπ εισαι μια χαρα για αρχη!

Να ρωτήσω κάτι άσχετο: πήγατε φέτος rockwave festival; Εγώ ρε γμτ ήθελα να πάω, αλλά δυστυχώς η αδερφή μου είχε εξεταστική… :x

καημενη… εγω λιγο δυσκολο να παω απο την Κυπρο Αθηνα :x

[size=1]προσεχε… μν σε δουν… ειναι πολυ ασχετο το θεμα[/size]

Οκ ας αλλάξουμε θέμα… :wink:

[size=1]Τhanks!!! :D[/size]

τπτ! :smiley:

απο ποτε ακους αξιολογη μουσικη?

Νάτα και τα ενδιαφέροντα τα μέλη… :wink: :wink: :twisted:[/quote]

gia pereterw exw dhmosieysei kai foto :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Κυρίως από πέρυσι το καλοκαίρι, που άκουσα το unforgiven των metallica και πωρώθηκα!!!

Απορώ πώς δν είχα μπει πιο πριν στο σωστό δρόμο… :wink:
&Να φανταστείς ότι πιο παλιά (δημοτικό) άκουγα…(ντρέπομαι ακόμη και να το πω…)

…Εντάξει!Britney Spears!!! :oops: :oops: :oops: :oops:
Bέβαια τώρα ούτε να τη δω δε θέλω!! :smiley:

Πού ακριβώς;;Από περιέργεια ρωτάω… :wink: :stuck_out_tongue:

Πού ακριβώς;;Από περιέργεια ρωτάω… :wink: :P[/quote]

ααααααα μην τα περιμενεις ολα ετιμα καπου εδω υπαρχει σχετικο thread,find it :?