ΜΟΥΣΙΚΗ ΓΙΑ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΜΑ

εγω οταν καθαριζω/σφουγγαριζω/ξεσκονιζω θελω να τραγουδαω ταυτοχρονα.Για τον λογο αυτο φτιαχνω στο pc playlist με κιllswitch engage,rise against,my chemical romance,fightstar και αλλα και κανω τις ομολογουμενως βαρετες αλλα απαραιτητες αγγαρειες με μεγαλυτερη ευχαριστηση

Μα γιατί δεν είπε κανείς το προφανές; Gotan Project για παθιάρικο τανγκό με τη σφουγγαρίστρα

Κούντεντ αγκρί μόρ8)
αλλά και καμιά κλασσικούρα και να τραγουδάς ταυτόχρονα χαζοχαρούμενα…είναι ό,τι πρέπει…mellencamp…petty…και κάνας Μπρουσάκος:)

Βάλε εκείνο το τραγούδι που έπαιζε παλιά σε μια διαφήμιση που μίλαγε για την χαρούμενη νοικοκυρά. Ταιριάζει απόλυτα στην περίπτωση θαρρώ…:lol:

Ροκ εν ρολλ, χαρντ ροκ ή κατι παρομοιο… Με πορωση και ανεβασμενο κεφι εχει τελειωσει στο πι και φι:D

πάντως με τίποτα funeral doom. δεν θα τελειώσεις ποτέ. ούτε και γιά σιδέρωμα κάνει, θα τα κάψεις :p:p

Μην το λες… Θα θες να τελειωσεις γρηγορα για να σταματησει το μαρτυριο των αυτιων σου:p

αυτό δεν το είχα σκεφτεί :p:lol:

Κάτι σε ποπ πανκ δηλαδή! :stuck_out_tongue:

BUMP !

το best of του chuck berry απλά χώνει ! :smiley:

εγω δεν ξερω γιατι…αλλα παντα οταν καθαριζα εβαζα wasp και εκτος απο πιο γρηγορο ρυθμο ανακαλυψα οτι η σφουγγαριστρα ειναι πολυ κομπλε για ψευτικη βαση μικροφωνου αν και χαμηλη…αλλα την σηκωνεις ψηλα αλα κοβερντεηλ αμα θες!!!

Καμιά μειντενιά μωρέ κ πάει μια χαρά το θέμα…

BUMP!

Εκανα γκουγκλ σερτς (καλα, κοροιδευτε…) και σας πετυχα στην πρωτη σελιδα…
Μεγκαντεθ και Ντριμ Θιατερ μου χαιδευουν τα αυτια, τις δυσκολες αυτες ωρες(αμα καθαριζεις μια στις τοοοοσες, ειναι πολλες ωρες…)…

DRI, κανα Kill em all ή Sacred Reich ειναι πολυ καλες επιλογες για ενα ΓΡΗΓΟΡΟ σφουγγαρισμα :stuck_out_tongue:

http://www.youtube.com/watch?v=5CImrIKNmBo

το καλυτερο σφουγγαρισμα!

χθες ανακάλυψα οτι για γενικό καθάρισμα στο δωμάτιο βοηθάει πολύ να ακούσεις motorhead…!! δεν σταματάς στιγμή λέμε.!

*και στο τέλος, στο σφουγγάρισμα χώνεις και τίποτα πρόσφατο απο Rammstein…
έχει φάση να σφουγγαρίζεις και να τραγουδάς…
[B][I]You?ve got a pussy
I have a dick
So, what?s the problem
Let?s do it quick
So take me now before it?s too late
Life?s too short so I can?t wait
Take me now, oh, don?t you see
I can?t get laid in Germany[/I][/B]

γενικα εμενα αυτο που με βοηθαει/εμπνεει :stuck_out_tongue: οταν καθαριζω σπιτι ειναι συνηθως AC/DC, Led Zeppelin,Rory ή και RHCP(αυτο το live στο Slane το εχω λιωσει!!) :slight_smile:

χαλαρά flogging molly \:D/

Το παρακάτω είναι ό,τι πρέπει [U]για σκούπα[/U], όχι σφουγγάρισμα. Θα καταλάβετε τι εννοώ…

[B]Seasick Steve - It’s A Long Long Way[/B]