Αγαπημενη μπαλαντα!

Δεν ψήφισα… Σας τραγούδι ψηφίζω Hotel california… Σαν μπαλλάντα… Love bites οπωσδήποτε…[/quote]
το περιμενα οτι ηταν να ψηφισεις def leppard ως aor fun…!
απο bon jovi ποια 8α ελεγες?

καλα εγω το βαλα μπαλαντα επειδη ειναι αργο κομματι… βασικα επρεπε ν αβλαω αγαπημενα slow songs :stuck_out_tongue:

χαχαχαχ αχαχαχαχα αχαχαχαχ ο Τελης Αοr Fan … χαχ αχαχαχαχα το ανεκδοτο του μηνα , χα χαχαχαχαχαχαχαχ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: θα μου βγει η πιτα του παππου απο την μυτη !!!

Τωρα θες και τα λες η σου ξεφευγουν ? … μαλλον το Carrie του αρεσει… και στο προτεινει ανεπιφυλαχτα

Τεσπα η καλυτερη μπαλαντα που εχεις βαλει ειναι για μενα το I don’t Wanna Miss A Think

Aλλες μπαλαντες που θα προτεινα ειναι
Century - Lover Why
Bon Jovi - Diamond Ring

να προτεινω και εγω μερικες μπαλαντες…
Steelheart - She’s gone (η καλυτερη ερμηνεια ever)
Don Dokken - When love finds a fool
Great White - Love is a lie
House of lords - Love don’t lie
Kingdom come - What love can be

Γενικα πολυ love ρε παιδι μου!!!

THeos!!!

KINGDOME COME!! Theiki mpalanta to" What love can be" oso Zeppelin kai an einai einai Theiki!!!

DOKKEN to “Alone again”,
TWISTED SISTER “The price”,
AXE “Battles”,
DAMN YANKESS “Higher”,
PRETTY MAIDS “Please don;t leave me” (an kai diaskevi),
AIR SUPPLY “Making love out of nothing at all”,
KISS “I Still love you”
STEELHEART “She’s gone”
SCORPIONS “Still loving you”
DEEP PURPLE “Wasted sunsets”
EUROPE “Hero” (mono kai mono gia tous stixous!!)
BON JOVI - “This aint no love song” (siga pou tha tous afina exw!!)
ANNA VISSI - “Mavra gialia fwraw”, “Dwdeka …kai oute ena tilephnima…”, “Den thelw na xereis”… (gia tous proxwrimenous aorades…xa…xa…xa…x…a.)

kai merikes ekatontades akoma!!!

Δεν ψήφισα… Σας τραγούδι ψηφίζω Hotel california… Σαν μπαλλάντα… Love bites οπωσδήποτε…[/quote]
το περιμενα οτι ηταν να ψηφισεις def leppard ως aor fun…!
απο bon jovi ποια 8α ελεγες?[/quote]

Καταρχήν δεν είμαι aor fan… Είμαι hard rock fan… Από Bon Jovi προτιμώ το Dry county…

Τωρα θες και τα λες η σου ξεφευγουν ? … μαλλον το Carrie του αρεσει… και στο προτεινει ανεπιφυλαχτα[/quote]

Προς τι η ειρωνεία με το Carrie μωρή λούγκρα…; Δεν σου αρέσει; Μάλλον δεν σου κάθισε κι αυτή γι’ αυτό την βρίζεις…

Οι οποίοι στίχοι είναι αφιερωμένοι στον συγχωρεμένο τον Phil Lynnot των Thin Lizzy… Σαν τραγούδι πάντως δε λέει και πολλά, μάλλον το χειρότερο του cd…

εεετσι

ρε παιδια ξεχασατε τους WHITSNAKE με το κλασσικο is this love

:roll:

MAPA… apo tis pio moufa mpalantes…

sorry whitesnake

καλα γουστα ειναι αυτα μωρε νταξει
:roll:

ναι ρε συ, πλάκα κανω… δεν στην λεω.

χαχαχαχ αχαχαχαχα αχαχαχαχ ο Τελης Αοr Fan … χαχ αχαχαχαχα το ανεκδοτο του μηνα , χα χαχαχαχαχαχαχαχ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: θα μου βγει η πιτα του παππου απο την μυτη !!!

