Αχχχχχ

Μεγαλώνοντας αναπολείς διάφορες όμορφες στιγμές, είτε στα σχολικά, είτε στα παιδικά χρόνια αγαπητέ δισκόβολε. Αλλά δυστυχώς ο χρόνος δε γυρίζει πίσω.

@φριντομ

(τελευταιο σπαμ εδω :rockon:)

όχι . κ εγώ όταν το πρωτοείδα σκέφτηκα πως τα μισά ποστ εδώ θα είναι του bleeding .

@φρηδομ .

οκ . τώρα σε κατανόησα και συμπάσχω . :slight_smile:

εμενα μου λειπει ενα χερι - επαθα κακωση στον δεξι μου ωμο, και θα κανω ενχειρηση σε 2 μηνες απο τωρα -

για αυτο, πανω απ’ ολα υγεια :slight_smile:

Και μενα(οπως και καποια προσωπα)αλλα τι να κανουμε?

Μου λείπει να μην έχω άγχος.
Επίσης αρκετός ύπνος.
Πφφφφ!

Περαστικά σου ρε φίλε…

Είναι μεγάλο πακέτο…Εχω ταλαιπωρηθεί πάρα πολύ τα τελευταία 2 χρόνια με το ένα χέρι και τώρα έπαθα και στο αλλό…

υγεία όντως παίδες

Μου λείπει η κατάσταση κατά την οποία πρέπει να βρίσκω πράγματα που μου “λείπουν” και να κλαίγομαι και να σέρνομαι στα πατώματα αναζητώντας πόσιμο νερό ή κανένα λουκουμά.

Μου λειπει η ξεκουραση… ποσο θα ηθελα ενα τριημερακι να ξεφυγω…:roll:

Ενα καλό στερεοφωνικό που να αντικαταστήσει τον φρανκενσταιν που εχω.

Kαι εγω θελω ενα τετοιο.Εχω ξεχασει ποσα χρονια δεν λειτουργει το παλιο. :frowning:

Εμενα αντεξε 10 χρονια. Δεν δουλευει σχεδόν τίποτα βασικα, τα ηλεκτρονικα του τα εχουν φτυσει το cd παιζει άμα και όταν του καπνίσει (πλεον σπάνια ως καθόλου, έχω αλλαξει 2 φορές την κεφαλή) και το κασετοφωνο πρεπει να το πειραξω με κανα μολυβι για να παίξει καμια κασέτα παλια που εχω.
Τωρα το εχω συνδεσει με ένα φτηνιαρικο dvd player που ειχα πάρει παλια και βγήκε μουφα (50-60 ευρω) το οποιό άγνωστο πως παιζει κανονικά cd αλλα δεν μπορεί να παιξει dvd για πάνω απο 15 λεπτα (μετα γίνεται του πιξελ το καγκελο) δεν ξερω πως ειναι δυνατον αυτό, μάλλον ανήκει στα x-files αλλα για όσο γίνεται δεν ρωταω πολλά. Αλλωστε τα ηχεια απο το στερεοφωνικο δουλευουν ακόμα καλά (το μόνο καλό). Τωρα για πόσο καιρό θα αντέξει αυτο το πράγμα δεν ξέρω αλλα ελπιζω να καταφέρω να παρω κανένα καινουργιο μεχρι τότε.

έχω ένα παρόμοιο… χεχε