Ποστ ποστς οφ φέησμπουκ

χααχχα γαμησε

σκατα στους μαλακες που λιγη ωρα μετα την ανακοινωση του θανατου του ντιο εφτιαξαν γκρουπ ‘‘ντιο ζεις,αλλα εμενα μ`αρεσει ο πανταζης’’

…ή αυτό

ΨΙΤ,ΑΓΙΕ ΠΕΤΡΟ,ΑΝΤΑΛΛΑΖΩ DIO ΜΕ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ, ΨΗΣΟΥ!

Συμπληρωση

Γουσταρει(likes)


ποσο παθετικ πια…:?:?:?

ο μητρογλου αριστερα

Έπρεπε να έχουν ανοιχτό το Γουόλ τους

http://www.facebook.com/pages/ETSI-OPOS-GINAME-MONO-ENAS-PAPADOPOULOS-MAS-SOZEI/265825383916

κάντε κανένα ριπορτ αν έχετε την ευχαρίστηση. 11.000 μάζεψε αηδία

[SPOILER]σε σποιλέρ γιατί μπορεί μερικοί να αφρίσουν και δικαίως μόλις τα δούνε τα ποστς
exoune ma8i stous pio neous oti i xounta ine kakia kai to exoune pistepsi. mono aftous pou sampotarizan tin ellada kinigouse.
Saturday at 20:12 · Flag

o monos ellinas pou niastike gia tin patrida.
Saturday at 21:06 · Flag

…ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΒΡΟΧΘΙΣΕ ΟΠΩΣ ΟΙ ΣΗΜΕΡΙΝΟΙ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ…
Saturday at 21:28 · Flag

ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΛΑΧΙΣΤΟΥΣ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΙΝΗ ΕΝΝΟΙΑ ΤΗΣ ΛΕΞΕΙΣ…ΖΗΤΩ Ο ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ!!!
Saturday at 21:48 · Flag
κλπ όμορφα
[/SPOILER]

Σοβαρα τα εννοουν αυτα; :-s

edit, lol

Vasilis Andreanidis
oli afti pou spoudasan sto politexnio katastrepsan tin ellada kai zitan kai ta resta.

ΕΛΕΝΗ ΜΕΤΑΛΛΙΝΟΥ
ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΔΙΚΟ ΛΕΒΕΝΤΗ ΜΟΥ ΤΡΩΚΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΛΟΙ

Ο/Η ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΓΙΝΑΜΕ ΜΟΝΟ ΕΝΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΣ ΣΩΖΕΙ!! ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΣΕΛΙΔΑΣ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΕΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΑΣ, ΣΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΒΩΜΟΛΟΧΙΕΣ!
ΑΛΛΩΣΤΕ ΩΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΕΣ ΩΦΕΙΛΟΥΝ ΝΑ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΣΤΕΡΟΥΝΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΚΦΕΡΕΙ ΑΠΟΨΗ!
ΔΙΟΤΙ ΕΤΣΙ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΝ ΤΟ…Ν ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ ΟΤΙ ΔΗΘΕΝ ΕΚΑΝΕ.

Oh damn

Τώρα γελάς, απογοητεύεσαι, εκνευρίζεσαι, τους κράζεις; τι;

καλά εδώ δν πιστεύω πως έχει κ πολύ άδικο …:wink:

δείτε πόσοι από αυτούς π ήταν στο πολυτεχνείο το εκμεταλεύτηκαν και έγιναν πολιτικάντηδες - όχι πολιτικοί- πολιτικάντηδες … :-k

σαυτο το γκρουπ θα εμπαινε η μανα μου αμα ειχε φεησμπουκ

και η γιαγια μου…

Εμενα η γιαγια μου εχει μπει εδω

http://www.facebook.com/pages/KAPOI-PINOYNE-APO-LIPI-ALLOI-PINOYN-APO-XARA-EMEIS-PINOUME-APO-EXTES/177336493774?ref=ts


:lol::lol:


no comment

Ο ταδε εγραψε: Ο Γαϊτανός με λιπ γκλος είναι και η πρώτη μούρη,
όχι σαν το ποζέρι τον νεκρό, τον βλάκα τον Ξυλούρη.
2 ώρες πριν · Αναφορά

ημαρτον…

No comments, too…