ΗΡΑΚΛΗΣ

Εγώ έγραψα ότι μου λένε οι παναθηναικοί, δεν το πιστεύω αυτό:):!:

Πράξη όσα είχαν προαναγγείλει έκαναν οι υπάλληλοι της ΠΑΕ Ηρακλής και από σήμερα άρχισαν απεργία λόγω των δεδουλευμένων που τους οφείλονται.Το γεγονός οδήγησε τον Γιόζεφ Μπουμπένκο στην απόφαση να αναβάλει την πρωινή προπόνηση, αφού για πρακτικούς λόγους (απεργούσαν συνεργάτες του και υπάλληλοι) δεν ήταν δυνατόν να διεξαχθεί το πρόγραμμα?

Οι υπάλληλοι αλλά και οι ποδοσφαιριστές του Ηρακλή πλέον περιμένουν να λυθεί το πρόβλημα καθώς εδώ και αρκετούς μήνες είναι απλήρωτοι.

http://www.sportdog.gr/v3/article.aspx?id=125058

Με αυτον τον Παντελη τι γινεται,τι ειναι αυτος παλι που θελει να παρει την ΠΑΕ?#-o

καλα,δε μπορειτε να περιμενετε και σεις μια βδομαδα παραπανω?

Πρεπει να ειναι ο Κυπριος της Ανορθωσης

ουτε για πλακα δεν προκειται να γινει αυτο που ελπιζεις…:lol2::lol2::lol2::lol2:

Μολις γυρισα απο μια μεγαλη νικη σημερα !!! :smiley:

Αν οι παικτες σηκωναν το κεφαλι να δουν το γηπεδο στις αντεπιθεσεις, το σκορ θα μπορουσε να ειναι θριαμβευτικο. :!:

Ο Γιαπωνεζος εκανε παπαδες, μεγαλη παιχτουρα !! :bow:

[SIZE=“4”]ΕΧΩ ΖΑΛΗ
ΖΑΛΗ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ
ΕΧΩ ΗΡΑ
ΗΡΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ
[/SIZE]

:bounce::bounce::drunk::bounce::bounce:

Πως μπορεις να το πιστευεις αυτο οταν σε ολο τον αγωνα δν εκανες ΚΑΜΙΑ φαση? :-k

Υπηρξαν τουλαχιστον 3 φασεις που με μια απλη πασα σε παικτη μονο του στο μισο γηπεδο, ηταν παρε-βαλε γκολ.
Μαλλον η καμερα δεν μπορουσε να ανοιξει το πλανο να δεις για τι πραγμα μιλαω.

Καταλαβαινω για τι μιλας… Υποθετικα ομως θα μπορουσα να σου ειχα βαλει και εγω 4-5 γκολ βασει ευκαιριων και Φερναντεζ. :wink:

Και ο τερματοφυλακας παικτης ειναι και με την αποδοση του κρινει το παιχνιδι οπως ολοι.
Αρα ειναι ατοπο το να λες οτι ηταν ‘‘ατυχια’’ για εσας η εκπληκτικη αποδοση του Φερναντεζ.

Δν μιλησα για καμια ατυχια…
… Εσυ το να λες δηλαδη οτι ΑΝ βλεπανε οι παιχτες σας τους κενους χωρους και ΑΝ δινανε τις σωστες πασες ΘΑ βαζετε 1-2 γκολ ακομα δν ειναι ατοπο ε??? #-o
Τεσπα δν το συνεχιζω γιατι δν βγαζει πουθενα η κουβεντα.

σημερα θυμηθηκαμε και μεις οι ιδιοι τι σημαινει ΗΡΑΚΛΗΣ!ειχαμε ξεχασει πως ειναι μια μεγαλη νικη.υποκλιση σε ομαδα και λαο,ΤΟΥΜΠΕΚΙ ΣΤΟΥΣ ΦΑΦΛΑΤΑΔΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΑ ΠΡΙΞΑΝΕ!

Πόσο τον γουσταρω τον Ηρακλη σαν ομάδα πάντως… Η πιο συμπαθητική απο τις ομάδες της Θεσσαλονικης και έγινε ακόμα μεγαλύτερη συμπάθεια όταν έμενα θεσ/νικη. Και με οπαδούς που ξέρουν από μπάλα, ε… :wink:

Βλέπουν χρόνια, για αυτό… :stuck_out_tongue:

E, ναι… Γριές γαρ… Λολ :lol::lol:

[SIZE=“3”]Αλλη μια εντυπωσιακη νικη σημερα για την μεγαλη Ηρακλαρα !!! :bounce:[/SIZE]
[SIZE=“3”]
Διπλο 1-3 μεσα στον εργοτελη !!! :drunk:[/SIZE]

Κριμα παντως που η ομαδα αργησε να βρει το δρομο της και δειχνει την πραγματικη της αξια μονο προς το τελος του πρωταθληματος…:roll:

Ωραιος ο ηρακλης και ανατροπη και νικη.

Εχετε παρατηρησει οτι ο Ηρακλης εχει την καλυτερη εκτος εδρας επιθεση του πρωταθληματος ??!! 8)

Περιμένουμε να το παρατηρήσουμε την επόμενη αγωνιστική.

Ε επιβαλλεται να ριξουμε δυο μπαλακια στα βαζελια, οπως περυσι που ετρεχαν να γυρισουν το ματς με σαλπι στο '92… :smiley: