Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ μητέρα των μαχών

Δεύτερο comment:

2 minutes in… I was slightly annoyed. 3 minutes in… I was enraged. 4 minutes in… I went certifiably insane. 5 minutes in… I started cutting my wrists. 6 minutes in… I was banging my head on the table. 7 minutes in… I pulled out a gun. 8 minutes in… I aimed it for my head. 9 minutes in… I passed out from blood loss.

3 λεπτά για μένα, εφιάλτης…ποιος καμένος κάθετε και τα φτιάχνει, και ποιοι καρακαμένοι κάθονται και τα βλέπουν…

:–:--:–

γκουχ εννοώ και τα 9 λεπτά…

1 λεπτό και πολύ ήταν :expressionless:

5:30… μετά κάηκε ο εγκέφαλος…

poll τώρα, για να αναδείξουμε τον λιγότερο καμένο εγκέφαλο, μετά το video αυτό. 5.30 λεπτά είσαι θεός…:smiley:

RICK Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟΥΣ ΦΛΩΡΟΥΣ

Τι trololo και λοιπά τρέντυ, εδώ έχουμε να κάνουμε με ένα γίνατα…

Άξιος ανταγωνιστής:

http://www.youtube.com/watch?v=Ymxe3k4A64M

Αυτό έχω καταφέρει να το δω όλο, ΝΑΙ!

Με το τρολολό την πάλεψα 5 λεπτά, στα 3 πρώτα με είχε πιάσει νευρικό γέλιο, μετά σταμάτησε :expressionless:

Λοιπόν κορίτσια τα κατάφερα.

Είδα ΚΑΙ ΤΑ 9 ΛΕΠΤΑ. 8)

Στα τελευταία 2 λεπτά με πονούσε το δεξί μου αυτί… χωρίς πλάκα! 2-3 λεπτά να κρατούσε ακόμα και είμαι σίγουρος ότι θα είχα αρχίσει να βγάζω αφρούς από στόμα, αυτιά, μύτη… παντού…

6:03 :?

το δα όλο με άνεση. από ένα σημείο κι έπειτα έκανα χορευτικές φιγούρες. έχει διαφορετικές παρενέργειες σε κάθε άτομο μάλλον.

Μια απο τα ιδια.Χορευρικες φιγουρες δεν εκανα μεν,αλλα περα απο το οτι βαρεθηκα το αντεξα πολυ χαλαρα.Btw στο τελος εχει screamer η οπως στο διαολο λεγεται,ευτυχως ειχα δει τα σχολια απο κατω και το περιμενα,προσοχη σε οποιο καϊδι επιχειρησει να το δει κι αυτος ολοκληρο μην τιναχτει:p

ποιός ήρωας?