ΗΡΑΚΛΗΣ

Ναι ε? Ενδιαφέρον, για πες μου και εμένα. Τι χαρακτηριστικά έχουν π.χ. οι βάζελοι? Όχι σαν οπαδοί (πχ είναι πιο ήρεμοι από τους ταδε), σαν άνθρωποι?

Ωωωωωωωωωωωωωωπ και θρεντ του ηρακλακου… Καλα οταν ελεγα εγω οτι ειστε ανυπαρκτοι δεν με πιστευατε:p:p:p:p

Τα ειπα στο θρεντ του ΠΑΟΚ και μεταφερθηκαν εδω, ψαξε στην αρχη του θρεντ εδω.

Παντως γενικα απο γυναικες οι ομορφες δεν ειναι ηρακλειδεις εμπειρικα δηλαδη, εγω δει πολλα ωραια κομματια στο παλε οταν παω στο αρης-παοκ αλλα και παλατακι/τουμπα.

@ elmarad

H απαντηση βρισκεται σε ενα χιουμοριστικο κειμενο που ειχα ποσταρει παλιοτερα.

Χαβαλεδιαρικο, αλλα με μεγαλη δοση αληθειας για την ψυχολογια-χαρακτηρα του καθε οπαδου.

ΤΟ ΕΝΤΟΜΟ ΚΑΙ Ο ΟΠΑΔΟΣ

Πως θα αντιδρούσατε αν έπεφτε ένα έντομο στον καφέ σας?

Ας δούμε πως αντιδρούν οι οπαδοί κάποιων ομάδων…

  1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Πετάει την κούπα με τον καφέ , πλακώνει το σερβιτόρο, τον ιδιοκτήτη και κανα δυό πελάτες ακόμα, αναποδογυρίζει τα τραπέζια και καταγγέλει στον Αθλητικο Δικαστή ότι φταίει το έντομο γιατί του επιτέθηκε.

  1. ΑΕΚΤΣΗΣ

Βγάζει το έντομο με τα χέρια και συνεχίζει να πίνει τον καφέ του.

  1. ΛΑΡΙΣΑΙΟΣ

Τρώει το έντομο και πετάει τον καφέ

  1. ΗΡΑΚΛΗΔΕΑΣ

Πίνει τον καφέ μαζί με το έντομο (ούτε καν το βλέπει)

  1. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

Πιάνει το έντομο και το σφίγγει φωνάζοντας “φτύσ’ τον καφέ ρε!”

  1. ΑΡΕΙΑΝΟΣ
  • Ρουφιανεύει τον σερβιτόρο που του έφερε τον καφέ στον ιδιοκτήτη , και ζητάει επίμονα την απόλυση του και την απέλαση από την χώρα μαζί με το έντομο. Κανει ταυτόχρονα καταγγελία στις φυτείες καφέ, στην greenpeace που προστατεύει τα έντομα και στον ΠΑΟΚ επειδή το έντομο είναι μαύρο.
  • Διαμαρτύρεται ότι η προσωπική του ασφάλεια βρίσκεται σε κίνδυνο και παριστάνει τον πεθαμένο
  • Κλαίγοντας φωνάζει ότι οι παοκτσήδες του ρίχνουν έντομα στον καφέ
  • Κατηγορεί ότι η θύρα 4, οι Μακεδόνες και ο Ποικιλίδης υποθάλπουν επιθέσεις με όπλα μαζικών εντόμων.
  • Θεωρεί αυτή την ποταπή επίθεση εμπόδιο στην άγωνιστική άνοδο του Αρη, στην καταπάτηση των οπαδικών δικαιωμάτων του, στην αρειανή γαλούχηση, στην πρόκριση στο μπάσκετ , στην πορεία πρωταθλητισμού και στην ευρωπαική έξοδο.
  • Διατάζει τους διαιτητές να σταματήσουν αμέσως όλα τα έντομα να πετάνε ή να πέφτουν μέσα στον καφέ του.
  • Εκμεταλεύεται την ιστορία αυτή πουλώντας κονκάρδες “Fuck the Bug” και βάζει γιγαντοοθόνες για να παρακολουθήσουν μαζικά οι συνοπαδοί του τον πόλεμο κατά των εντόμων.
  • Απαιτεί ισχυρότερη διαιτητική βοήθεια από την Σούπερλίγκ για να εμποδίζουν τις μύγες να πέφτουν στον καφέ του.
  • Ζητά χάρισμα ενός εκατομμυρίου ευρώ, από την κυβέρνηση για την αγορά καινούργιας κούπας καφέ και κατηγορεί τους Παοκτσήδες για προπαγάνδα υπέρ του εντόμου.
  • Απαιτεί εφ όρου ζωής δωρεάν καφέ από την καφετέρια ως αποζημίωση…
  1. ΠΑΟΚΤΣΗΣ

Ρίχνει μερικά καντίλια στη γυναίκα του και πάει στη μάνα του να πιει ένα καφέ της προκοπής…

Για δες και πες μας:

:D:D:D

Μετριες. Μονο η απο κατω στην πρωτη φοτο λεει και αν. Η απο κατω μονο με κολαν μπορει να δειξει “ωραια”

η απο κατω εχει ωραια μαπα παντως,εκτος απτο ωραιο κολαν…οι απο πανω δεν λενε τιποτα μονο τα βυζια της δειχνει η αλλη

Τι γινεται εδω;;;

Ολοκληρο τοπικ για τον Ηρακλη …αυτα ειναι. :lol:

ΥΓ.: Τι κεφαλαια ειναι αυτα και σε μας “Αρειανάρα ρε”;;; Συμμορφωθειτε μην τα κανω λαμπογυαλο εδω μεσα. :x

Σεβασμος στο λαο της λαοθαλλασας!

