بصمة الميلان - Η γωνίτσα του ΑΡΑΦΑΤ

Και συ την έκατσες. Θα σου γυρεύει τα βαπτιστικά:lol:

Θα ήθελα να σας παρακαλέσω να προσέχετε τι λέτε εδώ μέσα. Δε ξέρει κανείς ποιός είναι πραγματικά ο άραβας φίλος μας, και αν είναι όντως αυτό που δείχνει, ή απλά μας έχει ξεγελάσει όλους, καλυμμένος όπως είναι με τον λευκή του αραβική χλαίνη. Με όλα τα προβλήματα και τις αναταραχές στη Μέση Ανατολή δε θέλει και πολύ για να ξεσπάσει κάποιο σοβαρό διπλωματιικό επεισόδιο με αφορμή τα όσα γράφονται σε ένα ελληνικό φόρουμ.

Ίσως μάλιστα και καμιά τζιχάντ. Ίσως αυτή η εγγραφή του στο φόρουμ να σημανει την αρχή του τέλους, του τέλους για όλους. Πρέπει να κινηθούμε προσεκτικά λοιπόν, με διάθεση φιλοξενίας και αποδοχής.

Α, να τονίσω ακόμα, για καλό και για κακό:

خلامثثيهى بفشهثه

μετάφραση:

“O Bleedin φταίει”.

!المتسكعون وتذوب

أصغىإلىموت

أصغىإلىموت صغىإلىموتبصمة الميلان
Σας βούλωσα όλους :stuck_out_tongue:

سرطان الثدي أو الحمار?!

Βαρετο φεηκ ακαουντ.

και γω γιαχαμπιμπι

:stuck_out_tongue:

Ε???

το ip πάντως δηλώνει “Saudi Arabia”. Ο Αραφάτ υπάρχει!!!

Ο βληδιν ειναι αραβας.Και εχει διχασμενη προσωπικοτητα

Όπως τις προάλλες εμφανίστηκε ο χαμένος αδερφός του φριδομ, έτσι και τώρα εμφανιστηκε ο χαμένος βεδουίνος αδερφός του βλιδιν…

Μ’έχεις για τύπο που θ’άνοιγε τόπικ για φέηκ?
Μην ξεχνάς ποιός είχε ξεσκεπάσει τη γκλίτερ!8) :stuck_out_tongue:

Φωτίζει τις καρδιές μας από μακριά. :smiley:

υπάρχει και το ενδεχόμενο να γινε μέλος του φόρουμ έτσι ώστε να πάρει τις αθώες κοπελίτσες μας για το χαρέμι του…

αν ειναι κανενας σειχης του καθομαι κι εγω

θαναι ο σειχ’σου?

\:D/

παωγιανανι

Ρε μπας και ειναι τρομοκρατης?8O

Μπορεί να μην του άρεσε η ιδέα της αλλαγής του forum, να έχει ενστάσεις βρε αδερφέ και με έμμεσο τρόπο να μας λέει να μην βιαστούμε…:lol:


Now playing: Before The Dawn - Not Divine As Them
via FoxyTunes

Tιμή και δόξα στο αρχικό ποστ, που με έκανε να γελάσω όσο ποτέ τον τελευταίο μήνα:lol:. Αυτό είναι το Ρόκιν που αγαπήσαμε συγκίνηση

Στις κακοπιστίες για φέηκ ακάουντ κι έτσι ένα έχω να πω. Αράχτε στα κυβικά σας.

Επίσης για να μην είμαι αγενής, να πω μια καλημέρα στον Αραφάτ:

[SIZE=4]صباح الخير يا[/SIZE]:bye:

بصمة الميلان صباح الخير يا!

Kαλημέρισα κι εγώ και προχωράω με το βίντεο που συνδέει τους 2 πολιτισμούς μας, αφιερωμένο στο φίλο μας!!!