Η Μαρία φεύγει, το 2010 έρχεται

Γαμιεσαι ρε :(:(:(:frowning:

Μαρία,

Όλο αυτον τον καιρό χαρήκαμε που σε μάθαμε μέσα από τα χαρακτηριστικά κείμενα σου, αλλά και από κοντά στις συναυλίες και στα meetings του site. Εύχομαι να εξακολυθησούμε να τα λέμε τουλάχιστον στα δύο τελευταία! Όσο για το rocking.gr δύσκολα θα βρει έναν/μία συντάκτη/τρια που να έχει το χαρακτηριστικό σου ύφος, καθώς σε όλα τα κείμενα σου, η υπογραφή σου είναι περιττή… δηλαδή όταν διάβαζα ένα κείμενο έλεγα από την πρώτη κιόλας παράγραφο “α! αυτό είναι κείμενο της Μαρίας”.

Καλή συνέχεια σε ό,τι κι αν κάνεις:!:

αφιερωμένο το παρακάτω “εντυπωσιακό κομμάτι, με το κολληματικό riff να κυριαρχεί κατά πόδας κι ένα ρεφρέν-πραγματική έμπνευση να επισκιάζει τα πάντα…

Τι κάνετε και διώχνετε τις γυναίκες δεν έχω καταλάβει! [-X

Καλή τύχη στη συνέχεια κυρία Βουτυριάδου!

καλη επιτυχια!

κριμα για το rocking…εμεις αν συνεχισει να γραφει αλλου δεν θα τη ‘‘χασουμε’’ ως αναγνωστες της

αν οχι…τοτε κριμα και για μας…

Μαρία αντίο και καλά να περνάς. Αλλά σα το ροψκινγ.γρ δε θα βρεις.

Όσο για το 2010 τι να πω… τα λόγια είναι περιττά.

Δεν μ αρέσει να μακρυγορώ- εξάλλου είμαι άνθρωπος των πράξεων κ όχι των μεγάλων λόγων. Θα ήθελα να ευχαριστήσω όμως για ακόμη μια φορά ΟΛΟΥΣ εσάς που μπήκατε στον κόπο κ γράψατε 2 αράδες, αλλά κ όσους δεν γράψατε- θα έχετε τους λόγους σας:wink:

Papardelas, Crimson_Idol, Deathster, Megatherion, Nightwing, ManagerNick, metalMilitia (σε ζηλεύω για το nick), Angel_Death, Alucard, elmarad, forkboy, GodsmackGr, rocking_monster_0666 κ Bacillus,

καθώς κ τους ‘γνωστούς- άγνωστους’ ellanor, outlawtorn86, Thorgal, Shadowcaster, tolkki, panagiotis,

κ όλους τους υπόλοιπους που δεν σταματήσατε να παίρνετε τηλ κ να με σταματάτε στον δρόμο (you know who you are8)),

σας δίνω μια ζεστή αγκαλιά κ σας κλείνω το μάτι: η μουσική για μένα δεν σταματά ούτε δευτερόλεπτο!! Με συγκινήσατε ιδιαίτερα κ σας εύχομαι να είστε όλοι καλά. Τιμή μου που με διαβάσατε, τιμή μου θα είναι κ αν θα συνεχίσετε. Τις σελίδες μου σε fb κ myspace τις ξέρετε, οπότε…

*sodomaniac, είσαι Θεούλης. Τέλος.

:stuck_out_tongue: σκεφτόμουν το nick πολύ καιρό και τελικά κατέληξα σε αυτό
ει εγώ δεν ξέρω ούτε fb ουτε myspace

ουτε γω ξερω θα βγει η μαιρη να μας πει

Συνέντευξη τύπου και ΕΤΣΙ.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τιμή μου να γελάει ο σοντομάνιακ με μένα και τη παρέα μου.

Τα ποστ μου εννοώ.

σιγα ρε δεν ειμαι ο πατριαρχης απτην ιεροσουσαλημ:lol:
εχεις πολυ χιουμορ αλλα δεν σε πιανουν
λοιπον καποιο παιδι ειχε ποσταρει μια φωτο
με μια ενδεκαδα με γκομενες που φοραγαν βρεγμενο μπλουζακι
και playboy strigkaki και εβρεχε στο γηπεδο
αλλα δεν μπορω να το βρω ρε φιλε
νομιζω το εχει στειλει ο pax αλλα δεν το βρισκω με τη καμια
θα βοηθησεις???:-k

πανε στον παξ και ψαξε ολα τα ποστ του ρε.

Ρε, σόρρυ για το ακατάλληλο του θρεντιού, αλλά είναι η pax.

α ναι το ειχε πει…εστω η παξ…το αβαταρ του ομως δεν ειναι καθολου θυληκο