Αγαπάμε #2

Μόνο και μόνο για το σχόλιο!

asyftaos ηταν και σε προηγουμενο,lost paradise,οκ,αλλα μπηκε με μεσο,αλεξαδρα87 οκ,ναι,αλλα πυροτεχνημα κατ εμε…αμα βαλεις κατω απο faid85,μεχρι dr love,εχεις ακομα ενα σωρο διαχρονικες αγαπες που κλαστηκαν αδικα…2η φορα asyftaos και δεν πετας για δευτερη φορα,ενα σταθερο,τιμιο ατι πχ awake ???..μπιλροκις??

mrleft1t ρε αμπαλοι???ξεχνατε επικα ποστ περι υψους,βαρους και αναλογιων στο προφιλ μου???ΜΕ 0 ΠΟΣΤ ΡΕ ΜΛΚΕΣ ΕΓΙΝΕ ΘΡΥΛΟΣ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΟΝΟ!!!

πφφ,ερασιτεχνισμοι…[-X

κλαιω

Η ελλειψη σεβασμου της Didi προς τους Rammstein ηταν post-γκολ Μαραντονα με Αγγλια οποτε Τριβιουμ με συνοπτικες διαδικασιες γι’αυτη την ομορφια που θα μεινει ανεξιτηλη στις μνημες μας με το περασμα του χρονου.

Οταν ομως υπαρχει ενας Dr Love που ειναι μονος του ολη η κατηγορια “Αθλητικα” και που κανει τον Crabsody να μοιαζει κακομοιρης αντικειμενικος φιλαθλακος που φωναζει συνειδητα “ας νικησει το ποδοσφαιρο!”,οφειλεται να τον εχετε στη λιστα και να του χετε δωσει καβα 5 ψηφους…

γιατι αναφερεις τον ασυφταο?αφου δεν τον βαλαμε στο #2 πολλ

faid85 k mr1eft πως τον λενε, προταθηκαν, αλλα κοπηκαν στο νημα

Εχω λιωσει στα γελια, δεν μπορω αλλο :lol:

Ασυφταος ρεε!! :lol:

Φωναζα για Dr.Love και με γραψατε. Και πηγατε και μου βαλατε Αλεξανδρα87. Τραγελαφοι.

Προσπερναω. Ο Nightwing εχει ακομα δρομο. Προσπαθει να βαδισει στα βηματα του Βακιλου αλλα ιδρωνει.
Ο Romantic7 ειναι για βαλσαμωμα και ημουν πολυ κοντα στο να τον ψηφισω, αλλα ρε γαμωτο, το ΕΠΙΚΟ ποστ του Παοκτζη για το ξεπερασμενο πλεον αλμπουμ των Maiden δε μπορει να αγνοηθει ετσι.
Ο φιλος απο τον Βορρα κερδιζει επαξια την ψηφο μου σε αυτο το πολλ. Αν ειχαμε και awake το ντερμπυ θα ηταν μεγαλυτερο :frowning:

Ρε, νταξει, τωρα οι συγκρισεις με Βακιλο ειναι ακυρες.

Οι αλλοι προσπαθουν να πανε στους 8 του CL και αυτος το χει παρει ηδη 2 χρονιες σερι.

Ο Ναητγουινγκ παιζει σταθερα σε υψηλό επιπεδο και μια μερα θα τα καταφερει.

Ο Awake ηταν στο 1ο πολλ.

Kατ’ αρχάς θέλω να με παραπέμψετε σε ποστ του lost paradise που να δικαιολογούν την υπάρξη του εδώ γιατί δεν έχω ιδέα…

Ψηφίζω πάντως των ανθρωπο με την διχασμένη προσοπικότητα για το ρεστιάλ των τελευταίων ημερών…Και γιατί και με τις δύο προσωπικότητες του έχει κάνει τα κλασσικά ποστ, που η σιγουριά τους είναι αδιαμφησβήτη, εκείνα τα ποστ που τα ποστάρει λες και είναι νόμοι, αλλά είναι για να τραβάς τα βυζιά σου…Θεουλης. Περιμενω πικ του

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?p=842232#post842232

Και κυριως

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?p=836923#post836923

χχαχαχχα

Ειδικά το δεύτερο μου θυμίζει κάτι ανέκδοτα σε περιοδικά με σταυρόλεξα, που δεν είναι ανέκδοτα.

τι μας κανετε ρε???
αδυνατο να ψηφισω τωρα…
θελει οριμη σκεψη…
αυριο θα σας πω…
τεραστιο πολλ,τεραστιες επιλογες…

μπα.ασυφταος και ξερο ψωμι

Moυφα και στημενο πολλ…μπουλος!Αναμενω το σωστο,τιμιο τριτο μερος…η Παραγκα εφτασε ακομα και εδω…αισχος!!!

Στηρίζω τίμια fake accounts Ξήγα.

Οι υπόλοιποι είναι μια τρίχα από το δεξί παπάρι του τζων_βλα.
Και του Λόνσομ.

Επίσης το πολ έπρεπε να είχε public voting.

shaman
bleeding
red rum

η αγια τριαδα της εγκεφαλικης ειρωνιας.

Αντε μου στο διαλο ρε.

κι έλεγα ότι κάτι ξέχασα… :(:(:frowning:

Μωρή κυράτσα Λούπιν, τέτοια μίρλα ούτε στο τόπικ του ροκγουέηβ!!!
Συνέχισε έτσι και πας καρφωτός για #3.

γκρινιάρη!!!

Την alexandra1987 που μας αγαπάει όλους γιατί κανείς δεν την αγαπάει; :lightsabre:

Γιατί είμαστε μισάνθρωποι, μαυροντυμένοι, βρωμιάρηδες βλακμεταλλάδες που έχουμε πάρει τον κακό τον δρόμο και γιατί δεν αγαπάμε ούτε τον εαυτό μας, πόσο μάλλον τα άλλα πρόβατα του θεού.

Λογικά έτσι είναι…

Όμως πότε θ’αγιάσουμε;

:papas: [-o<

Πιστεύω μια καλή αρχή είναι να διαβάσουμε ΟΛΟΙ το Νικ Μάρβελ.