ΗΡΑΚΛΗΣ

Οχι δεν μπορει. Το τυρι θα γινει γιαουρτι μολις μπει στο καυτατζογλειο. :lol::lol:

Θα δουμε ρε μαν, τι να σου πω… :p:)

:lol:

καλο.!

αήττητοι είμαστε και οι δυο, γιατί να το χαλάσουμε αυτό…?
είχαμε και τον ρεμο εδώ την πέμπτη , πήγε είδε και το γήπεδο…
όλο και κανένα κονε θα έγινε για το χ…

Τhere is no Remos anymore, mister… 8)

το ξέρω…
αλλά δεν μπορεί…ολο και και κάποια άκρη θα έχει…:stuck_out_tongue:

το μόνο που φοβάμαι(και το λέω από τώρα) είναι να πάρει σφυρίγματα η λαρισα…
οι φωνές του ολυμπιακού και του ατρομητου και το ακυρωθέν(λάθος) γκολ της λαρισας με κάνουν να αναρωτιέμαι… θα είναι τεράστια μαλακία έτσι και γίνει

μεγάλος αλήτης

*αν συνεχίσει έτσι η ρέντα του ηρακλη(άντε και τα…σπόρια:roll:) τον βλέπω άνετα ευρωπη…
**μερικούς παίχτες του ηρακλη θα τους ήθελα στην αελαρα…και αν δεν είχα τον βιερα θα ήθελα και τον ελευθεροπουλο…!!

το πέτυχες ατιμούτσικο :lol:

:lol:

γαμησετα…
ο νοστραδαμος στριφογυρίζει στον τάφο του…και γαμώ τις προβλέψεις λέμε.!

Ποια σπορα ρε φιλε κριμσον, καθαροτατο γκολ ακυρωσε που θα καθαριζε το ματς απο το πρωτο ημιχρονο (2-0), δεν απεβαλλε τον Ταυλαριδη απο το πρωτο ημιχρονο, και δεν εδειξε ποτε κοκκινη στον Κανομπιο !!! Ποια σπορια…

Οταν εγω ελεγα πριν ξεκινησει το πρωταθλημα οτι φετος ο Ηρακλης παει για εξαδα, εσυ ελεγες για εξαδες νερων…:p:wink:
Μετα και την 4η αγωνιστικη (και την 5η…) θα ειμαστε μονοι πρωτοι στη βαθμολογια. 8)

Οσο για τον Ιακομπ, δεν ξερω αν το παρατηρησες αλλα σε ολη τη διαρκεια του αγωνα ο Νταμπιζας και ο Ταυλαριδης του φωναζαν και τον αντιμετωπιζαν με προκλητικοτατο τροπο, ακριβως για να τον εκνευρισουν και να χασει τη συγκεντρωση του.

Dude, σοβαρεψου. Ο διαιτητης ηταν κακος γενικα. Απο τη στιγμη που ακυρωσε πεντακαθαρο δευτερο γκολ του Ηρακλη, δεν ειναι δυνατον να λεμε οτι η Λαρισσα ειναι αδικημενη. Μην τρελαθουμε κιολας !

δεν είδα καν το ματς ναητ σκάη, απλά οι λογικές τέτοιου τύπου για τη λάρισα δε στέκουν. μόνο για κάναν παναθηναϊκό, κάναν ολυμπιακό, άντε και καμμια αεκ στο τσακίρ κέφι.

έλα ρε συ και σε συμπαθώ.!!
δεν πήρες μια κίτρινη κάρτα για μαρκάρισμα.!!!

το γκολ τραβάνε και οι 2 φανέλες…και όπως ξέρεις αυτό πάει πάντα υπέρ του αμυνόμενου…οχι ότι το είδε…

όσο για τον γιακομπ μιλάει το συναίσθημα και όχι η λογική…αυτο το καταλαβαίνω…

άλλα ετσι είναι…με τον πηλαδακη δεν γάμησε κανείς…

*βρε μακάρι να βγει και πρώτος…άλλο ένα ματς άλλο ένα ολόκληρο πρωτάθλημα…

Δεν καταλαβες τι εννοω με το ‘‘αδικημενη’’. Δεν εννοω οτι ευνοειται συστηματικα (οπως λες εσυ για οσφπ και παο), αλλα λεω οτι στο συγκεκριμενο παιχνιδι αν δεν ευνοηθηκε τουλαχιστον σιγουρα δεν αδικηθηκε.