δεν εχω σπιτι, δεν εχω δουλεια,
δεν εχω γκομενα, δεν εχω λεφτα…

εγραψες φιλε!!:lol::lol:

Ε ετσι ειναι το σωστο, οι μεγαλες ομαδες με κεφαλαια, τα ανσασερ με μικρα. :smiley:

Και που λεγεται ‘‘αρειαναρα’’ παλι καλα να λες…

Φαντασου να ονομαζοταν ‘‘ρουλης καλε’’. :stuck_out_tongue:

Επισης καλη ονομασια για το τοπικ της ομαδας σου θα ηταν το ‘‘εξαρης να γουσταρεις’’. 8):lol:

anyway… στο μυαλο σου ειναι το πως θα χασει βαθμους η ομαδα πριν απο σενα, για να τη βγαλεις καθαρη και φετος… δεν εχω δικιο ρε συ?

Σαφεστατα, το να με ενδιαφερουν τα αποτελεσματα των Ιωαννινων και της Λειβαδειας ειναι αστειο και τραγικο ταυτοχρονα.
Ειναι απαραδεκτο μια ομαδα που διαχρονικα ειναι μεσα στην πρωτη 6αδα του πρωταθληματος και βγαινει ευρωπη, να βρισκεται κολλημενη στην δεκατη θεση τα τελευταια τρια χρονια.
Με τους απατεωνες (σπανουδακης) και τους ανικανους (ρεμος) που εχουμε μπλεξει τα τελευταια χρονια, κοιτα που καταντησαμε !

ΛΑΜΟΓΙΑ ΤΟ ΜΠΟΥΛΟ. :x

αυτο που λεγεται για σπανουδακη? οτι δλδ εχει βαλει τον ρεμο μπροστα και ειναι ακομη μεγαλομετοχος? ισχυει?

Δεν ξερω ακριβως τι παιζεται στο παρασκηνιο, αλλα ναι πολλα ακουγονται.
Δηλαδη οτι αλλοι βαζουν (και τσεπωνουν ταυτοχρονα) τα λεφτα και απλα εχουν τον Ρεμο για βιτρινα. Βεβαια αυτα εικασιες ειναι, εγω δεν μπορω να πω με σιγουρια ουτε οτι ισχυουν αλλα ουτε οτι ειναι και παραμυθια. Ετσι κιαλλιως τα διοικητικα της ομαδας απο εποχη μυτιληναιου μεχρι σημερα ειναι ενα μπαχαλο γενικα. Οποτε διαλεγεις: ειτε δεν ασχολεισαι καθολου με αυτα, ειτε απο την οργη και την αγανακτηση καταληγεις να καις τα γραφεια. :dunno:

ναι ξερω τι λες… και μεις 2χρονια εχει που ηρεμησαμε… τωρα παει λιγο να ψιλοχαλασει παλι… τεσπα.
καλα ο ρεμος δεν ανακοινωσε (σχετικα προσφατα) οτι αποχωρει? αυτος ο εβραιος - αγνωστος χι (μην παρεξηγηθει κανας αρειανος :p) τι εκανε τλκ? ηρθε και πριν καλα-καλα δει τι χρωμα εχουν οι μετοχες, εδιωξε 2παικτες και εφυγε? τι ειν’ αυτα?

Ναι τον πουστη τον Λαντανι, μονο παπατζιλικι πουλουσε οτι εχει λεφτα και οτι θα επενδυσει και οτι θα πληρωσει τους παικτες και χιλιες δυο ιστοριες.
Και το μονο που εκανε ηταν να μαλωσει με τον Ντιε και τον Κοβαλεφσκι και τελικα να φυγουν.

Ο Ρεμος καλα θα κανει να φυγει οσο το δυνατον νωριτερα, αφου ειναι ανιδεος και ανικανος σε τετοια θεματα.
Ενταξει, δεν ασπαζομαι αυτα που ελεγε η ανακοινωση της Αυτονομης Θυρας (’‘ρεμο δεν εισαι ενας απο εμας’’) ουτε μπορω να αμφισβητησω την οπαδικη του ταυτοτητα, αλλα αφου το βλεπει το παλικαρι οτι δεν κατεχει τα διοικητικα και ποδοσφαιρικα θεματα, ας αδειασει την γωνια να βρουμε ολη την υγεια μας.

διαβασε το σημερινο πρωτοσελιδο της ΑΜΘ…
αν και αστεια φυλλαδα, κι αυτος εδω λαντανι μ θυμιζει…

Ρε αυτος δεν ειναι ο γκομενος της Βατιδου ?? :lol2:

Ρε τι παθαμε…:lol:

ΟΧΙ ΑΛΛΟ (ΠΑΡΑΓΟΝΤΙΚΟ) ΚΑΡΒΟΥΝΟ - ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΗΡΑΚΛΗ :!::!::!:

διαισθανομαι οτι θάρχισετε να λησμονειτε εποχες περουκα…
μη σ πω και εποχες μπεου:lol:

Φιλαρακο,ο Μπεος δεν κουνιεται απο το Βολο.Εδω τον θελουμε και δεν τον αφηνουμε να φυγει με τιποτα!!!