Ποστ ποστς οφ φέησμπουκ

Μεγαλώνει και τον γιό του με τις καλύτερες αξίες για να γίνει ένας μεγάλος μαλάκας :).

Κάτσε να μαντέψω, Άδωνις?

Edit:Άκυρο, τώρα είδα την προηγούμενη σελίδα

Εγώ που δεν είμαι ΕΞΥΠΝΗ ΧΡΥΣΑΥΓΗΤΙΣΑ (σάρισα Λάρισα) αυτό με τον ελέφαντα δεν το κατάλαβα… :-k

τι κανουν οι ελεφαντες που δεν κανουν τα αλλα ζωα? ελεφαντακια. Τι κανουν οι χρυσαυγιτες που δεν κανουν τα αλλα ζωα? Χρυσαυγιτακια.
There you go. Το πολυ grind εχει καταστρεψει τη συνειρμικη σου σκεψη:!:

Ενώ το μουλάρι δεν μπορεί να κάνει μουλαράκια.

Για να δεις τι πα να πει προηγμένη συνειρμική σκέψη, μόλις ανακάλυψα στο Βικιλεξικό ότι το γομάρι και η γόμωση είναι συγγενείς λέξεις.

Πάντως αλήθεια, ακόμη δεν το καταλαβαίνω αυτό με τον ελέφαντα και πιθανότατα δεν πρόκειται να το καταλάβω ποτέ. Με ξεπερνά.

έντιτ - ντάξει κόβω τη μαλακία και πάω για ύπνο…:stuck_out_tongue:

Σειμ Χιαρ. :-s
Private Joker ΑΙΜΑ ΤΙΜΗ?

Ση γουλφ, μπορεί να είναι κάτι από την Ιλιάδα όμως τούτο ([I]από την Ιλιάς, συγνώμη[/I]), κάτι κρυμμένο, και να εκτιθέμεθα τούτη τη στιγμή.
Αν σε ρωτήσουν παιχτο αδιάφορη.

[SPOILER]η παρένθεσή μου με πόνεσε επανειλημμένα για να γραφτεί[/SPOILER]

Στο inbox μου όλα αυτά…ένας random χρυσαυγίτης που με τραμπουκίζει απο την Τρίτη. Κλαίω με ατάκες. Θα με εκτελέσουν λέει. Τρέμω

Που το λέει ότι θα σε εκτελέσουν;

Δεν είναι εδώ στη φωτό, η φωτό είναι αποκόμματα απο ατάκες. Η συζήτηση πρέπει να ήταν καναμισάωρο

Tωρα εγιναν της μοδας οι φωτογραφιες με μωρα και μπομπιρες? Ειμαστε με τα καλα μας πια?? Μονο φωτογραφιες με thumbs up διπλα σε ταφους συγγενων δεν εχουμε δει…

Αυτο που λεμε “Εχει μνημη ελεφαντα”, εχει ισχυρη μνημη δηλαδη. Σα να λεει “Θα θυμαμαι αυτο που εταξες”.

Η μουσική είναι ιδέα, είναι δύναμη , είναι ελπίδα. Μια όμορφη παρένθεση ανοίγουμε κάθε φορά που ακούμε νότες, στίχους, μελωδίες. Μια λευκή παρένθεση σε ένα γκρίζο κόσμο. Ποιος δεν ερωτεύτηκε με την μουσική?? Ποιος δεν ονειρεύτηκε με την μουσική?? Ποιος δεν ταξίδεψε με την μουσική??

ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΠΟΣΤ

[SPOILER]Λευτέρης Πανταζής - Άπιστος (Official Videoclip)

Καμια γαμημενη ελπιδα…[/SPOILER]

Αυτα στην παραθεση ποιανου ειναι, Private?

Ο απολαυστικός σε όλους George Drimillis ξαναχτυπά

Opeth,Tool κλπ. “έντεχνοι” λαθρεπιβάτες της metal κουλτούρας δε θ’ αργήσει να έρθει το πλήρωμα του χρόνου και να εξαφανιστείτε κι εσείς σαν τη γάγγραινα του grunge

ποιός είναι αυτός?

O τραγουδιάρης της ελληνικής αόρ υπερμπάντας Heart Attack! Γνωστός για την αγάπη του προς τους μετανάστες και την υπεράσπιση της αληθινής μετσαλ!

Μπορει επιτελους καποιος να μου εξηγησει καποιος γιατι μολυνουν ακαταπαυστα το facebook με αυτες τις μαλακιες??? Ειναι εκνευριστικα, δεν εχουν καν κατι ωραιο γαμωτο! Τι ειναι, inspirataional? Το να γραφεις κατι προφανεις ανουσιες προτασεις ψευτοερωτιαρικες, αα δε με νοιαζει το συμπαν, ολα τα αστερια ειναι στα ματια σου, σε ενα ακυρο ψευτοκουλτουριαρικο φοντο για να μας δειξεις οτι εισαι συναισθηματικος ή οτι βιωνεις καποιες δυσκολες καταστασεις για τον εσωτερικο σου κοσμο? Να μας! Ποιο inspirational πραματα εχω βρει στο 4chan! Ανεβαστε κατι χρησιμο, τον Στηβ Οστιν να τρωει ενα φλεγομενο μωρο, κατι ρε παιδι μου!! Καλα ειναι πια η τυραννια του tumblr, βλεπω 2 ενδιαφεροντα πραγματα για 100 τετοιες κουραδες:!:

τον Στηβ Οστιν να τρωει ενα φλεγομενο μωρο

[SIZE=“2”]τον Στηβ Οστιν να τρωει ενα φλεγομενο μωρο[/SIZE]
[SIZE=“3”]τον Στηβ Οστιν να τρωει ενα φλεγομενο μωρο[/SIZE]
[SIZE=“4”]τον Στηβ Οστιν να τρωει ενα φλεγομενο μωρο[/SIZE]
[SIZE=“5”]τον Στηβ Οστιν να τρωει ενα φλεγομενο μωρο[/SIZE]
:’) :’)