Ελα αφου ξερουμε οτι το γκολ ειναι καθαρο. Εσυ το ειπες σε ποστ σου πριν το αναφερω εγω.:smiley:

Ρε ας τον απεβαλλε τον Ιακομπ στο β’ ημιχρονο, αλλα σου λεω οτι χαρισε και στη Λαρισσα δυο κοκκινες !

Και εν πασει περιπτωσει, αλλο πραγμα ακυρωθεν γκολ στο 45’ και αλλο καρτες που δεν δοθηκαν. Δεν ειναι ιδιο το ‘‘βαρος’’ σε καμια περιπτωση. Και αμα εδινε το πεναλτυ σε εσας και εληγε ισοπαλια, θα υπηρχε αλλοιωση αποτελεσματος εις βαρος του Ηρακλη. Ετσι ειναι, με εναν κακο διαιτητη που απλα σφυριζει οτιναναι, παραπονα εχουν και οι δυο ομαδες.

όπως ειπα σε συμπαθώ και δεν το συνεχίζω…:smiley:

αλλά ειναι όλοι άσχετοι…!!! ας φέρουμε αγγλους και ισπανους στα ρεπό τους…ετσι και αλλιώς δεν σφυρίζουν ολες τις αγωνιστικές…
ειναι πολύ κρίμα…

και εγω δεν εχω πρόβλημα που έχασε η αελ…μια χαρά χάνει και απο μονή της…ετσι και αλλιώς το γκολ εμείς το βάλαμε…!! να μην τυφλωθώ θέλω.!!

Δεν είδα το γκολ που ακύρωσε αλλά καλά έκανε γιατί μετά με ένα γκολ ακόμα θα έχανα το under.

Αλλα ΟΚ, τραγικός διαιτητής γενικά. Δεν έδωσε το πέναλτυ, έβγαλε 2 κόκκινες που δεν υπήρχαν και αν ισχύει και το ακυρωμένο γκολ μιλάμε για άθλια σούμα.

:!: http://www.youtube.com/watch?v=mtlrN-r_xxU

Τα συμπερασμα δικα σου.
( Δες τον Νταμπιζα πως τον πιανει πρωτος, και μετα πανε μαζι στη φαση. )

8O 8O 8O

Απερίγραπτος.

δεν μπορούμε να φέρουμε ξένους διαιτητές??
μας εμποδίζει κάποιος νόμος της φιφα??

μας εμποδιζει ο βαρουχας που θελει να σφυριζουν τα φυντανια του:lol::lol:

βασικα το ματς ηταν τοσο αθλιο που ενιωθα πως ασφυκτιουσα, -1 - -1 επρεπε να βγει, να τους αφαιρεσουν βαθμους και τους 2
καλα οσο για τα δικα μας φυντανια που διαμαρτυρονται, ας μαθουν να κανουν 2 συνεχομενες ολοκληρωμενες πασες, ας βαζουν στοιχειωδεις ευκαιριες και μετα να δουμε αν θα φταιει η διαιτησια (η οποια διαιτησια οχι μονο τα εκανε σκατα, αλλα τοσο πολυ που σφυριζε ο μαλακας, γαμαγε και το ρυθμο…ηταν στραβο το κλιμα…)

ναιτσκαυ ο ιακομπ τεραστιος κωλοπαιδαρας, απο την αρχη με νευρα μπηκε και επεφτε κατω χωρις λογο για να κερδισει χρονο

ότι λέει ο από πάνω…

*δεν μπαίνω καν στο Thread της αελαρας…ποιο είναι το νόημα να κάνω ενα ποστ μόνο με βρισίδια?

α και κατι αλλο: παιζει να εχετε τους πιο σωστους οπαδους στην ελλαδα