Γειά σας μάγκες

γουελκαμ μεν!
ντοντ λισεν του χιμ,ραιτ γουατεβερ γιου γοουντ!

νοτ

the donkey said the rooster bighead[-X
pff!


Now playing: Alter Bridge - Shed My Skin
via FoxyTunes

Ωριστε σε καλωσορισε κ ο Γκοντσμακ! τι αλλο θες;

Καλως ηρθες και απο μενα φιλος. :slight_smile:

ετσι γιναμε ολοι μια ζεστη παρεα… μαγκεσ την κανω… τα ξαναλεμε συντομα…

:expressionless:

The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 5 characters.

_________

σαν το σκανδαλιζομαι, λιγο πιο εξτρημ. Ειναι και κοντος, καταλαβαινεις

ναι ειναι ενα απο τα κακα της απαγορευσης των γκρικγλις… ξεχασα να σας το πω ειμαι τερμα ανορθογραφος!!! τι να κανουμε ρε μαγκες θα πρεπει να το ανεχτητε :? αντε και καλη συλογη στις κοτσανες μου σας ευχομαι!!! :lol:

Καλως Ήρθες Κοντογιώργη :slight_smile:

καλως σε βρηκα φιλε μου… fun του star wars?? τα σπαει παρεπιπτοντος…

τωρα που κολαει φιλε μου το υψος στο ΄σκανδαλο΄ η το ΄εγκλημα΄ η την ανορθογραφια γενικοτερα δεν ξερω αλλα για να το λες εσυ με πηθεις… χαιρετησματα απο τον κοντο λοιπον… :wink:

καλωσηρθες. \m/…ροκ ισ φακιν ντεντ,ΜΕΤΑΛ ΑΠ ΓΙΟΡ ΑΣ!

thx. Είμαι φαν σε λογικά επίπεδα απλά επιδή με λένε Λουκά / Luke… wahtever, μπορείς να φανταστείς τι συνιρμεί γίνονται :stuck_out_tongue:
Γουστάρεις Ελληνική Rock? :wink:

συνιρμεί = συνειρμοί, επίτηδες το έγραψα έτσι xaxaxa

Η απαγόρευση των greeklish σε πανδιαδικτυακό επίπεδο είναι απ’ την άλλη η μόνη λύση μπας και μάθει η νεολαία ελληνικά.

Καλωσήρθες!

κι εγω ειμαι λιγο fun οι φιλοι με λενε Γιόντα… μει δε φορς βι γουιθ γου… :stuck_out_tongue: τεσπα ναι γουσταρω πολυ ελληνικη ροκ κυριος σιδιροπουλο μωρα στη φωτια και ωχρα σπειροχαιτη… εσυ??

το δεχομαι και το επικροτω αλλα θα ειμαι μια παραπλευρη απωλεια σε αυτον το πολεμο γιατι εχοντας και δισλεξια εγω και τα ελληνικα δεν τα παμε πολυ καλα :smiley: καλως σε βρηκα…

Δαιν τω οίχα σκαιφτύ αίτσυ ώποσ τω θαίτι ω ψοιλώσ.

χαχαχαχαχα… νταξει ρε φιλε ειπαμε δισλεξια αλλα οχι και ετσι… :stuck_out_tongue: παντος δε μασαω δουλεφται οσο θελεται… :lol: