Ποστ ποστς οφ φέησμπουκ

Όλα τα λεφτά το activity

xAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAxaxAXAXAXAXAX

“ΤΟ ΦΑΣΕΜΠΟΥΚ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 34-09-2010 ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΠΛΗΡΩΜΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΜΑ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΦΑΣΕΜΠΟΥΚ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΙΣ ΕΠΑΦΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ Ο ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΕΡΓΟ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΑΣ ΑΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΛΑΣΣΙΚΑ:35 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΤΑΡΑΣ ΘΑ Σ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΗΔΗΧΤΕΙΣ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΕΧΕ”

εκτός των γνωστών αηδιών που ξέρουμε ότι δεν ισχύουν, ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΟΤΙ Ο ΣΕΠΤΕΜΒΡΗΣ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΣΤΙΣ 30?#-o

ενώ αν ήταν Οκτώβρης θα’ταν οκ?

Παλι καλα τωρα ειναι στο φεϊσμπουκ γιατι θυμαμαι εγω πριν μερικα χρονια που τα εστελναν σε μειλ και εμπαινες στον υπολογιστη σου και ειχες 20 νεα σπαμ μυνηματα απο ηλιθιες συμμαθητριες που ειχαν το μειλ σου χωρις να τους το εχεις δωσει :stuck_out_tongue:

Εγώ θα πληρώσω, δεν έχω πρόβλημα. Τα αξίζει τα λεφτά του.

Δεν αξίζει ούτε ένα cent… Μπαίνεις μόνο για να κάνεις χαβαλέ κ να σκοτώσεις την ώρα σου… Άμα γίνει επι πληρωμή σίγουρα ο πολύς κόσμος θα βρει κάτι άλλο. Άν κ πιστεύω ΔΕΝ παίζει με την καμία! :wink:

ποια πληρωμή ρε σείς… δηλαδή… έλεος… πως πάτε και μπαίνετε έστω στη διαδικασία να τα σκέφτεστε σαν πιθανότητα… χαχαααχαχαχαχαχαχ!!!

μου’χαν λείψει τα γαμημένα… :’)

Αχαχαχαχαχα

:lol::lol::lol:

Και όχι μόνο αυτό…ο κάθε ηλίθιος που το έπερνε στο ξαναέστελνε.

Ποσο μου την σπάνε,αν και έχουν ελατωθεί τώρα τελευταία.Κατι μυνήματα όπως:
αν στείλις αυτο το μύνημα σε 5 επαφές θα φανερωθεί το πρόσωπο που αγαπάς σε 1μήνα.
Αν το στείλις σε 10 επαφές σε 1 βδομάδα,20+ 1 ώρα. #-o

Η κάτι άλλα που λένε αν είσαι πραγματικός φίλος στείλε αυτο το ί μέϊλ σε όσους θεωρείς φίλους σου.Το mail θα σου πεί αν είμαι φίλος σου ή οχι?


:-s

:lol::lol::lol:

epic win ο τυπος

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: να λες ευτυχως που ειχε μονο κλανιες το εργο

:lol3::lol3:Πολύ καλό…Μπράβο nodi θα περάσω ωραίο απόγευμα…
Αλλά και με τι ευκολία (άνεση) όμως που τα γράφουν στο facebook…:lol:

http://www.lamebook.com/
http://facebookfails.gr/

Τα επισκεπτομαι καθημερινα και γελαω παρα πολυ ειναι η αληθεια.

πω ρε μλκ, καταστράφηκε η ζωή της κοπελιάς, έκλασε ο δικός της λέει. ΠΩ ΡΕ ΖΗΜΙΑ.