Τωρα θες και τα λες η σου ξεφευγουν ? … μαλλον το Carrie του αρεσει… και στο προτεινει ανεπιφυλαχτα

Τεσπα η καλυτερη μπαλαντα που εχεις βαλει ειναι για μενα το I don’t Wanna Miss A Think [/quote]
το carrie ειναι των europe… με δουλευετε…!?
οντως φοβερη η μπαλαντα των aerosmith… εχει και σουπερ στιχο και σουπερ μουσικη και φωναρα του tyler… (αυτος δν ειναι?)

okay sorry :roll:

Επειδη βαριεμαι να δω ολα τα μηνυματα το NIGHTMARE-MSG το εχει πει κανεις η θα τραβηξω τις κοτσιδες μου :?:

Α ναι και το ματωνω της Πεγκυ ζηνα :stuck_out_tongue:

ενταξει παιδια μη βαρατε ολοι μαζι τουλαχιστον παρτε χαρτι προτεραιοτητας!!

Ετσι ονομασες το μαναβικο σου Τελακη …" Ο Hard Rock Fan" μαναβοσουβλατζης εισαι ρε λαικε , τελευταιε …

Δεν ειπα κατι τετοιο το κομματι μου αρεσει , αλλα εσυ ως γνωστος μπαμιας οτι ακους εχεις να πεις κατι για τους Εurope οποτε εννουσα οτι το Carrie ειναι το κομματι που θα ηθελαν να γραψουν οι Βοn jovi αλλα τους προλαβαν οι europe .

Ετσι ονομασες το μαναβικο σου Τελακη …" Ο Hard Rock Fan" μαναβοσουβλατζης εισαι ρε λαικε , τελευταιε …

Δεν ειπα κατι τετοιο το κομματι μου αρεσει , αλλα εσυ ως γνωστος μπαμιας οτι ακους εχεις να πεις κατι για τους Εurope οποτε εννουσα οτι το Carrie ειναι το κομματι που θα ηθελαν να γραψουν οι Βοn jovi αλλα τους προλαβαν οι europe .[/quote]

Μωρή κουράδα φανατικέ του Βαλάντη, του Καφάση και του Φλωρινιώτη θα ήθελες πολύ οι βλαχοαμερικάνοι σου να είχαν γράψει τραγούδι με τόσο βάθος και τέτοιο νόημα; Μιλάμε για το απόλυτο φθηνοκαψουροτράγουδο… Bon Jovi της Καλλιθέας φάει κανένα ΚΕΜΠΑΠ από την ΘΡΑΚΑ της Θησέως και για μένα, γιατί έχω κοινωνικές υποχρεώσεις και δεν θα προλάβω σήμερα…

Ο βαλαντης σου μαμαει τους Εurope και οτι αηδιες ακους ρε λουλα κυριουλα . Το Carrie οπως λες ειναι για πιστες της Εθνικης Οδου ρε … Οσο για το Κεμπαπ σταματα να αμολας σεξουαλικα υπονοουμενα , τωρα οτι το τρως … το κεμπαπ ειναι γεγονος και το θεμα ειναι οτι το τρως απο το πισω στομα σου για αυτο και μετα παιρνει φωτια και αμολαει οτι μαλακια του κατεβει . Γουσταρεις το σουβλατζη μωρη μπετουγια , και τον τροπο που κοβει το γυρο ? Για αυτο πηγαινεις για “κεμπαπ” συνεχεια … :lol:

On Topic Fair Warning - The Love Song

gothic love song από current 93…

αν και πάει για κοψοφλεβάρικο, καλύτερα… νομίζω…

Ο Χριστος και η Παναγια!!! πως μου ξεφυγε αυτο το κομματι;;;;;; Ντροπη!!

Το θεϊκό Nothing Else Matters φυσικά! Να τα βάλω και σε σειρά προτίμησης, μόνο όσα έχω ακούσει όμως… :wink: Όσα δεν βάλω δεν τα’χω ακούσει :stuck_out_tongue:

  1. Metallica - Nothing Else Matters
  2. Scorpions - Wind Of Change
  3. Eagles - Hotel California
  4. John Lennon - Imagine

Τα άλλα 6 δεν τα’χω ακούσει :roll: 8O :x :lol: :stuck_out_tongue: