Καλως με!

κοιτα το εχουμε καταλαβει οτι εισαι αντρας
σταματα να τρολλαρεις και post tities or gtfo αν λες αληθεια

Lillis, σου το είπαν πολλοί, αλλά δε θες να το καταλάβεις. Μιας και πρέπει να έχουμε πιει και ρακόμελα μαζί (πρέπει να σε είχε ανεβάσει και σε φώτο ο ίφριτ) θα προσπαθήσω να σε ενημερώσω.

Η προσπάθεια αυτοπροβολής μειώνει δραστικά τη διάρκεια ζωής του κάθε λογαριασμού στο φόρουμ. Επίσης, το υπουργείο υγείας προειδοποιεί: Το κακό και σεξιστικό χιούμορ στο πόντιουμ ή προς χρήστες που δεν έδωσαν δικαίωμα, προκαλεί καρκίνο στο login και κιτρινίζει τα προφίλ.

Αν μπήκες για το μουσικό σκέλος, τότε έχεις μέλλον. Αν όχι, τότε ρίξε μια ματιά στο μουσικό μας σκέλος. Δεν ξέρω τι σου μεταφέρθηκε και τι όχι, αλλά δεν είμαστε παιδική χαρά, αλλά μουσικό φόρουμ.

Εννοείται οι κανόνες ισχύουν για όλους

ασε,γιατι μια που για παρτη της εγινε ντορος,οταν ποσταρε φατσα εφαγε πορτα απο το φορουμ και μερικοι που την παρακαλαγαν να ποσταρει πικ εφαγαν μεγαλη ηττα.Ναι ρε bleedin εσυ και μερικοι αλλοι που τωρα δεν θυμαμαι

με συγκινεις αλλα θα παρεις τις ωοθηκες μου!! [-X
32 ειμαι οχι απελπισμενη, παμε στα μουσικα…

well said!

κουφαλα ξερεις τον βασιλακι?
παω στοιχημα πως αλλος νομιζεις πως ειμαι αλλα δεν θα κατσω να ασχοληθω
μην φοβασαι μιλαω και σοβαρα αλλα οταν δεν βαριεμαι.
παντως 2 ποστ μου στο podium τα σβησατε χωρις λογο αρα μην μου το παιζεις υπερανω
φιλικα και φιλακια στην μυτουλα σου

Επίσης, Vanda, αν το οποιοδήποτε ποστ σε προσβάλλει και επιθυμείς τη διαγραφή του, τότε μη διστάσεις να το κάνεις report. Πάτα το “θαυμαστικό” επάνω αριστερά στο ποστ και οι moderators του φόρουμ θα φροντίσουν να εφαρμοστούν οι κανόνες του φόρουμ.

Και πάλι καλως ήρθες και θα ήθελα να ελπίζω πως θα δώσεις μια ευκαρία στο φόρουμ και θα μοιραστείς μαζί μας τις μουσικές σου απόψεις (στο μουσικό μας σκέλος)

vanda επειδή σε κόβω να ξενερώνεις γρήγορα με τα “αστεία”, άσε το συγκεκριμένο τοπικ κ ψάξου στο φόρουμ μας γενικότερα. είμαι σίγουρος ότι θα βρεις πολλά κ ενδιαφέροντα

Lilis όποιος σου είπε ότι εισαι αστείος, έκανε μεγάλο κακό. εκτός αν είσαι μεθυσμένος ή/και 13. εκεί θα έχω κάποια κατανόηση

μικρή όμως

το αν ειμαι αστειος ασε να το κρινει η νεκροψια και σταματα να εισαι τοσο uptight σαν αγγουρι :wink:

μαλάκες ζούμε μεγάλες στιγμές!!! :lol::lol::lol::lol:

οκ Βάντα σόρυ αν παρεξηγήθηκες, αλλά γράφτηκες λίγα λεπτά μετά τον ΤΙΜΙΟ σπάμερ Λίλις και πόσταρες κατευθείαν στο θρεντ του, οπότε νομίσαμε πως είσαι κολλητάρι του και ήρθατε για raid.

Αν αυτό δεν ισχύει, πάνε μια βόλτα από τα μουσικά και ρίξε καμιά πενιά για τίμιες μουσικές.

Αν ισχύει, κάτσε εδώ να γίνει τζέρτζελο. :stuck_out_tongue:

χαλαρωστε μια χαρα περναω! οχι ριπορτ! φρι ιντερνετ ισ γκουντ!!!

με τον λιλις τι να κάνουμε ρερε οπλαρχηγε ? ήδη τα ριπορτ κ τα πμ για να τον σουτάρουμε πέφτον “ράη θρου” που έλεγε κ ο ζαμπέτας…

σε ρωτώ ως σοφό δημογέροντα του φόρουμ

:lol:
με εχουν παρεξηγησει ολοι εδω μεσα νομιζω αλλα one love

ενταξει απλα πεθανα με την πρωτη μαλακια που εγραψε αλλα μετα το γ…

τι παιζει με αυτο το φορουμ ουτε στο σπαμ σεκτιον δε σηκωνουν σπαμ
god damn it και ετσι

ο χαβαλές είναι μέρος της ζωής μας. Προς το παρόν στηρίζω. Φάση κιέτσι.
Αν το θέμα παραξεχειλώσει…

τι καλοοος που εισαι
<3

Ραπά κακέ αλήτη να πούμε.

Ακου να δεις φιλε. Δεν θα μας φας εσυ την θεση εδω. Ηρθες κ αμεσως σε βαφτησαν σπαμμερ! Εγω εφτυσα αιμα για να με αναδειξουν σπαμμερ! Για λετ δε κοτς νταουν σλοουλι!

Ενα χαιρε Lilis κ ενα [SIZE=“5”]μεγαλο[/SIZE][SIZE=“1”] γουελκαμ[/SIZE] στη Βαντα! :smiley:

Welcome Vanda!:DΥπομονη με διαφορους εδω μεσα!8)